Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація інтернет-магазину

  1. Чому варто зайнятися оптимізацією інтернет-магазину
  2. Ключові слова і семантика
  3. Організація структури сайту
  4. Робота з посиланнями і контентом

  SEO-оптимізація - комплексний процес, що допомагає власникові сайту збільшити число потенційних клієнтів. А вже для інтернет-магазину така процедура обов'язкова, незважаючи на особливості і складності. Як проходить SEO-оптимізація інтернет магазину, і що потрібно, щоб полегшити процес просування?

  Чому варто зайнятися оптимізацією інтернет-магазину

  Чому варто зайнятися оптимізацією інтернет-магазину

  Підприємці, які вирішили організувати комерційну майданчик, не хочуть оптимізувати власний сайт. Ця процедура вимагає багато часу, зусиль, і це в той момент, коли і так доводиться викладатися на повну. Чи варто оптимізувати щойно створений сайт? Звісно так! Особливо якщо створюється комерційна майданчик. СЕО для інтернет-магазину - річ необхідна, інакше залучення потенційних клієнтів стане складним, нудним процесом. Якщо взагалі здійсненним.

  Оптимізація ресурсу важлива в будь-якому випадку, навіть якщо це стосується сайтів, орієнтованих на високочастотні запити. У цей список входять:

  • ресурси, які продають послуги;
  • сайти великих корпорацій;
  • інформаційні, новинні ресурси.

  Але ось комерційні майданчики до цього списку не належать.

  Ключові слова і семантика

  Ключові слова і семантика

  Ключові слова - головний інструмент при просуванні інтернет-магазину. Збирати ключі можна декількома способами:

  • самостійно. Це коли сам власник сторінки збирає відповідні ключові слова. Так економлять гроші, але витрачають час, особливо якщо досвіду в цьому немає. Головне - так пропускаються високочастотні ключі, або навпаки, вирішити використовувати нізкорейтенговие слова;
  • самостійно, використовуючи додаткове ПО. Ентузіасти створили десятки програм, які допомагають збирати тематичні запити. Це сильно полегшує процедуру;
  • найняти помічника. Семантики давно пропонують послуги на ринку праці. Більшість з них навчені підбору ключів і можуть спокійно зібрати тематичне ядро ​​запитів. Правда доведеться витратити кровно зароблені кошти, але звільнити собі руки, і тільки контролювати процес.

  Самі пошуковики намагаються допомогти творцям сайтів зібрати тематичні запити. Той же Google реагує на введення слів і відразу пропонує схожі тематичні запити, які підходять під опис.

  Якщо зібралися-таки робити семантичне ядро ​​самостійно, то не зайвим буде використовувати додаткові сервіси. Багато з них платні, але спробувати можна і не заплативши нічого. Наприклад, програма Serpstat.

  Але залишається головне питання - як оцінювати запити? Які варто включити в список, а які краще залишити? Точна оцінка проводиться за чотирма критеріями:

  • перший критерій - частотність. Зрозуміти його значення просто - наскільки часто використовується той чи інший запит? Показники у кожного слова будуть відрізнятися, і чим вище частотність, тим вище буде можливий трафік на ресурс. Правда от, оцінити цей критерій можна, тільки якщо використовувати професійні програми. Тим більше, що, Google, наприклад, випустив спеціалізоване ПО - планувальник запитів. Правда, без особливостей не обійшлося. Пошуковик встановив обмеження, що діють для підприємців з низьким бюджетом, і тих, у кого немає вже запущеної контекстної реклами;
  • конкуренція за ключовим словом. Якщо обраний запит використовується часто, то ранжування по ньому проходитиме обмежена. Ідеально буде вибрати ключ з високою частотністю використання і низькою конкуренцією. Порівняти цей показник можна, знову ж таки, використовуючи спеціалізований софт;
  • актуальність запиту. А якщо простіше, то наскільки обраний ключ відповідає тематиці ресурсу? Тут без обережності не обійтися, адже Google перевіряє використовувані слова за цим критерієм. Пошуковик не обдуриш;
  • у ключа має бути присутня мета - покупка. Наприклад, "тенденції світової моди в 2018» - запит інформаційний. А ось "купити чоловічі шорти розмір 56" націлений на комерцію.

  Організація структури сайту

  Організація структури сайту

  SEO оптимізація інтернет-магазину починається в той момент, коли підприємець вирішує, що такий ресурс потрібний. Тоді визначаються зі структурою сайту. Правильна організація майданчика допоможе в двох речах:

  • при індексації у пошукових роботів;
  • в підвищенні комфортності використання сайту потенційними покупцями.

  Якщо зайнятися структуруванням ресурсу на початку, то можна уникнути купи проблем. Головна з них - надмірне ускладнення інтерфейсу. Користувачів сильно відштовхують ресурси, в яких потрібно розбиратися, щоб дістатися до потрібного товару, або якщо шлях до необхідної речі занадто складний і заплутаний. Так що головне тут - мінімалізм. Чим простіше, тим краще. Тим більше, що простий сайт зверне на себе увагу пошукових роботів. При цьому ресурс повинен легко масштабироваться, якщо доведеться додавати нову категорію товарів.

  Ще одне правило - чим менше кліків поділяють частини сайту від домашньої сторінки, тим краще. Тому що найвищий посилальної авторитет спостерігається у головної сторінки.

  Необхідно стежити за тим, які з'являються тренди, які бренди популярні. Часто з'являється мода на певні моделі або властивості товару. Отримавши потрібну інформацію, варто окремо зайнятися пошуковою оптимізацією тих сторінок, на яких розміщується продукція, що відповідає сучасним трендам, яка набула популярності.

  Головна проблема оптимізації інтернет-магазинів - невелика кількість контенту і з'являються дублікати окремих сторінок. Це заважає індексації, тому що увага пошукового робота розсіюється, так би мовити. Тим більше що, сучасні пошукові системи ранжирують сайти, спираючись на цікаві, унікальні матеріали. Чому так відбувається? Причина - в структурі ресурсу. Навіть в мінімальному варіанті, на майданчику буде багато категорій і окремих товарів. Через це сторінки будуть дублюватися, а з контенту там - тільки опис.

  Відповідь проста - виключити деякі сторінки з індексації, канонізувавши найважливіші. Таким способом прибираються дублікати, і зникає необхідність заготовлювати для кожного товару або категорії корисний контент.

  Канонізація - спосіб сказати пошуковику, що саме ця сторінка ресурсу є основною, а значить індексувати, видавати за запитом потрібно саме її. Якщо цього не робити, то не варто дивуватися, якщо:

  • упускаються унікальні матеріали, до яких просто неможливо дістатися крізь звалище дублікатів;
  • рейтинг сайту сильно знизився, пошукові роботи втратили довіру;
  • на сторінках пошукової системи показується не та версія сайту або взагалі інша сторінка.

  А значить канонізація - операція корисна. Але перед нею, як перед будь-яким іншим дією, потрібно провести підготовку:

  • визначити сторінки потрібно індексувати. Які з них користуються найбільшою популярністю, куди переходять потенційні клієнти;
  • закінчивши з вибором сторінок, потрібно подивитися - чи достатньо на них корисного і інформативного контенту? Чи достатньо оптимізовані матеріали для пошукових запитів, чи відповідають висунутим пошуковими системами вимогам?

  Чи не все, що зберігається на сайті, необхідно індексувати. Завжди є сенс вибрати найпопулярніші, найвдаліші сторінки і вказати пошуковому роботу, що саме їх варто показувати у видачі.

  Робота з посиланнями і контентом

  Робота з посиланнями і контентом

  Крім самої структури сайту, потрібно зайнятися оптимізацією посилань на ресурс. Привабливість посилання оцінюється за п'ятьма основними критеріями:

  • перший критерій - потенційний клієнт повинен швидко прочитати і зрозуміти те, що написано на засланні;
  • найкраще, займаючись формуванням посилання, вставити туди ключові слова, вони теж можуть потрапити в видачу;
  • чим коротше посилання, тим краще. Якщо вона виходить більше 60 символів, то потрібно подумати про те, де б її скоротити;
  • посилання і назва сторінки, на яку вона відправляє користувача, повинні бути дуже схожі, якщо не ідентичні;
  • не варто переборщувати з повтореннями і ключовими словами в посиланнях - пошуковик помітить Переспа і виключить її з індексації.

  Наступне - контент. Інтернет-магазини дуже обмежені у вигляді вибору матеріалів, які можна виставляти. Все-таки вони повинні слідувати тематиці комерційного ресурсу. Один із способів виправити цю ситуацію - скласти довгі описи для кожного товару. Якщо продукції занадто багато, то тут варто вчинити так само, як і з канонізацією - вибрати популярні, а для інших зробити короткий текстовий супровід.

  Як проходить SEO-оптимізація інтернет магазину, і що потрібно, щоб полегшити процес просування?
  Чи варто оптимізувати щойно створений сайт?
  Але залишається головне питання - як оцінювати запити?
  Які варто включити в список, а які краще залишити?
  Зрозуміти його значення просто - наскільки часто використовується той чи інший запит?
  А якщо простіше, то наскільки обраний ключ відповідає тематиці ресурсу?
  Чому так відбувається?
  Чи достатньо оптимізовані матеріали для пошукових запитів, чи відповідають висунутим пошуковими системами вимогам?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»