Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Seo-оптимізація joomla

  1. Основні помилки
  2. Корисні поради
  3. На закінчення

  Багато веб-програмісти при створенні свого інтернет-ресурсу звертають увагу на Joomla, і це не дивно

  Багато веб-програмісти при створенні свого інтернет-ресурсу звертають увагу на Joomla, і це не дивно. Адже її дуже легко освоїти, і вона має досить великим функціоналом. І ось творець сайту вже створив стильний, сучасний і оригінальний дизайн, є безліч текстів високої якості з хорошою унікальністю, програміст запускає свій сайт, але стикається з розповсюдженний проблемою.

  При використанні базовій конфігурації даної системи управління інтернет-ресурсом ваш сайт з великими труднощами зможуть знайти інші користувачі глобальної мережі.

  Подружити ваш сайт з SEO в такому випадку буде значно складніше, ніж при використанні будь-якого іншого популярної системи управління інтернет-ресурсами. Але все ж є шляхи вирішення цієї проблеми. У цій стаття ми розповімо про те, що таке seo оптимізація joomla.

  Основні помилки

  Основні помилки

  В першу чергу потрібно переконатися, що ви не помилилися з вибором сервера. Не дивлячись на те, що багато обурюються з приводу такого рішення проблеми, все-таки цей фактор впливає на видачу вашого інтернет -ресурсу іншим користувачам. Використання сервісів Windows при розміщенні сайту в глобальній мережі може призвести до зайвих проблем, які, само собою, нам зовсім не потрібні. Набагато простіше буде використовувати віртуальний хостинг для цих цілей. Це матиме позитивний вплив на позиції вашого інтернет-ресурсу в усіх пошукових системах.

  Багато веб-програмісти не включає перезапис url, а зовсім даремно! Зробити це необхідно в панелі «джумла».

  Таким чином, з адрес сайту пропадуть так дратівливі пошукові системи різні «абракадабри», вони автоматично будуть замінені на псевдоніми, які створюються при розміщенні нової сторінки на вашому сайті. Інші настройки в цій системі управліннями сайтами залишайте на свій особистий розсуд.

  Більшість авторів сайту не знають про цю дивину в Joomla. Необхідно видалити з Robots.txt фразу «images». Так відбувається, що роботам всіх пошукових систем забороняється доступ до папки з усіма зображенням на вашому інтернет-ресурсі.

  Але як вже зрозуміли більшість людей, які читають цю статтю, якщо прикласти деякі зусилля до оптимізації сайту - можна значно збільшити трафік користувачів від пошукових систем.

  Але не забувайте, що якщо ви не видалите цей рядок - будь-які дії по оптимізації вашого сайту в глобальній мережі будуть практично марні.

  Велика кількість творців інтернет-ресурсів за допомогою Joomla не розганяти свій сайт. Як відомо, спочатку дана CMS досить повільна, але не варто сильно засмучуватися, адже існує велика кількість способів розігнати сайт. Один з таких методів - включити стиск Gzip. Крім цього, можна стиснути і зображення. Таким чином, ви значно збільшите швидкість завантаження сторінки з вашого інтернет-ресурсу у користувача глобальної мережі з малою швидкістю інтернету.

  Корисні поради

  Корисні поради

  Щоб підтримувати seo-здоров'я сайту - відмінно підійде безкоштовний редактор JCE, в якому міститься велика кількість функцій, корисних для оптимізації сайту. Цей редактор є відмінним розширенням при роботі з такою системою управління інтернет-ресурсами, як «джумла».

  Настійно рекомендується використовувати тег Alt, а також вказувати розмір зображень. Не забувайте, що в разі, коли ви задали розмір зображення - картинка буде прогружаются трохи швидше. У тому випадку, коли у користувача глобальної мережі маленька швидкість інтернет-з'єднання, він побачить замість картинки білий прямокутник і не стане закривати ваш інтернет-ресурс, а почне ознайомлення з текстом.

  Не забувайте і про те, що управління meta-інформацією позитивно позначиться на позиціях вашого сайту.

  Як «тайтл», так і description залишаються досить важливими елементами в питанні оптимізації інтернет-ресурсу. У Joomla є одне вкрай корисне розширення, яке носить назву Seo-Boss, тут можна відредагувати обидва ці елементи, причому все на одній сторінки. Єдиним недоліком цього редактора буде її несумісність з деякими іншими розширеннями. В цьому випадку, доведеться редагувати meta-теги через їх інтерфейс, якщо ж несумісності немає - Seo Boss стає справжнім рятівником в питанні оптимізації сайту.

  Дуже корисно буде використовувати перенаправлення, не забувайте про те, що Joomla автоматично його не ставить. Це одна з найвідоміших проблем у цій CMS, яку можна легко вирішити за допомогою файлу .htaccess.

  При створенні внутрішніх посилань, будьте особливо уважні. При дублюванні контенту, особливо на даній системі управління сайту, можуть виникнути в подальшому серйозні проблеми. Щоб уникнути негативних наслідків рекомендується вказувати точні посилання на ваші внутрішні ресурси. Використовуйте посилання тільки одного виду, або з www, або без. Завжди використовуйте слеш, або завжди не використовуйте його. Посилання на сторінки повинні бути однотипні.

  Не забувайте, що у сторінки вашого інтернет-ресурсу не зможе з'явитися дубль, поки пошукова система не зможе побачити декілька варіантів посилання на цю адресу в глобальній мережі.

  На закінчення

  На закінчення

  Цікаві статті для копірайтерів тут . А про те, як перевірити унікальність тексту, читайте тут .

  Не варто думати, що вище були вказані абсолютно всі способи оптимізації интерне-ресурсу на Joomla, тут були описані тільки найбільш важливі і популярні методу підвищити своє місце в пошукових системах. Велика кількість веб-програмістів самостійно пробують якісь нові методики оптимізації свого сайту, деякі ж звертаються до професіоналів цієї справи. Таких майстрів можна легко знайти на просторах інтернету, але будьте обережні і не потрапте на виверти інтернет-шахраїв.

  Кожен сам вирішує, чи варто йому оптимізувати свої сайти самостійно або довіритися професіоналам за певну суму. Але все ж вищеперелічені способи оптимізації сайту абсолютно безкоштовні і на їх здійснення піде досить мала кількість часу. Так що їх потрібно застосувати в першу чергу.

  Прочитайте також:
  - Сео текст - як його написати?
  - Seo оптимізація сайту самостійно
  - Перевірка ключових слів: як перевірити сайт на ключові слова і правильно підібрати їх?
  - Аналіз контенту сайту і його переваги, методики
  - Підбір домену за ключовим словом: вибираємо унікальне доменне ім'я
  - Вивчення змісту тексту за допомогою контент-аналізу


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»