Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Оптимізація - кейс: Проведення нового домену з першого дня

  1. SEO оптимізація і алгоритм Google
  2. Хто тут пише?
  3. Ескіз моєї стратегії SEO
  4. Крок 2 - Створення контенту
  5. Крок 3 - Оптимізація SEO на сторінці
  6. Крок 4 - Linkbuilding
  7. Приклад: Герой маркетингу - місяць 1
  8. посилання Будівництво
  9. рейтинги
  10. трафік
  11. Що далі?

  SEO оптимізація залишається однією з найважливіших дисциплін у галузі Маркетинговий мікс онлайн бізнес-моделей. Метою даного дослідження є ранжування нещодавно зареєстрованого домену marketingheld.com слідувати і зробити крок за кроком зрозумілим. Я йду до центрального питання:

  Як швидко ви можете створити новий домен із нерегулярним, але якісним вмістом?

  Як швидко ви можете створити новий домен із нерегулярним, але якісним вмістом

  Тому сторінка marketingheld.com в даний час вітає своїх відвідувачів

  Домен був зареєстрований цього року і починається з нуля. Таким чином, не існує жодного домену або сторінки права доступу або зворотних посилань. В основному, я виконую наступні дії:

  1. Дослідження ключових слів і аналіз конкурентів
  2. Створення вмісту
  3. ON-Page SEO Оптимізація
  4. Створення посилань / контент-маркетинг

  SEO оптимізація і алгоритм Google

  Тема SEO оптимізації гаряче обговорювалася з самого початку Google. Знову і знову ви читаєте про нові стратегії, білі капелюхи та SEO, останні оновлення алгоритму Google і багато повідомлень з порадами та стратегіями для SEO оптимізації домену. Християнин також мав тут у LSWW деякий час тому назад SEO керівництво для стартапів опублікований.

  Кожне оновлення алгоритмів Google припинило брудні методи оптимізації SEO і, ймовірно, зробить це в майбутньому. Метт Каттс , Головний розробник у веб-спам-команді Google:

  Це відмінний спосіб отримати потрібний трафік. Створюючи високоякісний вміст для вашого сайту, ви саме те, що шукають відвідувачі, і вони подібні до вашого вмісту, вони, швидше за все, додаватимуть його до закладок, посилаються на нього та діляться з іншими якість вхідних посилань. "- Метт Каттс

  Тим часом залишається тільки одна стратегія, за допомогою якої ви можете ранжувати домен на тривалий термін: великий вміст і зворотні посилання.

  Хто тут пише?

  Привіт, мене звуть Юлій, і я вже десять років займаюся темами цифрового маркетингу, особливо WordPress, SEO, PPC, Analytics і Tag Management. Після закінчення навчання я зробила коротку поїздку до цифрового маркетингового агентства, а потім відвідала світовий тур і з того часу працювала фрілансером.

  Знову і знову я роблю SEO-кампанії для моїх клієнтів, кожен з яких в роздрібному або комерційному секторі. Ці кампанії - це всі місцеві кампанії SEO, тобто кампанії, які оптимізують сторінки для певного міста, місцеположення чи регіону.

  Більшість доменів, з якими я працюю, існували вже багато років і мають прохідний профіль зворотного зв'язку через портали огляду, продавці, торгові центри, де розташовані філії, і багато іншого.

  Вузьки такого домену зазвичай відносно легкі, оскільки в області локальної SEO існує незначна якісна конкуренція. Часто, короткий, добре оптимізований текст достатньо, щоб потрапити до Google для локальних ключових слів на сторінці 1.

  Я був поза межами позаштатної сфери вже деякий час і так виникла ідея про маркетинг, що проводиться, для тих, хто має невеликий досвід у сфері цифрового маркетингу і хоче отримати знання з описовими інструкціями.

  Навіть якщо я добре розбираюся з SEO, я ніколи не займав свіжий домен. У мене є професійні амбіції, і в цій серії я хотів би доповісти прозоро, скільки часу і роботи потрібно для виховання нового домену.

  В основному, я працюю пліч-о-пліч з тимчасовим зобов'язанням приблизно 16 годин на тиждень.

  Ескіз моєї стратегії SEO

  Крок 1 - Дослідження ключових слів

  Напередодні я розробляю малий список ключових слів вручну і використовую SECockpit розширити мій список, а потім проаналізувати, скільки конкуренції я маю за ключове слово.

  Напередодні я розробляю малий список ключових слів вручну і використовую  SECockpit  розширити мій список, а потім проаналізувати, скільки конкуренції я маю за ключове слово

  SEO Оптимізація - Подивіться в SECockpit

  Перш ніж я використовував платні інструменти, щоб взяти роботу від мене, у мене є той самий процес ubersuggest і що Планувальник ключових слів Google зробив. Після цього у мене конкурс SEOQuake або MOZbar збив. В основному, ви отримуєте ті ж дані, тому що SECockpit витягує записи даних тільки через інтерфейс API і готує їх графічно. Це зручніше і швидше, але не краще. Тому, перш ніж хтось вирішить купити дорогий інструмент: ви можете отримати ті ж результати з безкоштовними альтернативами.

  30-секундний аналіз конкуренції:

  • PA & DA. Наскільки сильною є Сторінка та доменна влада конкурсу. Якщо у верхніх десятках є лише високі сторінки PA / DA, перейдіть до наступного ключового слова.

  Якщо я знайшла ключове слово, яке має об'ємний обсяг пошуку та конкурентну конкуренцію, я детально аналізую 10 результатів пошуку.

  Детальний аналіз:

  • Кількість зворотних посилань. Скільки унікальних зворотних посилань робить сайт, що я хочу обігнати.
  • Якість зворотних посилань. Що таке PA & DA зв'язуючих доменів?
  • Вік домену. Хоча вік області збільшується менший вплив на SEO оптимізації, вона все ще грає свою роль.
  • Міцність змісту. Нарешті, я оцінюю вміст (поганий / середній / хороший) і здогадуюся, наскільки ймовірно, що я можу зробити це краще.

  Крок 2 - Створення контенту

  Приємним прикладом з англомовної області є Брайан Дін Backlinko , яка займає надзвичайно високу якість і має високу якість та значною мірою пригнічує свою конкуренцію за відповідні ключові слова в області пошукової оптимізації.

  Ключові слова в межах пошукової оптимізації дуже важко класифікувати, особливо для нового домену, оскільки ці ключові слова завжди були зайняті хорошим SEO. Тому виступ Брайана є значним.

  Стратегія Брайана досить проста:

  1. Знайдіть вміст, який можна під’єднати, у темі.
  2. Уявіть зміст конкурсу як будинок і зробіть свій хмарочос.
  3. Просувайте вміст та створюйте зворотні посилання.

  У зв'язку з високою конкуренцією на англійському ринку, вміст англійської мови в середньому кращий за німецький. І це чудово для нас!

  Для витіснення надзвичайно хорошого контенту на Google, який оновлюється в гіршому випадку, практично неможливо. Принаймні з невеликими доменами. У багатьох районах німецької області все ще залишається повітря.

  В основному, я підходжу до того, що в кінці кінців я опублікував найкращу та найбільш релевантну статтю для конкретного ключового слова. Це, звичайно, суб'єктивна оцінка.

  Для цього я намагаюся зробити існуючий вміст довшим , більш сучасним , краще розробленим та / або глибшим

  Мова йде про створення контенту, який залишає конкуренцію під дощем, щоб досягти успіху і захистити свою позицію в довгостроковій перспективі.

  Крок 3 - Оптимізація SEO на сторінці

  • Ключове слово в назві, мета-опис та URL-адреса.
  • Ключове слово кілька разів у заголовках
  • Щільність ключових слів від 1% до 2,5%
  • Ключове слово в тегах ALT зображень
  • Деякий вміст відповідних внутрішніх і зовнішніх посилань

  Крім того, я змішую декілька варіантів мого основного ключового слова та деяких ключових слів із довгим хвостом у тексті, і я з цим закінчив.

  Це не ракетна наука, і з мого досвіду достатньо зробити Yoast щасливим, добре оцінити, якщо ви маєте порівняно кращий вміст і кращий профіль зворотного зв'язку, ніж конкуренція.

  Крок 4 - Linkbuilding

  Останнє, найважливіше і набагато дратує частина успішної стратегії SEO: зворотні посилання. Теоретично, ви можете собі уявити, що ваш власний вміст настільки геніальний, що люди добровільно пов'язують з ним (якщо вони його знайдуть) і просто сідають. Практично це ніколи не працює.

  "Ви можете публікувати дивовижні речі цілий день ... але якщо ви читаєте це, ви витрачаєте свій час", - Брайан Дін.

  Іншого вибору немає, як масово просувати його зміст і регулярно просити про посилання. Хорошим методом є створення подібного інструменту Відкрийте провідник сайту Щоб подивитися на зворотні посилання конкурентів і зв'язатися з операторами посилальних веб-сайтів, якщо вони також посилаються на ваш (кращий) контент. Шанси вищі, ніж з повним холодним придбанням, оскільки вони вже пов'язані з подібним змістом Вашої конкуренції.

  Простіший, але більш трудомісткий метод - писати гостьові статті. Новий сайт ледве обходить цей метод оптимізації SEO.

  Крім того, я регулярно залишаю коментарі на блогах і форумах, що не слідують, на відповідні сторінки ніші. Хоча це і є мінімальний коефіцієнт ранжування, він не коштує багато часу або роботи, і на початку можна використовувати кожен сигнал SEO.

  Приклад: Герой маркетингу - місяць 1

  Не багато чого сталося з точки зору SEO оптимізації в перший місяць. Домен був зареєстрований 12.08 та після того, як я отримав Блог створено Наприкінці вересня Google вперше індексував сторінку. На момент написання цієї статті не було ніяких зворотних посилань (слідувати / не слідувати) і майже немає трафіку.

  На момент написання цієї статті не було ніяких зворотних посилань (слідувати / не слідувати) і майже немає трафіку

  SEO оптимізація - індексоване SEO сторінок за допомогою Marketingheld

  До недавнього часу я все ще був зайнятий останнім виправленням помилок на сайті, і я продовжував працювати з проблемами JavaScript, які коштували мені багато часу. Сподіваюся, зараз все працює на звичайних браузерах. Якщо ні, то я радий про натяк.

  посилання Будівництво

  У цьому місяці я не мав багато часу і не міг працювати з активними посиланнями. Я залишив невелику кількість коментарів, що не підпадають під відповідні блоги. Крім того, я написав двом блогерам, щоб вони були обізнані з моїм вмістом і намагалися створити зворотний зв'язок. В обох випадках це було невдало. Навряд чи мене це дивує. Подібні зусилля в проектах клієнтів мали успіх приблизно 5%.

  рейтинги

  Минулого тижня було мало сюрпризу, моя стаття Google Tag Manager одержала позицію 90, що мене здивувало позитивно. Насправді це навряд чи отримає рейтинг серед популярності так швидко.

  Насправді це навряд чи отримає рейтинг серед популярності так швидко

  Оптимізація SEO: відстеження рейтингу в місяці 1

  В іншому випадку, не схильні до будь-якого з моїх основних ключових слів.

  трафік

  Тут я тільки йду до свого органічного трафіку наркоманії. Прямий трафік і реферали не враховуються для цього прикладу.

  Це поточні номери за останні 28 днів.

  Пошуковий аналіз є однією з основ SEO оптимізації

  Я генерую 0-2 кліки на день для деяких ключових слів із довгим-довгим-довгим-довгим хвостом.

  Що далі?

  Я планую ще дві статті на наступний місяць. Будуючи на моєму Плагіни WordPress Я хотів би опублікувати статті, які критично розглядають негативний вплив плагінів на час завантаження, оскільки я опублікував два навчальні посібники з тонкого налаштування PageSpeeds.

  Це повинно дати мені достатньо часу в наступному місяці, щоб активно займатися будівництвом посилань. Я постараюся повністю документувати все і повідомляти про це на початку листопада.

  Я задоволений питаннями та пропозиціями. Залиште коментар і ми можемо поговорити.

  Хто тут пише?
  Що таке PA & DA зв'язуючих доменів?
  Що далі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»