Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація контенту на сайті. ТОП 5 золотих правил оптимізації

  1. 5 золотих правил оптимізації контнета на сайті
  2. Як привнести додаткову цінність до статті?

  Ключовим елементом на будь-якому сайті є контент. Саме від нього залежать такі важливі характеристики, як якість ресурсу, корисність для користувачів, новомодна додаткова цінність і т.п. Контент в найбільшою мірою впливає на відвідуваність сайту і його дохід, а значить варто максимально докладно підійти до його створення.

  Контент в найбільшою мірою впливає на відвідуваність сайту і його дохід, а значить варто максимально докладно підійти до його створення

  Сьогодні я поділюся з вами думками з приводу створення, написання і оптимізації контенту на сайті. Цей матеріал входить в цикл статей про внутрішню оптимізацію сайту .

  Сьогодні я хочу розповісти вам про ті речі, на які дійсно варто звернути увагу при сео оптимізації контенту в умовах діючих алгоритмів, грунтуючись на своєму особистому досвіді. На мою думку, це саме ті речі, які в більшій мірі впливають на просування статей в пошуку.

  5 золотих правил оптимізації контнета на сайті

  Правило №1. Текст статті повинен максимально докладно розкривати суть запиту користувача. Це найголовніше правило в нинішніх реаліях, де посилання грають другорядну роль.

  Насамперед при написанні статті ви повинні зрозуміти самі для себе, що ви самі хотіли б побачити і дізнатися з матеріалу на обрану тему. Після особистого осмислення обов'язково потрібно переглянути ТОП 5-10 по заданому питанню і вивчити їх матеріали. Тільки після такого аналізу ви вже будете представляти основний план статті.

  Важливо розуміти, що контент варто створювати тільки в тому випадку, якщо він буде на порядок краще того, що вже знаходиться в топі. Якщо ж переписувати (робити рерайт) в черговий раз заїжджену тему, то ваша стаття навіть в індекс насилу потрапить, не кажучи вже про видобутку трафіку на сайт з пошуку.

  Як таких висновків я прийшов на особистому досвіді. Якщо раніше жіночі статейнікі йшли на ура на рерайт під запити в обсязі 2-3к символів і приносили багато розумників \ добу, то зараз таке навіть індексується з працею. А нові сайти так взагалі йдуть в бан \ АГС вже після декількох апдейтів.

  А все тому, що вони не несуть додаткової цінності. Нема в нових статтях нічого, що могло б поліпшити якість пошуку. І тому такі статті не займають топових місць і не приносять користі.

  Як привнести додаткову цінність до статті?

  Тут є безліч варіантів і краще використовувати відразу кілька для посилення ефекту. Ви можете описати свій особистий досвід на задану тематику (ваш ключовий запит), завантажуючи власні зображення. Такий підхід хороший в шоп-тематиках.

  Наприклад, у вас запит «який телевізор купити на кухню». Кращий варіант для залучення трафіку на статтю - написати свій особистий (унікальний) досвід з відкликанням, цінами і проблемами, які ви вирішили в ході покупки. Така інформація буде набагато корисніше, ніж рерайт \ копірайт з водою і заїждженими визначеннями.

  Другий прийом - написати велику оглядову статтю, грунтуючись на статтях конкурентів, які вже знаходяться в топі. В цьому випадку ви вивчаєте їх матеріал і пишіть свій, який вбирає в себе найбільш детальний розбір теми. Ви допомагаєте відвідувачу свого сайту, відібравши за нього найціннішу і корисну інформацію.

  Щоб додати ще цінності, можна обзавестися реальними відгуками людей. Для цього вже потрібно постаратися, але це дуже добре вплине на ранжування вашої статті. Наявність декількох коментарів або відгуків відмінно піднімає відвідуваність і виводить статтю в топ - перевірено не одним вебмайстром на практиці.

  Також можна відзначити наявність відео або аудіо контенту на сторінці. Буде дуже добре, якщо в кінці статті ви додасте тематичне відео. Це не тільки додасть вам тієї самої цінності, а й збільшить поведінкові фактори на сайті, що також позитивно позначиться на вашому сайті.

  Сьогодні додаткова цінність в контенті - це найважливіше, на що варто звертати увагу. Чи не забивайте на цей пункт, покладаючись тільки на класичне сео. Воно сьогодні вже не рулить і не приносить колишніх результатів. Краще відразу вкластися в якісний контент і потім отримати трафік без єдиного посилання, ніж написати погану статтю і витрачатися на посилальне для неї. Але в ідеалі краще і писати добре і ссилочку розживатися.

  Правило №2. Структура і формат. Ви обов'язково повинні приводити свої статті в максимально зручний для читання вигляд.

  Тут все просто. Перше, що робить відвідувач, коли заходить на ваш ресурс, це оцінює зручність подачі інформації. Якщо він бачить простирадло з тексту, то він відразу йде назад в видачу, а ви залишаєтеся без аудиторії і доходу.

  Якщо ж ви постаралися і відформатували статтю, то тоді юзер ваш. Плюс до всього, структурований контент пошуковики просто обожнюють. Для того, щоб було саме так, вам потрібно:

  • розбивати статтю на короткі абзаци;
  • виділяти головні \ ключові моменти (іншим кольором, у вигляді цитат і т.п.);
  • використовувати підзаголовки;
  • застосовувати маркери;
  • використовувати списки;
  • інше.

  Правило №3. Кількість символів в статті повинно бути рівно таким, щоб його вистачило для розкриття теми (ключового запиту). Якщо ви берете великий запит, то тут потрібно максимально докладно його розписати (4-10к символів). Якщо ж це невеликий НЧ, за яким багато інформації не збереш, то можна обмежиться і 1000 символів.

  Я хочу розповісти вам про кілька сео-міфів, якими земля повниться. Вони вже давно втратили свою актуальність, але все ж багато новачків люблять вірити в них.

  Міф №1: Статті об'ємом 1-2к символів не приносять трафіку і призводять до накладання санкіцй (погано індексуються).

  Міф №2: Чим більше символів в статті, тим більше трафіку вони збирають.

  Міф №3: Чим більше контенту на сторінці тим краще.

  Я вважаю все це повною маячнею. Перестаньте вірити в це! Не ведіться на ці висловлювання. Важливо розуміти тільки те, що стаття повинна відповідати на запит користувача і не більше того.

  Уявіть собі таку ситуацію. Ви замовляєте статті на біржі, вказуєте ключові слова і задаєте необхідний обсяг статті. Звідки ви його берете? Звичайно ж, спираючись на ті три міфи, що описані вище. І що ви отримуєте при такому підході? Я вам зараз розповім.

  Насамперед на що звертає свою увагу копірайтер при роботі з вашим замовленням - кількість символів. Він на початковому етапі заганяє себе в рамки. Йому вже доводиться працювати на шкоду якості, щоб потрапити у ваші рамки. Якщо ключовий запит (тема статті) досить великий, а обсяг статті варто в 1-3к символів, то ви на вихлопі отримуєте збиткову статтю, в якій тема не розкрита і немає гідного введення або висновку.

  Або інший варіант, коли ви даєте тему для статті, по якій інформації дуже мало, але ви ставите обсяг в 3-5к символів (думаючи при цьому, що чим більше я замовлю символів в статті, тим більше трафив потім зберу). В цьому випадку бідний письменник пише у справі 1-2к символів і потім ще стільки йому доводиться лити водички, яка потім негативно позначається на загальній якості матеріалу.

  Думаю, що суть ви вловили. При замовленні або особистому написанні матеріалу не потрібно покладатися на якусь певну кількість символів. Потрібно стежити тільки за тим, щоб було написано рівно стільки, скільки потрібно.

  Правило №4. Не варто приділяти багато уваги щільності ключових слів і іншим технічним хитрощам. Зараз пошукові системи навчилися все це обходити стороною, спираючись саме на якості статті та її орієнтованості для кінцевого читача.

  Раніше було модно вважати пасажі, вираховувати середню щільність ключової фрази у конкурентів, вписувати ключові слова за спеціальною технологією в мета теги сайту . Зараз вже немає сенсу в цьому.

  Сьогодні в сео оптимізації статей грає важливу роль тільки заголовок і наявність ключових слів в самій статті. Прочитати про все теги, які впливають на ранжування можна тут . Тому вам необхідно стежити за наявністю ключової фрази в заголовку статті та її знаходженні в самому тексті (можна в єдиному екземплярі). Цього буде більш, ніж достатньо, щоб правильно написати сео статтю і зайняти хороші позиції.

  Правило №5. Забудьте про все, що ви читали раніше! А-ля, вам потрібно використовувати пряме входження там-то, потім в першому абзаці ще раз вживаємо ключове слово і потім ще в підзаголовку. Потім йде картинка з потрібним тегом alt і потім ще кілька подібних. Всі ключові слова в тексті виділяємо жирним, стежимо за їх нудотою і т.д.

  Все це призведе тільки до накладення санкцій на ваш сайт, що призведе до втрати вашого часу і грошей. Подібне вже застаріло і майже не працює. Якщо ви хочете дійсно білий проект для людей, то вам потрібно покладатися тільки на правила, які описані вище. Потрібно приносити користь своїм читачам!

  Якщо ви не згодні, хочете доповнити дані відомості або просто їх прокоментувати, то буду радий конструктивним думкам.

  Як привнести додаткову цінність до статті?
  Звідки ви його берете?
  І що ви отримуєте при такому підході?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»