Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація: порада Луки Де Берардініса

  1. Google є гігантською машиною в постійній еволюції: що можна очікувати від 2018 року?
  2. Зареєструйтеся тут БЕЗКОШТОВНО MASTERCLASS курсу з веб-маркетингу та цифрової стратегії
  3. Що таке довгий хвіст? Як визначити стратегію SEO на основі довгої черги пошуків?
  4. Як ми можемо покращити роботу користувачів у мережі на рівні вмісту?
  5. Чи варто включати оптимізацію соціальних мереж у мережеву діяльність, чи їх слід розглядати як автономні...

  Одним з невід'ємних і фундаментальних аспектів цифрового маркетингу, безсумнівно, є SEO оптимізація нашого контенту. У зв'язку з цим ми задали деякі питання: a Luca De Berardinis , SEO фахівця з передового досвіду та викладача Курс з веб-маркетингу та цифрової стратегії (Інтернет формула + LAB в класі), щоб допомогти нам зрозуміти динаміку світу SEM & SEO і які інструменти використовувати для оптимізації нашого веб-контенту і бути на вершині пошуку Google.

  (Інтернет формула + LAB в класі),

  Google є гігантською машиною в постійній еволюції: що можна очікувати від 2018 року?

  Оновлення, з якими ми звикли Google, стають дедалі частішими і їх мета завжди однакова: надати користувачам досвід досліджень на найвищих рівнях. Важко передбачити, що нас чекає на 2018 рік, але, як і я вже написано про Ninja Marketing , ми можемо очікувати трьох тенденцій , які проявляють зростаючий інтерес до 2017 року:

  1. Голосовий пошук
  2. Рекомендований фрагмент
  3. Чат у чаті

  Зареєструйтеся тут БЕЗКОШТОВНО MASTERCLASS курсу з веб-маркетингу та цифрової стратегії

  Як слід визначити ключові слова, які повинні бути включені в текст, орієнтований на SEO? Які інструменти потрібно використовувати, щоб не втратити можливості оптимізації і як їх використовувати?

  Щоб оптимізувати текст або, в більш загальному вигляді, веб-сайт, необхідно спочатку зробити детальний аналіз програми (тобто проаналізувати процес покупки клієнтів ) щодо послуг або продуктів, представлених на сторінці або на сайті. Вивчивши так звані персони покупця, ми переходимо до детального аналізу ключових слів, які шукають "люди" в цільовому відношенні до вашого бізнес-сектора.

  Основні інструменти, які я рекомендую використовувати на цьому етапі:

  • Keyword.io
  • SEMrush.com
  • Інструмент планування ключових слів Google AdWords

  Для використання цих інструментів необхідно завжди починати з одного або декількох "основних" ключових слів , тобто тих слів, які однозначно визначають ваш бізнес-сектор або категорії продуктів / послуг.

  Починаючи з цих термінів, ми переходимо до вивчення всіх тих слів, які ми можемо визначити як «вторинний» або пов'язаний з семантичної точки зору. Ми говоримо про всі ті ключі, які належать до одного семантичного поля як основні терміни, і які допомагають визначити кластер ключових слів, для якого ми оптимізуємо нашу сторінку.

  Оцінка повинна враховувати обсяги досліджень щомісяця, рівень конкуренції та можливу ціну за клік, щоб зрозуміти рівень прихильності потенційних рекламодавців.

  Що таке довгий хвіст? Як визначити стратегію SEO на основі довгої черги пошуків?

  Довгий хвіст, коли мова йде про ключові слова, вказує набір ключових слів, які визначають одну або більше ринкових ніш. Зокрема, це всі ті ключові слова, які складаються з трьох або більше пошукових термінів, які вводяться відносно невеликою кількістю людей, дуже зацікавлені в темі і дуже схильні до можливої ​​покупки. Загалом, основні характеристики довгохвостого ключового слова:

  • Низькі обсяги пошуку
  • Більш просте позиціонування, ніж загальні слова
  • Високий коефіцієнт конверсії

  Щоб визначити довгу чергу вашого бізнес-сектору, потрібно подумати над усіма словами, які шукають наші потенційні клієнти, коли вони потребують, потребують і вирішують проблему. Це саме ті питання, які належать до довгої черги, тобто дуже специфічні запити, які вимагають дуже чітких дослідницьких намірів.

  Як ми можемо покращити роботу користувачів у мережі на рівні вмісту?

  Найбільш ефективним способом покращити роботу користувачів на рівні вмісту наших користувачів є розуміння того, як вони читаються в Інтернеті. Вміст має бути корисним, враховуючи, що онлайн-читання дуже відрізняється від читання на папері. Людське око робить своєрідне сканування тексту перед ним, намагаючись знайти всі ті "утримання", які дозволяють йому знайти те, що йому дійсно потрібно, і пропустити решту.

  Найкращим рішенням є розшарування, яке полягає в тому, щоб розділити текст на стільки абзаців, скільки є теми, в яких ми можемо розділити всю сторінку. Перед кожним абзацом має передувати назва, що дозволяє читачеві ідентифікувати цей вміст на перший погляд і без втрати часу.

  Чи варто включати оптимізацію соціальних мереж у мережеву діяльність, чи їх слід розглядати як автономні всесвіти?

  Оптимізація соціальних каналів корисна для цілей SEO, особливо якщо ви хочете підвищити обізнаність компанії з брендом. Фактично, всі брендові пошуки повинні бути перехоплені не тільки з основного бізнес-сфери, а й з офіційних соціальних каналів.

  Крім того, Google також розглядає так звані "соціальні сигнали", тобто всі акції на різних соціальних мережах, які користувачі створюють з корпоративного контенту. У цьому сенсі наявність добре розташованого корпоративного блогу означає наявність багатьох шансів збільшити обмін і, отже, соціальні сигнали.

  Лука Де Берардініс є професором онлайн-курсу з веб-маркетингу та цифрової стратегії
  відкрийте для себе повну програму тут !

  Google є гігантською машиною в постійній еволюції: що можна очікувати від 2018 року?
  Як визначити стратегію SEO на основі довгої черги пошуків?
  Як ми можемо покращити роботу користувачів у мережі на рівні вмісту?
  Google є гігантською машиною в постійній еволюції: що можна очікувати від 2018 року?
  Які інструменти потрібно використовувати, щоб не втратити можливості оптимізації і як їх використовувати?
  Що таке довгий хвіст?
  Як визначити стратегію SEO на основі довгої черги пошуків?
  Як ми можемо покращити роботу користувачів у мережі на рівні вмісту?
  Чи варто включати оптимізацію соціальних мереж у мережеву діяльність, чи їх слід розглядати як автономні всесвіти?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»