Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація: просування статтями

  Новоявлений сайт, який опинився в глобальному просторі інтернету, гостро потребує нарощування посилальної маси

  Новоявлений сайт, який опинився в глобальному просторі інтернету, гостро потребує нарощування посилальної маси. Суть цього заходу полягає в тому, що на сторонніх веб-ресурсах, таких як тематичні форуми, трастові сайти, соцзакладках і довідкові сервіси, розміщуються посилання на оптимізується веб-сайт. Як правило, опублікована посилання оточена подводящим до теми текстом, у вигляді коментаря або статті.

  Розкрутка сайтів статтями передбачає більш ефективне seo просування, оскільки посилання, що знаходиться в тілі релевантної статті, має більш природний вигляд з точки зору пошукових роботів. До того ж вона вічна, тобто завжди буде активна на сторонньому ресурсі.

  Якою має бути стаття для просування.

  • Обсяг статті повинен бути не менше 2 тис. символів без пробілів.
  • Високий показник унікальності - від 95%. (Чим вище цей критерій, тим краще індексується стаття в ПС.)
  • Текст необхідно оптимізувати для ПС ключовими словами. (Щільність повинна бути невелика, мінімум 2 рази по тексту. При явному зловживанні, пошуковий робот визначить статтю як спам.)

  Основні вимоги до сайту-донору.

  Донором на сленгу SEO називають веб-ресурс, який передає свій статичний вага (ТІЦ - Yandex, PR - Google) або впливає на рівень ранжирування за допомогою того, що посилається на просувний веб-сайт.

  Дієва seo оптимізація в даному контексті спирається на наступні вимоги до донору:

  • - Вік майданчики (сайту), де буде публікуватися стаття з посиланням. Чим старше, тим більший вона інтерес представляє для просування.
  • - Веб-сайт обов'язково повинен бути проіндексований популярними ПС.
  • - Бажано щоб донор був присутній в трастових каталогах (наприклад DMOZ).
  • - Засміченість лінками (необхідно попередньо поцікавитися чи торгує донор посиланнями).
  • - Оцінка життєздатності (перед розміщенням SEO-статті візуальний огляд майданчика).

  Схема створення і розміщення статті на сайті-донора.

  Статтю можна замовити на біржі текстового контенту у копірайтерів або написати власноруч. Природно з дотриманням всіх вимог, щоб розкрутка сайту була більш дієвою. Далі проставляються посилання на сторінки, що оптимізується сайту під анкор. Слова і словосполучення анкора повинні відповідати тематиці посилання. Також відмінно підійдуть варіанти "тут", "тут" і доменне ім'я веб-сайту.

  Для розміщення статті найкраще скористатися послугами спеціалізованих сервісів (наприклад Miralinks), які надають списки донорів. Після ознайомлення вибирається найбільш підходяща майданчик по SEO-характеристикам і тематиці, і безпосередньо здійснюється розміщення статті.

  (Всього відвідувачів: 10, сьогодні: 1)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»