Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-оптимізація: розкрутка сайту питаннями і відповідями

  1. Вигоди просування за допомогою питань і відповідей
  2. Створення сайту: Bitrix допоможе з FAQ

  Тенденція останніх років свідчить, що все частіше люди звертаються до пошукової системи не як до механізму або комп'ютера, а як до людини. Цілком очікуване наслідок того, що сервіс стає все більш складним і розумним, а аудиторія Мережі активно поповнюється в тому числі не дуже освіченими людьми. І короткі слова-терміни в пошукових запитах замінюються складними питальними реченнями. Люди не шукають в Інтернеті, вони запитують у пошукового сервісу. І це можна використовувати для SEO-оптимізації та розкрутки сайту.

  У Мережі сидять і дорослі, і діти, і освічені люди, і малограмотні. Тому і питання задаються найрізноманітніші. Чому трава зелена? Як заробити гроші? Чому небо блакитне? Як зробити сайт?

  Цю тенденцію вже враховують у своїх алгоритмах пошукові сервіси. Вони прагнуть не дати посилання на найбільш релевантний сайт, а відповісти на це питання. І кожному фахівцю по пошуковому просуванню слід також брати на озброєння ці зміни в запитах користувачів і прагнення сервісів.

  Вигоди просування за допомогою питань і відповідей

  Як вже було сказано, в нових умовах пошукові системи прагнуть дати користувачам те, що ті хочуть, в даному випадку - відповіді на питання. І якщо у вас на сайті є така рубрика і тематика ресурсу відповідає запиту користувача «Гугла» або «Яндекса», то цілком логічно було б показати у видачі ваше посилання. Іншими словами, при постановці запиту в формі питання перевагу буде віддано сторінок з відповідями.

  Багато власників ресурсів ігнорують цей розділ, вважаючи його дрібним і незначним. І вони жорстоко помиляються.

  Зручність розділу «Питання і відповіді» полягає ще й в тому, що заголовки розміщених в ньому текстів можуть дуже близько або навіть точно відповідати пошуковим запитам без будь-яких махінацій.

  природно, SEO-оптимізація та розкрутка сайту за допомогою розділу FAQ дадуть відчутний результат лише в тому випадку, якщо вони грамотно організовані. Тематика запитань та відповідей повинна відповідати загальній спрямованості ресурсу. У цьому розділі також можна використовувати зовнішні або внутрішні посилання, теги, заголовки і інші елементи.

  Не можна забувати і про наповнення розділу. Це повинні бути дійсно актуальні питання і правильні, вичерпні відповіді. Хороший FAQ по достоїнству оцінить не тільки пошуковий робот, а й відвідувач сайту.

  Якщо ви впевнено відповідаєте на більшість питань користувачів, то цілком розумно буде взяти участь і в роботі зовнішніх сервісів, таких як «Відповіді Mail.ru». Вибираючи питання, що відповідають тематиці сайту, ви заробите авторитет, а також зможете розмістити кілька посилань на свій ресурс. Посилання зазвичай Неіндексований, але вони дають реальний трафік, що набагато важливіше рейтингу в пошукових системах.

  Створення сайту: Bitrix допоможе з FAQ

  Зручність у використанні розділу - обов'язкова умова високої оцінки пошуковими сервісами. Тому ваші питання і відповіді мають бути оптимізовані і якісні не тільки по вмісту, а й за формою. У цій справі допоможе хороша система управління контентом.

  Неважливо, в якому режимі працює розділ - розміщують там питання самі відвідувачі (з премодерацією або без) або ж цим цілком і повністю займаються контент-менеджери. В будь-якому випадку створення сайту з Bitrix дасть можливість застосувати всі сучасні інструменти, що полегшують як публікацію питань, так і пошук відповідей.


  Теги: SEO, розкрутка сайтів, просування сайтів, бітрікс
  Кількість показів: 2061

  Залишати відгуки можуть лише зареєстровані користувачі.

  Чому трава зелена?
  Як заробити гроші?
  Чому небо блакитне?
  Як зробити сайт?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»