Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Seo оптимізація сайту самостійно

  1. Мій досвід ведення блогу
  2. Seo оптимізація сайту самостійно. внутрішні чинники
  3. Seo просування. Зовнішні чинники
  4. Як самостійно займатися seo просуванням
  5. висновок

  Відразу скажу, що я не досвідчений оптимізатор, швидше за любитель, так як займаюся Seo оптимізацією свого web сайту самостійно

  Відразу скажу, що я не досвідчений оптимізатор, швидше за любитель, так як займаюся Seo оптимізацією свого web сайту самостійно.

  Пошукова оптимізація Seo і заробіток в інтернеті, яка між ними зв'язок?

  Просто свій блог я вважаю майбутнім головним знаряддям заробітку. А значить, він повинен бути працездатним, боєздатним, заточеним під певні завдання - приводити цільових відвідувачів з пошуку.

  До сих пір я не користувалася послугами фахівців з Seo оптимізації та просування сайту (блог ще занадто молодий), сама теж подібні послуги не надаю ... поки. Тому що за час ведення свого блогу я дечому навчилася. І переконалася, що розмови, які гуляють по інтернету: «Seo вмирає» - це всього лише міф.

  Зміст статті

  Пошукова оптимізація сайту - це сукупність дій, мета яких поліпшити позиції сайту в результатах видачі ПС по конкретних запитів.

  Список заходів, що вживаються для поліпшення позицій, такий:

  • працювати із зовнішніми факторами (контроль над посилальної масою веб-сайту);
  • покращувати внутрішні чинники (адаптація контенту під вимоги пошукових систем, перелінковка, усунення проблем з індексацією сторінок);
  • посилювати поведінкові фактори (зниження показника відмов, підвищення глибини перегляду, збільшення часу відвідування, тобто тих показників, що характеризують поведінку читачів ресурсу);
  • працювати з комерційними чинниками (підвищувати впізнаваність бренду, розширювати асортимент, тримати хороші ціни, полегшити процес оплати).

  Пошукова оптимізація Seo справно працює на користь просуванню блогу - приносить щодня нових і нових відвідувачів. А деякі забудькуваті навіть повертаються, набравши в пошуковому рядку такий самий запит, як вчора або позавчора. Це видно в статистиці Яндекс.Метрики.

  Мій досвід ведення блогу

  Але було так не завжди. Починала я з повного нуля. У березні 2012 року зробила блог на безкоштовному курсі школи Старт Ап, поставила движок Вордпресс, написала пару-трійку статей. І стала чекати відвідувачів.

  А їх все немає, і треба розбиратися чому. Це зараз зрозуміло, звідки береться трафік:

  До травня вирішила самостійно і безкоштовно реєструватися в каталогах (так як реєстрацію в каталогах багато статей описують чи не головною для розкрутки web ресурсу, Seo оптимізація просування сайту). Хочу застерегти новачків, навпаки, "контрольний вибух" принесе вашому молодому сайту тільки шкоду.

  Почала реєструватися, але сервіс 1PS.PU при аналізі сайту писав: «У тексті сторінки занадто мало слів з title». Тоді я вперше прочитала чарівні слова: Seo оптимізація, ключові слова.

  Як же мало, якщо я пишу по темі, заданій в Title? Виявилося, що слова ті, але не в потрібній кількості, відмінку або словоформи, невірно обрана частотність слів. Та й сам Title не такий, як треба.

  Розбиралася довго. Чому я навчилася? Попереджаю одразу, це аматорський рівень. Хоча виконати комплекс заходів з пошукової оптимізації Seo (поліпшити видимість web сайту в пошукових системах) є абсолютно кожному блогеру.

  Seo оптимізація сайту самостійно. внутрішні чинники

  Зробила всю можливу роботу всередині сайту:

  1. Привела свої публікації в порядок (видалила дублі сторінок, оптимізувала зображення, ніж збільшила швидкість завантаження).

  2. За допомогою сервісу забезпечила найбільшу релевантність сторінок вибраних пошукових запитах (десь 100 відсоткову, десь трохи менше). Число ключових слів і знаків на сторінці довела до необхідної кількості. І якщо спочатку в статті я намагалася зібрати до десяти ключів, зараз використовую два-три. Під залишилися намагаюся писати іншу статтю.

  До речі, цей сервіс вкаже запити і сторінки, які найвигідніше просувати, за якими ви перебуваєте найближче до топу. Сервіс закупить для вас тимчасові посилання, а також за гріш може зробити Seo аудит блогу .

  3. В рамках кожної рубрики зробила внутрішню кільцеву перелинковку сторінок, намагалася дотримуватися одного напрямку. Кільця робила невеликі, щоб при випадковому випаданні однієї сторінки з індексу не було завдано шкоди безлічі сторінок. Виконання тільки цих двох пунктів (релевантність і перелінковка) здорово допомогли збільшити відвідуваність, з пошуку пішли відвідувачі.

  4. Seo просування - я використовую низькочастотні запити, іноді навіть занадто. Одна стаття - одне-два низькочастотних слова, частіше навіть словосполучення. Тобто вибираю максимально конкретизований пошуковий запит користувача і даю на нього відповідь.

  Очікувати миттєвого ефекту не слід. Завтра ж люди не повалять натовпами на цю сторінку. Seo оптимізація сайту самостійно трохи повільна. Зате працює і працює потім довго-довго.

  В основному для пошуку ключових слів все використовують сервіс wordstat, але тільки цього не достатньо. Ключевік може мати мало показів, але бути високо конкурентним. Наприклад, для однієї своєї попередньої публікації я використовувала ключові словосполучення:

  перелінковка 7316

  Внутрішня перелінковка 1060

  Внутрішня перелінковка сторінок 70

  А при аналізі в сервісі я виявила, що швидше за все можна просунутися по запросу «Внутрішня перелінковка». Тобто по більш конкретним запитом «Внутрішня перелінковка сторінок» конкуренція вище. Оцінити конкурентність запиту можна на підставі суми, необхідної для його просування.

  Оцінити конкурентність запиту можна на підставі суми, необхідної для його просування

  Звичайно, я залишу всі ці запити і постараюся забезпечити їм стовідсоткову релевантність. І буду просуватися одночасно по низькочастотних, середньочастотним, нізкоконкурентним і високо конкурентним словами.

  А також попрацюю з ключовими словами в інших публікаціях.

  Seo просування. Зовнішні чинники

  Мета - збільшити кількість посилань, свій авторитет в очах пошукових систем. А в результаті просунути сторінки по окремим пошуковим запитам.

  1. Реєструвалася в каталогах пошукових систем. Кудись взяли (Рамблер, Mail.ru), в деякі поки немає (ЯК, DMOZ). (DMOZ - неактуально, вже не існує)

  2. Справно розміщую анонси в соціальних мережах, коментую блоги. У коментарях ставлю посилання на свої сторінки, найбільш відповідають темі коментарів статті. Це дає деяку кількість відвідувачів і невеликий приріст посилальної маси, але вимагає просто величезних тимчасових витрат. І ефект підвищення відвідуваності тимчасовий, поки анонси статей не пішли в архіви.

  3. Оплатила реєстрацію в каталогах в сервісі 1PS.PU (тариф Профі, вартість 100 руб.). Результат не задовольнив. Основна маса каталогів не відповідала темі блогу, мала нульові показники.

  Основна маса каталогів не відповідала темі блогу, мала нульові показники

  Майже кожен каталог, в який інформація була відправлена, вимагав розміщення зворотнього посилання. Перетворювати блог в смітник побоялася, тому особливої ​​ефективності від прогону не побачила. А може бути, просто треба більше часу, щоб отримати ефект від даного методу. Не рекомендую використовувати.

  4. Посилань поки не купувала. Намагаюся отримати побільше природних, а не покупних посилань. Тому показники блогу ТІЦ і PR поки залишають бажати кращого. Хоча просування значно прискориться, якщо закупити хоча б кілька вічних або тимчасових посилань .

  5. Просування статтями з використанням ключових слів. Розміщення в безкоштовних каталогах статей, а також в Міралінкс. Скористалася цим способом, кілька посилань отримала.

  Не сумніваюся, візьмися за справу професіонали (НЕ сеошникі-шахраї!), Результат був би отриманий швидше і більш вражаючий. Але в умовах постійно мінливих алгоритмів пошукових систем іноді "тихіше їдеш, далі будеш".

  Але навіть зроблені дії приносять результати. Тут по ряду причин я майже тиждень не займалася безкоштовним просуванням свого блогу, що не розміщувала анонси, і коментарі на інших ресурсах. І що б ви думали? Seo працювало за мене. З пошуку йшов лише невеликий трафік, але він був! І з часом тільки збільшується.

  Як самостійно займатися seo просуванням

  Основним своїм досягненням вважаю:

  • що блог не потрапив під фільтр АГС, як відбувається з безліччю блогів через використання прийомів сірої і чорної оптимізації під пошукові системи;
  • сторінки індексуються Яндексом і Гуглом, з'являються в пошуковій видачі. Деякі блогери скаржаться, що у них в пошуку по одній-кілька сторінок.
  • У мене майже всі сторінки в пошуку. Інша справа, що позиції поки не високі. Має бути робота з наявними статтями для поліпшення позицій.

  Біла Seo оптимізація просування сайту - я голосую за них, нехтувати ними просто нерозумно.

  Ця стаття написана в рамках конкурсу
  Сеошники шахраї або творці успіху?!.

  Час проведення конкурсу - з 27 вересня по 20 грудня 2012 року.
  Сумарний призовий фонд: приблизно 300 тисяч рублів в грошовому і подарунковому еквіваленті.

  Стаття зайняла 47 місце з 96. Непогано для новачка?

  висновок

  Минуло 4 місяці, позиції блогу в пошукових системах поліпшуються, скріншот нижче

  ТИЦ 10 - теж відмінний результат.

  Що ще враховують пошуковики при оцінці сайту. нові тенденції ранжирування.

  СХОЖІ СТАТТІ:

  ДРУЗІ, ДЯКУЮ, ЩО ПОДІЛИЛИСЯ СТАТТІ:

  Пошукова оптимізація Seo і заробіток в інтернеті, яка між ними зв'язок?
  Як же мало, якщо я пишу по темі, заданій в Title?
  Чому я навчилася?
  І що б ви думали?
  96. Непогано для новачка?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»