Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Seo оптимізація сайту

  Виведення сайту на перші позиції в пошукових системах

  Кожна людина, що керує підприємством, хоче, щоб його справа йшла в гору. Створення сторінки в інтернеті допоможе збільшити приплив клієнтів, впізнаваність фірми і, звичайно ж, продажу. Але сайт для бізнесу це ще не все, настройка і оптимізація - ось запорука успіху. Без належної оптимізації ваш сайт просто не з'явиться в мережі пошукових систем, так як його там не буде. Веб-студія «Кластер Web» займається розкруткою сайтів в місті Алмати і пропонує вам надійну і дуже точну оптимізацію, яка істотно перетворює ваш бізнес!

  Сьогодні, всі хто заходить в мережу щохвилини включають пошукові системи, такі як Google і Yandex, вони впевнені, що створивши запит, вони за кілька секунд отримають цілий список відповідей від пошуковика. Найчастіше, користувач не йде далі пари перших сторінок і вибирає найбільш цікаву посилання для нього. Саме тому ми пропонуємо наші послуги для потрапляння вашого сайту в ТОП-20, ТОП-10.

  Ми здійснюємо цілий спектр послуг з розкручування і просування ваших веб-сайтів в Алмати, який допоможе:

  • Просуванню ваших сайтів в пошукових системах Yandex і Google на перші сторінки;
  • Популярності Вашого сайту;
  • Зростанню аудиторії вашого ресурсу;
  • Продажу та замовлення;
  • Здійсненню заробітку на рекламі;
  • Встановленню партнерських відносин із зацікавленими особами;

  Дані цілі можна легко досягти за допомогою особливого підходу до просування і дбайливого оптимізації. Висновок - розкрутка сайту - практично найважливіша частина для життя вашого бізнесу в інтернеті.

  Просування Інтернет-ресурсів в Алмати вимагає особливої ​​уважності, так як існує висока конкуренція за місце сайту на першій сторінці. Наша студія знає всі нюанси і готова поділитися багаторічним досвідом. Ми запропонуємо вам пораду з усіх питань розкрутки і допоможемо виконати вашу мрію. Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні! Телефонуйте і ви отримаєте результат. Новий рівень вашої компанії - це SEO оптимізація.

  Повний пакет SEO оптимізації включає в себе безліч різних робіт. Висновок сайту на першу сторінку - це копітка і складна робота, що складається з цілого курсу - знаходження і підбір ключових слів, складання семантичного ядра, редагування заголовків, текстів і мета-тегів, аналізу пошукових систем та конкретності схожих сайтів, установка лічильника відвідувань сайту і багато іншого.

  Замовити

  За статистикою будь-який користувач від 15 до 40 років проводить дуже багато часу за технікою (від 4 до 10) годин кожен день. З огляду на що людині необхідна різна інформація, то при її пошуку, він бачить до 300 оголошень в день.

  Створюючи або розкручуючи сайт самостійно, ви можете втратити багато необхідних деталей, таких як мета-дані і теги. Кожен день в мережі створюються все нові і нові сайти, однак не всі вони потрапляють в пошуковики. Щоб людина, яка хоче придбати телефон, купив його в вашому магазині, сайт компанії повинен бути популярним і виходити на перших сторінках багатьох пошукових систем.

  Цілі SEO-оптимізації.

  Мета оптимізації - домогтися знаходження сайту в ТОП-10, так як більшість користувачів, що створюють запит, знаходять інформацію саме в списку з 10 сайтів. При попаданні в список ТОП-10, ви можете бути впевненими що відвідувачів буде набагато більше.

  Дві основи просування сайтів це:

  • Inner optimisation - це робота з самим кодом сайту, його матеріалами, тегами, семантичним ядром, підбором ключових слів і т.д. Для відповідності всім необхідним вимогам, ваш сайт повинен пройти повну seo оптимізацію.
  • Outer optimisation - необхідна для того щоб якомога більше посилань з вашого сайту з'являлося при створенні запиту в пошукових системах. Даний тип оптимізації пов'язаний з відвідуваністю інтернет-ресурсів, на яких знаходиться посилання на ваш сайт.Чем більше посилань, тим краще для пошукових роботів, підвищується показник корисності для кожного пошукача в окремо

  Ці кроки становлять ядро ​​для подальшого підтримання сайту, щоб він так і залишався на високих позиціях.

  Процес просування сайту повинен проводитися тільки відповідно до закону. Так би мовити «нелегальна оптимізація» може не тільки «викинути» ваш сайт з пошукової системи, але і привести до блокування його провайдером (сайт буде забанений на хостингу і ваш IP потрапить до чорного списку)

  Так би мовити «нелегальна оптимізація» може не тільки «викинути» ваш сайт з пошукової системи, але і привести до блокування його провайдером (сайт буде забанений на хостингу і ваш IP потрапить до чорного списку)

  Просування сайтів в популярних пошукових системах.

  Для того, щоб ваш сайт став одним з кращих, необхідно вивести його в ТОП-10. Максимальну користь ви відчуєте тоді, коли ваш сайт буде на першій сторінці пошуковика. За статистикою, людина використовує пошук, заходить в основному на посилання з першої сторінки, однак за місце «під сонцем» боряться тисячі конкурентів. Багато з яких користуються повним пакетом seo оптимізації дуже давно і міцно закріпилися в ТОПі. Для того, щоб скласти їм конкуренцію необхідно дуже багато часу і фінансів.

  Робота по виведенню сайту в перші рядки - це не просто робота з тегами. Правильно підібране семантичне ядро ​​в рази збільшить ефективність контекстної реклами - адже від неї залежить кількість відвідувачів залучених на ваш сайт, а так само фінансові витрати на рекламу. Якщо ваш сайт націлений на продаж товару лише в одному або декількох регіонах, то потрібно використовувати локальну рекламу, щоб не надто витрачати виділений бюджет.

  Пошукова система видає користувачеві максимально інформаційний матеріал, проте існує багато шахраїв, які замість необхідного назви вказують те, що ви шукайте, однак перейшовши на сайт за посиланням можна виявити лише завірусованний файл. Таке просування і називається нелегальним або чорним. Іншими словами, щоб сайт залишався сайтом необхідна лише легальна оптимізація.

  Сам процес розкрутки займає від місяця до півроку, особливо якщо ваш сайт містить високочастотні запити, однак ретельна добірка тегів, правильна структура сайту і постійний аналіз всієї доступної інформації дозволять розкрутити сайт і просунути його на першу сторінку.

  Замовити

  Результати нашої роботи

  Результатом нашої роботи є висновок вашого інтернет-сайту на перші сторінки сайту або на більш високі позиції (залежить від конкурентності в даній сфері), відвідуваність сайту збільшується, піднімаються рейтинги в самих пошукових системах. Даний результат призведе до того, що ваш бізнес буде процвітати - товари і послуги частіше продаватися. Сайт почне приносити прибуток, і ви вступите в боротьбу за кожного клієнта.

  Наша студія «Кластер Web» займається професійною розкруткою в різних пошукових системах і створенням інтернет сайтів будь-якої складності, від простої односторінковий візитки до соціальної мережі або інтернет-магазину. Ми здійснимо розкрутку як нових проектів, так і давно створених.

  Весь цей процес вимагає глибоких знань структури і принципів виділення сайтів в пошукових роботах, перевірки текстових матеріалів і самого коду сайту, грамотно використовувати бюджету, реклами, одним словом потрібен великий досвід на цій ниві. Бюджет на просування сайту в більшості випадків менше ніж заробіток сайту (крім тих випадків коли сайт знаходиться в просте), і для того, щоб сайт знаходився в ТОП-10 необхідно виділяти цей невеликий бюджет.

  Вартість просування сайту варіюється від 20 000 до 80 000 тенге, в залежності від потреб клієнта і стану сайту на момент укладення договору

  Випадки, при яких сайт не може бути просунутий або може бути просунутий з мінімальною віддачею:

  • Весь контент сайту виражений за допомогою картинок, фотографій, анімацій flash і в ява-скрипт (Такі сайти дуже погано індексуються пошуковими системами, що в свою чергу заважає його оптимізації)
  • Сайт є залежним від інших сайтів і немає можливості його відредагувати.
  • Сайт розташований на домені другого або третього рівня, хоча іноді такий сайт можна оптимізувати - обговорюється на місці з клієнтом
  • Якщо ваш інтернет-ресурс перебуває в іншій доменній зоні, наприклад ru, а потрібно просування в Казахстані, воно буде не можливо.
  • SEO оптимізація НЕМОЖЛИВА якщо ви забули / втратили паролі до адміністраторській облікового запису, FTP або хостингу сайту.
  • Оптимізація вимагає втручання в контент сайту, аж до повної зміни структури, тому ви повинні розуміти необхідність даних дій при замовленні, в іншому випадку, якщо ви не згодні змінити що-небудь на вашому сайті, то повна оптимізація буде не можливим
  • Ваш сайт потрапив в чорні списки пошукових систем через шахрайство, неунікального контенту. Є кілька способів вийти з чорного списку, однак всі вони досить затратні і вимагають багато часу.
  • В оптимізації буде ВІДМОВЛЕНО якщо - дані розміщені на вашому інтернет-ресурсі містять пропаганду насильства та жорстокості, містить матеріали по тероризму, взяття заручників, партизанській війні і суперечать законодавству РК
  • Процес оптимізації може затягнутися якщо на вашому сайті знаходиться багато посилань на інші ресурси, і при цьому ви не захочете їх прибирати.

  При замовленні сайту у нас, ви отримуєте БАЗОВУ SEO-оптимізацію в подарунок! Замовити сайт у нас!

  Замовити

  Замовити


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»