Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-оптимізація сторінок самостійно

  1. Сторінка повинна відповідати одному запиту
  2. Повернемося до наших прикладів:
  3. Використання ключових слів для SEO-оптимізації
  4. Посилання на матеріали всередині сайту (SEO-оптимізація перелінковкою)
  5. зовнішні посилання

  Рекомендації з написання статей на сайт, SEO-оптимізація сторінок

  SEO-оптимізація сторінок сайту - досить складний процес, але якщо в точності слідувати рекомендаціям, на виході можна отримати добре оптимізований для пошуку текст, які легко буде знайти.

  1. Сторінка повинна відповідати одному запиту
  2. Використання ключових слів
  3. Посилання на матеріали всередині сайту
  4. зовнішні посилання

  Сторінка повинна відповідати одному запиту

  Перше що вам потрібно зробити - визначити, по якому запиту ви хочете, щоб перебувала ваша сторінка. Якщо ви пишете опис вашої послуги - подумайте, як люди будуть шукати вашу послугу в пошукових системах. Наприклад ви пропонуєте послуги спеціальної техніки. Це може бути послуги екскаватора, крана, самоскида або бурильної установки. Підібрати запити - вам допоможе сервіс підбору слів від Яндекс.

  Повернемося до наших прикладів:

  Послуги спецтехніки - люди шукають не дуже активно. У цьому можна переконатися на сервісі підбору слів:

  А запит «Оренда маніпулятора» - вже більш актуальне, і його шукають набагато більше людей. Причому зверніть увагу, що використовується безліч схожих запитів, таких як «замовлення маніпулятора» і «послуги маніпулятора».

  Тобто в тексті бажано вказати максимальну кількість слів, за якими буде здійснюватися запит. Тут ми плавно переходимо до другого пункту нашої статті ...

  Використання ключових слів для SEO-оптимізації

  Використовуйте ключові слова в тексті коректно, не варто вживати ключові слова де це недоречно.

  У першому пункті ми визначилися з ключовими словами і словосполученнями. Це у нас буде «послуги маніпулятора», «оренда маніпулятора», «замовити маніпулятор», «ціна» і обов'язково використовуйте назву вашого населеного пункту, де ви пропонуєте послуги. Це дозволить пошуковим системам сформувати гео-таргінг запити, які допоможуть користувачам з того ж міста знайти вас швидше. В даному випадку це буде «Тобольськ».

  Обов'язково використовуйте входження основного словосполучення в заголовку!

  Отже: заголовок у нас буде «Оренда маніпулятора», і ми почнемо писати статтю. Використання ключових слів-словосполучень у нас буде залежати від кількості слів самої статті. Наприклад якщо у нас вийшла стаття приблизно в 300 слів - використання ключових слів буде виглядати приблизно таким чином: «оренда маніпулятора» - 2-3 входження словосполучення, «послуги маніпулятора» - 1-2 входження словосполучення, замовити маніпулятор - 1-2 входження словосполучення . Також додатково використовуйте входження схиляємо ключових слів в тексті, такі як «маніпулятором», «маніпуляторів», «послугами», «ціна», «цінами», «Тобольськ», «в Тобольську» по 1-2 рази в тексті.

  Для оцінки правильності написання статті використовуйте сервіс SEO-аналіз тексту .

  Посилання на матеріали всередині сайту (SEO-оптимізація перелінковкою)

  Використовуйте посилання на матеріали всередині сайту

  Якщо у вас є статті, які більш детально описують який-небудь процес, про який ви згадуєте в статті - використовуйте посилання на цей матеріал, як анкора посилання (анкор - це текст, при натисканні на який, ви потрапите на потрібну сторінку) використовуйте ключове слово, за яким вашу статтю (ту на яку посилаєтеся) повинні знаходити в пошуку.

  зовнішні посилання

  Не соромтеся використовувати посилання на інші сайти, якщо це необхідно.

  Можливо ви чули таке поширена думка, що посилання на інші сайти зашкодять вашому сайту (відвідувачі будуть йти, ТИЦ буде витікати і т.д.) - не звертайте на чутки уваги, використання посилань на більш розширений матеріал - навпаки допоможуть вашій сторінці в просуванні.

  Але й не варто зловживати посиланнями. 2-3 посилання на внутрішній матеріал і 1-2 посилання на зовнішні сайти - цього цілком достатньо для написання якісної статті.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»