Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO-оптимізація текстів: з чого почати знайомство?

  1. Основні терміни і поняття в SEO для початківців
  2. Критерії та особливості процесу SEO-оптимізації текстів

  Наявність ключових фраз і слів в статті дають можливість користувачеві знайти потрібну інформацію в мережі, а власнику - провести оптимізацію сайту і отримати дохід

  Наявність ключових фраз і слів в статті дають можливість користувачеві знайти потрібну інформацію в мережі, а власнику - провести оптимізацію сайту і отримати дохід. Залишилося лише написати статтю, яка б відповідала вимогам зацікавленого читача і була «ідеальної» для пошукових програм.

  Все просто!? Або в чомусь є підступ !?

  Кожен відповідає на це питання по-своєму. Лише на перший погляд SEO для початківців складається тільки з конкретного переліку термінів і технічних вимог від замовника. Але недостатньо просто написати пропозицію і включити в нього потрібну фразу. Відвідувач сторінки не повинен здогадатися, що в статті є ті самі ключі! А адже обсяг використаних ключів повинен відповідати зазначеному рівню щільності і раціональному розподілу по всьому тексту. В цьому і криється головна майстерність професійної оптимізації сайтів!

  Втім, про все по порядку.

  Успіх творчої «гри» копірайтера з текстами і ключовими словами неможливий без знання основ SEO, а саме базових термінів та понять.

  Основні терміни і поняття в SEO для початківців

  Ключові фрази і слова представляють собою набір слів або словосполучення, завдяки яким пошукова програма зможе відібрати розміщений текст відповідно до заданого запиту користувача.

  Ключове слово ще називають пошуковим запитом.

  Входження - це форма появи ключового слова або фрази в тексті. Вона може бути прямою або непрямою.

  Пряме входження в основах SEO має на увазі використання ключа без будь-яких змін, в тому числі і дотриманням розділових знаків. Непряме входження дозволяє автору змінювати одне або все слова за відмінками, числами, родами або особам для органічного додавання в текстах. Якщо вивчати детальніше то слід пам'ятати і про можливість розбавляти ключові фрази додатковими словами, знаками пунктуації або перестановкою самих слів.

  Наприклад, пряме входження «SEO для чайників» при непрямому варіанті допускається як «SEO терміни для початківців чайників» або ж «Уроки SEO - теорії для чайників»

  У кожному індивідуальному випадку заздалегідь обмовляється можливість і необхідність внесення в текст ключів з тим чи іншим видом входження. Особливо це актуально при просуванні сайту самостійно.

  Релевантність статті характеризує собою рівень відповідності написаного тексту пошуковим запитам. Серед основних факторів, що впливають на відповідну якість тексту для пошукових програм, варто виділити рівень нудоти.

  Нудота визначає співвідношення обсягу використаних ключових слів і загального обсягу тексту в процентах. Нудота може бути загальною і враховувати як прямі, так і непрямі входження ключів, так і прямий - при обліку тільки прямих ключових слів і фраз. Діапазоном ідеальної нудоти для пошукових запитів прийнято вважати проміжок від 2,5 до 6 відсотків.

  Нудота менше 2% свідчить про недостатню релевантності тексту, а перевищення 6% сигналізує про ризик потрапляння тексту під спам-фільтри. І в першому і в другому випадках сторінка виявиться істотно нижче перших позицій результату пошуку.

  Критерії та особливості процесу SEO-оптимізації текстів

  При написанні статей, спрямованих на самостійне просування сайту, важливо одночасно дотримуватися читабельність роботи і раціональний розподіл підготовлених ключових слів і фраз. Вживання непрямих і прямих входжень додається у міру написання статті. Протягом всієї роботи можна періодично підраховувати рівень нудоти і, виходячи з отриманих результатів, коригувати її.

  Щоб визначити рівень нудоти в написаному тексті, підраховуємо загальну кількість символів в статті без пробілів. Потім слід виділити всі вжиті ключі за допомогою клавіші Ctrl і підрахувати кількість їх символів. Загальний обсяг тексту ділиться на 100, а потім кількість символів в ключах поділяємо на отримане значення. Допустимі рамки цього критерію оптимізованих текстів вказана вище. Якщо отримане значення виходить за рамки діапазону, то текст потребує відповідної корекції.

  Для кращої якості тексту з боку його релевантності рекомендується вживати не тільки вибрані ключі, але і їх синоніми або ж «родові варіанти». Причому синонімізація стосується не тільки окремих ключових слів, а й цілих фраз.

  Наприклад, в текстах з ключем «ксерокс» рекомендується вживати родове «оргтехніка».

  Уважні і скрупульозні пошуковики люблять красиві заголовки. Саме тому в назві всієї статті обов'язково повинен бути присутнім ключова фраза. Буде ідеально, якщо ключ розташувати на самому початку. Для підвищеної релевантності також рекомендується вживати прямі і непрямі ключові слова в зміст основної статті. Це обумовлено тим, що пошукова програма спочатку вивчає заголовки і підзаголовки розміщених текстів, а потім вже переходить до основної частини роботи.

  Що стосується розподілу ключів по тексту, то воно повинно бути максимально рівномірним по всьому полотну пропозицій. Трохи підвищеною щільністю використовуваних слів і фраз повинні відрізнятися перші і останні абзаци статті.

  Це лише основні правила і вимоги до написання якісних текстів з елементами SEO! Статті для оптимізації сайту вимагають особливого таланту і бажання робити справжню красу, як для читача, так і для пошукача. І цьому завжди можна навчитися!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»