Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-оптимізація тексту: основні поняття

  Написання СЕО-тексту включає в себе не тільки додавання в нього ключових слів, але і його перевірку за кількома параметрами, а саме водність і нудота. SEO-аналіз тексту онлайн - найбільш простий спосіб перевірки якості роботи копірайтера.

  Параметр показує кількість слів і зв'язок в процентному співвідношенні, які не несуть в тексті смислового навантаження. Перевірити показник можна на сайті isto або advego. Водність не впливає на просування сайту в пошуковій системі, але може вблагати / ускладнити сприйняття статті аудиторією. Саме тому SEO-перевірка тексту так важлива. Наприклад, якщо стаття містить занадто багато «води» вона в підсумку вийде абстрактної.
  Приклади «водних» слів: головне, безумовно, більш / більше того, безперечно, дасть Бог, точніше, іншими словами, далі, природно, шкода, перш за все і інші.

  Параметр, який вказує на частоту використання ключових слів (визначається в процентному співвідношенні). Нудота грає важливу роль в просуванні текстів. Якщо вона занадто висока, як правило, це 7% і більше, стаття в пошукових системах індексується гірше. Крім того, насичений ключовими запитами текст, складніше сприймається читачем. Оптимальний показник нудоти 3 - 4%. Визначити нудоту можна на сайті advego в розділі семантичний аналіз (параметр позначається як «щільність») або інших онлайн-сервісах. Наприклад, у Text.ru цей показник вказується як «заспамленності».
  SEO-копірайтинг текстів включає їх перевірку на унікальність, в деяких сервісах можна попередньо задавати параметри, а саме шингл.
  Шингл - фрагмент тексту, що складається з декількох слів, з якими працює сервіс перевірки унікальності. В даному випадку програма розбиває статтю на фрагменти зазначеної величини (3 - 8 слів), потім звіряє на наявність збігів з раніше опублікованими документами в Інтернеті. В онлайн сервісах шингл задається автоматично, в програмах передбачають установку (advego і Etxt) параметр налаштовується.

  Читайте також:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»