Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-оптимізація відео на YouTube

  1. Фактори ранжирування відео в пошуку
  2. Покрокова SEO-оптимізація відео на Youtube
  3. Назва для пошукове оптимізації.
  4. Опис для SEO-оптимізованого відео
  5. Теги відео на YouTube
  6. Категорія відео
  7. Обкладинка відеоролика

  Створити канал на Ютубі було легко, але як просувати відео в рамках пошук самого YouTube і як залучати ще більше нових передплатників? А так же, як просувати сайт за допомогою відеохостингу, не зовсім зрозуміло ... Ця стаття допоможе закрити перераховані питання і навчить Вас робити SEO-оптимізацію відео на YouTube.

  Пошук на YouTube при відповіді на запит користувача аналізує безліч факторів всіх відео розміщених на майданчику і вибирає найбільш релевантні. Крім того, відео розміщені на Ютубі, дуже добре ранжуються самими пошуковими системами, тому ні в якому разі не ігноруйте SEO-оптимізацію відео.

  Фактори ранжирування відео в пошуку

  Перш ніж переходити SEO-оптимізації, давайте розберемося, за якими ж параметрами ролики оцінюються пошуковою системою.

  1. Одним з ключових чинників є середній час перегляду. З огляду на це, краще робити короткі ролики 4-8 хвилин, а якщо ви хочете, щоб відео стало вірусним, то 1-2 хвилини в самий раз.
  2. Ключова фраза в заголовку. Назва ролика має відповідати фразі, по якій його найчастіше будуть шукати (статистику запитів на YouTube можна подивитися в Google Trends).
  3. Ключові слова в описі і тегах. Це майже, як Description при оптимізації сторінки сайту.
  4. Кількість переглядів. Чим більше переглядів, тим популярніша ролик і тим вище він показується.
  5. Кількість посилань на ролик. У тому числі посиланням буде вважатися, якщо ролик розміщений на будь-якому сайті.
  6. Кількість поділилися відео в соціальних мережах.
  7. Кількість передплатників каналу. При рівності інших факторів, таких, як наприклад кількість переглядів, вище буде показаний ролик з каналу з великою кількістю передплатників.
  8. Коментарі під відео. Чим більше активних користувачів в коментарях, тим краще.
  9. Співвідношення лайків і дізлайков. Система розраховує співвідношення лайків до дізлайкам, визначаючи таким чином рейтинг. Цей показник говорить про те, наскільки цікавий сам ролик і наскільки відповідає тематиці.

  Покрокова SEO-оптимізація відео на Youtube

  Для простоти ми розділили весь процес SEO-оптимізації відео на Youtube по кроках. Приступаючи до оптимізації роликів пам'ятайте, що у випадку з відео, головне це зміст, корисність і якість. Якщо назвати ролик «Як заробити на Youtube» і при цьому завантажити відео, яке розповідає про тварин і накрутити перегляди, тим не менш, таке відео не відображатиметься в пошуку.

  Тепер давайте вигадаємо невелике завдання, згідно з яким нам потрібно оптимізувати ролик. Припустимо це відео від інтернет-магазину велосипедів «ВелоТрон», що розповідає про те, на що потрібно звернути увагу при виборі велосипеда.

  Крок №1:

  Назва для пошукове оптимізації.

  При пошуку перше, на що ми звертаємо увагу ця назва відео, тому від правильного заголовка відео буде залежати, яка у нього буде кликабельность. Тому при складанні тайтла для відео потрібно враховувати три фактори:

  • відповідність ключовому запиту;
  • привабливість;
  • відповідність змісту.

  Крім того, заголовок повинен бути лаконічним, бажано до 70 символів (прямо, як мета-тег Title). Отже, ось що у нас вийшло:

  «Як вибрати велосипед вартістю до 20 т.р.?»

  Цей заголовок відповідає змісту, в ньому є ключове слово і він привабливий для користувача, тому що в ньому є конкретика.

  Крок №2:

  Опис для SEO-оптимізованого відео

  Опис показується під самим відео на YouTube, а так же виводиться у вигляді сниппета в пошуковій видачі. Обмеження за кількістю символів становитиме 1000 знаків з пробілами, але найважливіше, потрібно поміщати в перші 100-120 символів.

  • ключова фраза;
  • факти;
  • посилання на сайт або соціальні мережі.

  Саме це буде показано в превью опису, решта буде приховано під кнопкою «Ще», а значить і враховуватися пошуком буде в меншій мірі.

  У нас вийшло таке короткий опис:

  «Дізнайся за 5 хвилин, як вибрати крутий велосипед всього за 20 т.р. оцінивши його по 10 головним параметрам. Наш абсолютний лідер за посиланням _____ »

  Далі можна додати ще трохи тексту з входженням ключового слова в різних склонениях і відмінках, LSI-запити та інші НЧ-запити, які підходять по тематиці.

  Далі можна додати ще трохи тексту з входженням ключового слова в різних склонениях і відмінках, LSI-запити та інші НЧ-запити, які підходять по тематиці

  Крок №3:

  Теги відео на YouTube

  Як теги для відео рекомендується використовувати 1-2 слова, на самому початку вказуючи ключевик, за яким буде просуватися відео. Не потрібно робити популярні теги, які не мають відношення до змісту відео або до тематики просування, через це можуть послідувати санкції пошукових систем.

  Теги необхідно прописувати через кому, ідеальне кількість тегів 20-25, в залежності від самого відео. Щоб визначити які теги використовувати для нашого відео про вибір велосипедів, давайте подивимося конкурентів.

  1. Вводимо відповідний запит і відкриваємо перше відео (ТОП-1) в новій вкладці.
  2. Натискаємо правою кнопкою миші і натискаємо «Переглянути джерело сторінки».
  3. Після того, як відкриється сторінка з кодом тисніть «Ctrl + F» і під сплив віконці пошуку по сторінку вводите «keywords».
  4. На малюнку видно, які теги використовував автор даного відео. Можете їх занести переліком в окрему таблицю або просто заскрініть.
  5. За таким же алгоритмом дивіться ще 4-5 роликів і складаєте перелік тегів, за якими вони перетинаються і додаєте до свого відео.

  Абсолютно точно ми використовували б такі ключові слова:

  «Велосипед, як вибрати велосипед, огляд велосипеда, bike, ціна на велосипеди»

  Крок №4:

  Категорія відео

  У розділі, який називається «Додаткові настройки» виберіть відповідну категорію відео. При цьому сам відеоролик повинен повністю відповідати призначеної категорії, щоб потрапляти в розділ схожі на YouTube. А обрана категорія містити якомога менше роликів конкурентів.

  Крок №5:

  Обкладинка відеоролика

  Для підвищення кликабельности по відео, рекомендуємо використовувати в якості обкладинки не автоматичне сгенерированную ютубі картинку, а самостійно створювати власну. В цьому Вам допоможе сервіс Canva.com - там Ви знайдете спеціальний формат для створення превью до роликів на YouTube.

  На обкладинці можна використовувати текст, щоб повідомити користувачеві основні теми, які будуть порушені в відео або просто написати заголовок самого ролика.

  Стаття в тему: Як зробити обкладинку для відео на YouTube

  У висновку слід додати, що можна ще зробити, щоб розкрутити канал на YouTube:

  1. Гарне оформлення каналу .
  2. Логотип каналу .
  3. Коментуйте інші канали, щоб Вас коментували у відповідь.
  4. Паблік каналу в ВК і Фейсбуці.
  5. Якщо є сайт, то вбудуйте відео на самі популярні сторінки.
  6. Додайте відео на таких сайтах, як Pikabu, Yaplakal, Surfingbird та інші.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»