Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація за допомогою HTML-тегів [SEO Wiki]

  1. Успішні описи

  Ця SEO стаття на тему HTML Мета-інформація буде демонструватися  SEO оптимізація  використання  Мета-теги Ця SEO стаття на тему "HTML Мета-інформація" буде демонструватися SEO оптимізація використання Мета-теги . Мета-теги - це цінний інструмент, який використовується для залучення клієнтів до бізнесу веб-сайтів . Мета-теги допомагають реалізувати пошукову оптимізацію (SEO) і вставляються на початку HTML (мова розмітки гіпертексту) документ.

  Тег заголовка розташований на початку HTML-документа, щоб заохотити вищий сайт відвідувач рейтингу. Пошукові системи використання ключові слова щоб визначити інформацію на сторінці веб-сайту. Опис пояснює вміст сторінки. Автор показує автора інформації про вміст на сторінці і може включати адресу електронної пошти. Тег роботів надає користувачам остаточний шанс утримувати небажаний контент від індексів і служб пошукових систем. Авторське право відображає дату авторського права на сторінці, кодування показує набір символів сторінки та закінчується датою закінчення терміну дії. Оновити використовує обмеження часу для перезавантаження поточної сторінки або нової сторінки. 1)

  У більшості випадків текст у тезі опису просто ігнорується пошукові системи . Замість того, щоб покладатися на опис, пошукова система створює короткий за винятком вашої сторінки для показу в SERPs (сторінки результатів пошуку) . Однак іноді пошукова система не може створити такий короткий опис. Це той випадок, коли ваша сторінка не надає достатнього вмісту для аналізу. Веб-сайти на основі флеш-файлів є звичайним прикладом. Також Java-аплети є проблематичними. У цьому випадку надання мета опису є одним із способів надання опису на сторінці. Найкращий спосіб обробляти об'єкти та зображення на сторінці - це додати альтернативний текст .

  Однією з причин того, що тег ключового слова переоцінений, є те, що ранні SEO використовували занадто багато популярних пошукових термінів, які не стосуються поточної сторінки. Мета з цим методом, також відома як " ключове слово ”, Щоб підняти значення рейтингів і переглядів сторінок. Пошукові системи вважають це спамом. Один із способів уникнути цього полягає в тому, щоб обмежити використання різних написань або часів тих самих трьох слів. Крім того, бажано уникати упаковки тегів ключових слів з нерелевантними ключовими словами, які не додають цінності вмісту веб-сайту. 2)

  Пошукові системи використовують SERPs для відображення мета-тега опису під назвою "clickable" для досягнення брендингу та контролю повідомлень. Важливо встановити діапазон опису в межах обмеження символів відображення результатів пошуку. Наприклад, Google відображає 145-155 символів з пробілами і приблизно 130 символів без пробілів. Інформація тега опису мета повинна бути закодована в тілі тега HTML. Використовуйте ключові слова в описі мета, щоб підкреслити вміст сторінки. Змінюйте використання оригінального та унікального вмісту з однієї сторінки на іншу в тілі тега мета-опису. 3)

  Успішні описи

  Хороший опис заохотить багатьох відвідувачів сайту, коли видимість пошукової системи збільшуватиметься, коли збільшується кількість тексту сторінки. Більша кількість перелічених пошукових запитів збільшує кількість відвідувачів веб-сайту. Пошукові системи надають перевагу веб-сайтам, які містять більше інформаційного вмісту. Ідеальний розмір сторінки - 500-3000 слів. Ключові слова повинні використовуватися принаймні три-чотири рази біля початок веб-сторінки . Пошукова система може ігнорувати сторінку, якщо використовується менше ключових слів. Якщо використовується занадто багато ключових слів, пошукова система запуститиме фільтр спаму.

  Не кожна сторінка веб-сайту вимагає використання мета-опису для того, щоб шукач отримав відповідну інформацію. Якщо тег мета опису не використовується, це дасть можливість пошуковим системам відобразити невелику кількість вмісту. Якщо через a Довгий хвіст пошук, то мета-опис може не надавати правильну інформацію. Унікальні описи або ніякі описи на сторінці будуть мати більшу цінність для пошукача, що дозволить отримати більше кліків на веб-сайті.

  onpage_seo / meta_information.txt · Остання зміна: 2012/05/05 15:45 (зовнішня редакція)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»