Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація зображень для сайту

  1. Розмір картинки
  2. Місце розташування графічного зображення
  3. Чи необхідно підписувати зображення?
  4. Атрибут alt
  5. формат title
  6. Робимо назва картинки відповідає змісту
  7. Різні формати зображень

  СЕО оптимізація сайту вимагає особливого комплексного підходу. Кожен окремий елемент, розміщений на сторінці, повинен бути правильно відкоректований.

  Дана маніпуляція проводиться з метою зробити електронний ресурс зручнішим для потенційних відвідувачів, а також «привабливим» для пошукових систем. Досить складним моментом є правильне оформлення та оптимізація зображень, фотографії.

  Не секрет, що картинки - це такий же контент, як і текст або відео, який розміщує власник сайту. Виникає закономірне питання: як оптимізувати картинки для сайту? Саме цьому питанню і буде присвячена дана публікація на сайті.

  Зараз практично не існує жодного сайту, який би не мав графічних зображень. Всі частини електронного ресурсу, кожен елемент вимагає проведення роботи над унікальністю. Результатом подібних дій, як оптимізація картинок на сайті, спричинить за собою не тільки підвищення заповітних місць в пошуковій видачі, але і створення більш привабливих умов для залучення потенційних відвідувачів.

  Результатом подібних дій, як оптимізація картинок на сайті, спричинить за собою не тільки підвищення заповітних місць в пошуковій видачі, але і створення більш привабливих умов для залучення потенційних відвідувачів

  У підсумку, як результат, створення додаткового трафіку. Це стане можливим завдяки використанню сервісів різних пошукових систем, де задіюється можливість пошуку по картинках. Існують деякі особливості проведення роботи над зображенням, які вимагають враховувати деякі специфічні моменти, як оптимізувати зображення для сайту правильно.

  Розмір картинки

  Розмір зображення є одним з ключових моментів для успішного просування електронного ресурсу. Більшість пошукових програм запрограмовано, що в разі виявлення кількох однакових зображень або фотографій, буде обрана картинка з найбільшим розміром.

  Це не означає, що існує необхідність розміщувати в статті велику картинку. Зображення може відкриватися в повному розширенні в новому віконці по посиланню. Безпосередньо на самому сайті буде необхідно лише розташувати превью зображення.

  Слід розуміти, що не має сенсу розміщувати мініатюрні картинки. Саме зображення рекомендується робити не менше 150 - 200 пікселів. В іншому випадку існує ймовірність того, що пошукова система визначить розміщену картинку, як один з елементів дизайну сайту і не покаже при видачі відповідей на запити користувачів.

  Поширеною помилкою, є спроба перетворити велику картинку в маленьке зображення. Адже виходить необхідність стиснути наявне зображення за допомогою різних стилів. Тому існує велика ймовірність, що зображення буде спотворено. І багато картинок для сайту не стане завантажуватися в повній мірі або ж можуть бути створені різні перешкоди в роботі сторінки, що в свою чергу позначиться на основний швидкості роботи Вашого ресурсу.

  Якщо раптом у статті знайдеться велика кількість «перероблених» зображень, то пошукова система визначить ресурс, як некоректний і постарається обмежити користувачів від проглядання подібної сторінки.

  Місце розташування графічного зображення

  На сайті може бути розміщена інформативна і пізнавальна стаття, але наявність зображень в ній моментально підвищить цінність матеріалу у видачі пошукових систем. Графічне зображення для сайту є важливим елементом, адже воно дозволяє дати характер електронного ресурсу або висловити певну уявну навантаження і доповнити текстової контент.

  Тому від місця розміщення зображення залежить, наскільки цінно воно буде для всього ресурсу. Картинку необхідно розміщувати якомога ближче до тексту або ж вставляти її безпосередньо до статті, щоб вона була оточена текстом.

  На даний момент, відбувається розвиток пошукових програм. Більшість з них вже вміють розпізнавати, що відображається на зображенні. Незважаючи на настільки прогресивний розвиток технологій не у всіх моментах пошукова система зможе достовірно точно розпізнати, що саме зображено в такому вигляді контенту.

  Необхідно робити правильний опис файлу, тим самим допомагаючи пошуковій програмі швидше і точніше визначитися зі змістом зображення.

  Чи необхідно підписувати зображення?

  Зробити опис зображення можна, створивши підпис під ним. Якщо на сайті розміщено достатню кількість картинок, але існує брак тексту, то опис файлу стане досить важливим кроком.

  Безпосередньо сам опис зображення вимагає деякої оптимізації. У більшості випадків саме ключові слова використовуються для створення «коментарів» під зображенням. Це буде допомагати пошуковим програмам визначати зміст зображення. Крім цього існують альтернативні варіанти, як підписати картинку, використовуючи текст, а саме alt або title.

  Атрибут alt

  Атрибут alt - дозволяє інформувати користувача сайту щодо зображення, яке з певних причин не було завантажено. Це може статися через помилку на самому сайті або ж в результаті того, що сам користувач відключив в браузері можливість завантаження різних зображень.

  Процедура оптимізації опису зображення в Alt форматі може істотно вплинути на процес оптимізації всього електронного ресурсу. Більшість власників сайтів рекомендують приділяти належну увагу цьому атрибуту сторінки.

  Більшість власників сайтів рекомендують приділяти належну увагу цьому атрибуту сторінки

  Створити подібний опис досить просто, але існує правило, згідно з яким подібні написи повинні бути лаконічними, точними, короткими. Пошукові програми досить негативно ставляться до довгих описів. Тому необхідно намагатися, щоб подібне опис не перевищувало 50 символів.

  формат title

  Атрибут title - це підказка для відвідувача сайту. Наявність подібного формату, надає хороший крок для проведення seo оптимізації картинки. При заповненні атрибута Alt створюється назву безпосередньо самої картинки, однак при розміщенні опису з атрибутом title створюється можливість помістити додаткову інформацію про зображення.

  Робимо назва картинки відповідає змісту

  Перевіреним способом оптимізувати зображення при розміщенні на сайті є створення назви, яке б відповідало його змісту.

  Прикладом подібного може бути такий варіант, на зображенні зображений сірий вовк, тому в назві зображення має бути присутня фраза описує зміст картинки, тому виходить наступне: seriy_volk.jpg.

  Таким чином, було створено назву, яке відповідає внутрішнім наповненням графічного зображення. Подібна процедура допоможе зображенні стати більш «розпізнається» для автоматичних пошукових програм.

  Різні формати зображень

  Розмір зображення є основним фактором при завантаженні статті на сайті. У більшості випадків при створенні електронного ресурсу користуються такими графічними розширеннями: .jpg, .jpeg, .png, .gif. Зазначені формати піддаються швидкій та якісній оптимізації зображень, дозволяють зберегти високу якість при невеликій «вазі» в кілобайтах.

  Необхідно пам'ятати, неякісна seo оптимізація зображень може вплинути на бажанні відвідувачів залишитися на електронному ресурсі і переглядати інформацію, розміщену на ньому. Тому не варто нехтувати можливістю придбати додаткових постійних відвідувачів для просування власного сайту.

  З повагою, Олександр Макаров .

  Виникає закономірне питання: як оптимізувати картинки для сайту?
  Чи необхідно підписувати зображення?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»