Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO оптимізація зображень на сайті

  Більшість сучасних веб-фахівців, чиєю профільною діяльністю є SEO-просування, прекрасно знають, що процес оптимізації є надзвичайно відповідальним і багатоетапним процесом, що вимагає багато часу і наявності великої кількості навичок Більшість сучасних веб-фахівців, чиєю профільною діяльністю є SEO-просування, прекрасно знають, що процес оптимізації є надзвичайно відповідальним і багатоетапним процесом, що вимагає багато часу і наявності великої кількості навичок. Однак, переважна більшість середньостатистичних користувачів, почувши слово «оптимізація, відразу починають думати про розкручування сайтів за допомогою ключових слів і статей, які були створені на їх основі. Варто відзначити, що дійсно оптимізація текстового контенту є незаперечним і ефективним заходом в тривалому процесі пошукового просування, однак робота з текстовими даними аж ніяк не є єдиною частиною сайту, яку потрібно адаптувати для пошукових систем.

  Безумовно, без текстового наповнення вельми важко уявити собі будь-який сучасний веб-ресурс. Текстовий контент вважається ледь не ключовою складовою для будь-якого веб-ресурсу, і, звичайно ж. Робота з ним вимагає маси зусиль і багато часу, але тим не менш, це не єдиний тип контенту, який потребує професійної оптимізації.

  Досить важко сьогодні уявити собі цікавий і популярний серед цільової аудиторії онлайн-ресурс, який абсолютно не містить ніяких графічних зображень. Фотографії, картинки, анімації та інша графіка також необхідна для сайту, оскільки дозволяє не тільки користувачеві наочно бачити пропонований товар або послуга, або ж просто візуалізувати представляющуюся інформацію, але і допомагає набагато простіше і швидше сприймати текст і запам'ятовувати його. Отже, графічний контент також гостро потребує якісної оптимізації, так як є невід'ємною частиною будь-якого сучасного, успішно функціонуючого веб-порталу.

  SEO оптимізація зображень - важливий етап настройки роботи і швидкості завантаження сайту SEO оптимізація зображень - важливий етап настройки роботи і швидкості завантаження сайту. Очевидно, що розміщуючи на сторінках занадто об'ємні фотографії та інші зображення, веб-розробник може помітно збільшити навантаження ресурсу і час його завантаження помітно збільшиться. Такий нюанс часто відштовхує не тільки реальних користувачів, але і здатний викликати безліч сумнівів у пошукових роботів. Очевидно, що швидкість завантаження сторінок вважається дуже важливим показником якості веб-сайту, тому забезпечити максимально швидку роботу ресурсу - одна з найважливіших завдань внутрішньої оптимізації сайту .

  SEO оптимізація зображень полягає в їх редагуванні, зміні розмірів, а, отже, і зменшення обсягів файлу. Як відомо, великий розмір сторінок часто виникає через розміщення на них масштабних зображень, в зв'язку з чим втрачається швидкість їх завантаження і ефективність пошукового просування. Оптимізував зображення, ми зменшуємо їх обсяг, що в кінцевому підсумку прекрасно впливає на завантаження сторінок. Для оптимізації зображень існують спеціальні сервіси, які їх стискають, не впливаючи при цьому на якість. Більшість призначених сервісів для оптимізації зображень дозволять вирішити завдання протягом декількох хвилин і при цьому з мінімальною участю самого розробника. Варто відзначити. Що навіть незважаючи на те, що вага картинки може зменшитися в два, а то і три рази, їх якість і чіткість абсолютно не порушуються.

  Також корисно підбирати оптимальний формат зображень для різних цілей: GIF для простих картинок з декількома квітами, JPEG для деталізованих зображень, PNG -для високоякісних зображень з прозорістю.

  Автор статті:

  Олена Кордунова

  Читайте також:


  Найактуальніші теми:

  Схожі статті:

  1. Більшість сучасних веб-фахівців, чиєю профільною діяльністю є SEO-просування, прекрасно знають, ...
  2. Швидкість завантаження сторінок сайту є вагомим показником його якості. Погодьтеся, ...
  3. На сьогоднішній день майже кожна компанія має свій сайт в ...

  Замовлення послуг і консультування по тел .: +38 (044) 227-46-18


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»