Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Основні елементи сторінки

  1. Частина 1 Враховуючи, що 89% споживачів використовують пошукові системи для прийняття рішень про...
  2. Зосередьтеся на цих 3 елементах сторінки
  3. Заголовок сторінки
  4. Мета опис
  5. <h1> Тег заголовка
  6. Не забувайте, що зображення можуть містити слова
  7. Різниця Crownpeak

  Частина 1

  Частина 1

  Враховуючи, що 89% споживачів використовують пошукові системи для прийняття рішень про купівлю, багато хто з сьогоднішніх цифрових маркетингових організацій бачить покращення SEO-сайтів своїх веб-сайтів. Однак, ці організації можуть не знати, з чого почати. Більш того, ці команди можуть виявити, що вони не впевнені, як їх CMS допомагає їм отримати максимальну користь від своїх зусиль у сфері SEO.

  Починаючи з вирішення багатьох аспектів SEO, можна залякати. Тим не менш, це дійсно зводиться до управління додатковим поліпшенням і побудови хороших звичок у вашій практиці веб-сайту. Може бути корисно почати з маленьких, але навмисних кроків дитини.

  Чудовим першим кроком до передового досвіду SEO є оцінка деяких основних підходів до форматування вмісту на ваших веб-сторінках. Зміна декількох поганих звичок тут може пройти довгий шлях.

  Керування мета-тегами на всіх сторінках

  По суті, SEO полягає у забезпеченні того, щоб окремі веб-сторінки відрізнялися від інших. Пошукові системи нагороджують сторінки, які є специфічними та унікальними. Таким чином, ваша стратегія SEO принципово зосереджена на збільшенні "сигнал-шум". Сторінки з недиференційованим текстом і вмістом, як правило, страждають, коли мова йде про ефективність SEO.

  Ваша стратегія мета тегів має вирішальне значення для забезпечення того, що вимір успіху SEO. Тим не менш, поширеною помилкою SEO є надмірне повторне використання тегів мета знову і знову на різних сторінках. Хоча певні мета-елементи, можливо, повинні бути присутніми по всьому сайту або розділам сайту, безрозсудно переробляючи певні мета-теги, такі як ключові слова та описи, на багатьох сторінках тільки розмиває здатність окремих сторінок виділятися. Більше того, ви також можете отримати покарання пошуковими системами для надсилання ключових слів ".

  Надлишкове і недиференційоване повторне використання мета-тегів може бути симптомом негнучких інструментів для створення та редагування. Коли редактор повинен встановлювати глобальні, специфічні для розділу та теги для Meta тегів на кожній сторінці в CMS, керування метатегами стає складним завданням. Як наслідок, труднощі у встановленні унікальних мета-тегів для кожної сторінки можуть сприяти повторному використанню мета-тегів для спрощення робочого процесу.

  SEO-Ready CMS може зробити наступне:

  • Надайте авторам і редакторам можливість встановлювати глобальні, специфічні для певних розділів і сторінки специфічні теги метаданих у дискретних місцях.

  Зосередьтеся на цих 3 елементах сторінки

  Ці три сторінки особливо важливі для успіху SEO, оскільки вони допомагають передати ті сторінки, про які йдеться. Коли ці елементи сторінки відсутні, пошукові системи не в змозі зрозуміти, про що ваша сторінка. Це запобігає тому, щоб ваші сторінки були знайдені потрібними людьми з правильних причин. Прийняття навмисного догляду за цими основними будівельними блоками ваших сторінок є запорукою успіху SEO.

  Заголовок сторінки

  Цей "головний" елемент повідомляє як користувачам, так і пошуковим системам назву та тему сторінки. Користувачі можуть побачити Заголовок у двох місцях: 1) назва сторінки на вкладці веб-переглядача та 2) назва сторінки в результатах пошуку.

  Мета опис

  Крім того, цей елемент описує, що сторінка становить приблизно 150 символів або близько того. Це головний описовий текст, який відображається в результатах пошуку.

  <h1> Тег заголовка

  На відміну від головних елементів, таких як заголовок сторінки та опис, заголовки текстових міток (наприклад, <h1>, <h2>, <h3> тощо) мають вирішальне значення для підкреслення різного видимого тексту на сторінці для відвідувачів і людей пошукові системи. Найбільш важливим з них є тег заголовка <h1>, який найчастіше використовується у верхній частині сторінки, щоб діяти як версія сторінки назви сторінки та / або описувати вміст сторінки.

  Нижче наведено три підказки щодо успіху з цими елементами сторінки:

  • Ці елементи сторінки мають бути унікальними для кожної сторінки. Наприклад, наявність одного і того ж заголовка на різних сторінках може зашкодити рангу і вартості кожної сторінки. Якщо кілька сторінок, здається, стосуються тієї самої теми, пошукова система буде намагатися впевнено рекомендувати будь-яку сторінку для цієї теми. Пам'ятайте: пошукові системи розроблені для того, щоб направляти пошуковиків від неоднозначної інформації.
  • Заголовок сторінки, мета описи та <h1> заголовок мають спільний, перекриваючий текст. Спільне використання спільних ключових слів у цих різних елементах підсилює їхню увагу. Наприклад, якщо на вашій сторінці йдеться про "вдосконалення домашнього інтер'єру", спробуйте включити текст "DIY home improvement" до назви заголовка сторінки, метаданих і <h1> (якщо ваша сторінка містить один тег <h1>, підводить нас до наступної точки ...).
  • Скористайтеся <h1> тегами. Заголовок сторінки та мета-опис можуть оброблятися лише один раз на сторінці, тому включення до них декількох разів не принесе користі. А як щодо тегів заголовків <h1>? Це залежить; ми рекомендуємо використовувати їх рідко. Перед HTML5, жорстке правило було те, що <h1> теги слід використовувати тільки один раз на сторінці. Отже, якщо ваш сайт не використовує розмітку HTML5, вам слід звернути увагу на це правило <h1>. Однак, якщо ви використовуєте HTML5, є виняток. Якщо ваша сторінка містить різні розділи HTML5, ми рекомендуємо використовувати тег <h1> лише один раз і вгорі розділу. Це веб-дизайн блогу робить відмінну роботу з пояснення відмінності більш детально.

  CMS, що готує SEO, може зробити наступне:

  • Дозволяє легко керувати ручним налаштуванням заголовка, метаданих і тегів <h1> для кожної сторінки.
  • Вживайте заходи та інструменти, щоб забезпечити, щоб редактори не виключали ключових елементів.
   • Автоматично генерувати такі елементи, як Заголовок сторінки та Метадані, якщо редактори забудуть ввести їх.
   • Встановіть правила редагування сторінок, які не дозволять редакторам зберігати чи публікувати сторінки, які не мають цих елементів.
   • Надішліть сповіщення, коли сторінки не мають певних елементів, наприклад тегів <h1>.

  Не забувайте, що зображення можуть містити слова

  Належне використання вбудованого тексту зображення - це чудовий спосіб подальшого зміцнення того, що відбувається за допомогою тексту на сторінці, назви сторінки, метаданих тощо.

  Фахівці SEO часто говорять про важливість використання Alt Tag, який вбудовує важливу текстову інформацію в зображення для різних цілей, найпоширенішим з яких є:

  • Посилення ключових слів, специфічних для сторінки
  • Забезпечення відображення зображень у результатах пошуку для певних пошукових термінів
  • Надання допомоги зневіреним особам з ідентифікаційними зображеннями

  По можливості, спробуйте перекрити текст Alt Tag з елементами, такими як Заголовок сторінки, Мета опис і тег <h1>. Але не заходьте. Редактори повинні обмежити довжину або кількість фраз у тексті Alt Tag. Короткі, конкретні фрази працюють краще, оскільки вони надають фокус. Якщо ви помістіть декілька фраз у тезі Alt, пошукові системи можуть покарати сторінку за спробу "заповнення ключових слів".

  Майте на увазі, що це не закінчується лише елементами Alt. Пошукові системи також переглядають текст у назві файлу зображення та на елементі, який називається Заголовок зображення. Також використовуйте ці елементи для зміцнення ключових слів, специфічних для сторінки. Проте, рекомендується, щоб заголовок зображення та Alt Tag не були точними відповідностями, хоча вони повинні доповнювати один одного ( дізнатися більше тут ).

  SEO-Ready CMS може зробити наступне:

  • Дозволяє легко редагувати Alt Tags, назви зображень і імена файлів для всіх зображень.
  • Встановіть правила шаблонів, які запобігають збереженню чи публікації сторінок, якщо зображення не мають пов'язаних міток Alt.
  • Надсилайте сповіщення або сповіщення, коли зображення не містять міток Alt або зображень.

  Різниця Crownpeak

  Платформа управління Crownpeak Web Experience надає інструментам цифрових маркетологів, щоб зробити поліпшення SEO легко, швидко і легко.

  • Редагувати елементи сторінки SEO - як елементи мета-голови, так і елементи тіла сторінки - для окремих сторінок або глобально.
  • Створюйте власні механізми затвердження на основі правил (наприклад, оповіщення, блоки публікації тощо) на шаблонах сторінок, щоб забезпечити найкращі практики SEO редактора вмісту.
  • Автоматичне створення елементів сторінки SEO.
  • Інтеграція з третіми сторонами інструментів відповідності SEO, які оцінка сторінок для здоров'я SEO.

  Перевіряти частина друга цієї серії, де ми обговорюємо, як поліпшити загальну структуру сайту і елементи навігації для успіху SEO.

  А як щодо тегів заголовків <h1>?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»