Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO плагін Rds Bar для браузерів Chrome, Opera, Firefox

  1. Установка і настройка плагіна Rds bar для Google Chrome.
  2. Налаштування плагіна Rds Bar.
  3. Вкладка "Відображення".
  4. Вкладка "Пошук".
  5. Вкладка "Підстановка".
  6. Вкладка "Інтеграція".
  7. Вкладка "Додаткові налаштування".
  8. Вкладка "Підтримка".
  9. Установка і настройка плагіна Rds bar для Mozilla Firefox.
  10. Установка і настройка плагіна Rds bar для Opera.

  Привіт всім читачам блогу Loleknbolek, сьогодні на зв'язку з вами Bolek. Хочу сьогодні з вами поговорити про таке розширення (плагін, доповнення) для сучасних браузерів як Rds Bar. Досить таки цікаве розширення, яке може Вам допомогти, в:

  • Seo аналізі при виборі донора для вашого сайту;
  • визначенні Seo показників сайту;
  • швидкому визначенні посилань nofollow , Dofollow, зовнішніх посилань. Кожна з типів посилань буде підсвічуватися заданим кольором.

  І в багатьох інших випадках.

  Дане розширення (доповнення) я використовую в багатьох браузерах, але сьогодні ми розглянемо для Chrome, Firefox, Opera.

  Люблю Rds Bar і завжди його використовую, можна відразу побачити показники які тебе цікавлять і не бігати по різних сервісів. Забув ще сказати, то що розширення дозволяє бачити показники сайту у видачі пошукових систем, що є дуже класно і зручно.

  У сьогоднішній статті я покажу де можна сказати дане розширення для кожного з браузерів і як його встановити. Для того, що б подивитися установку і настройку розширення, необхідно натиснути нижче на браузер який Ви використовуєте.

  1. Налаштування плагіна Rds bar на прикладі браузера Google Chrome ;
  2. Mozilla Firefox ;
  3. Opera ;

  ПОРАДА! Для початку давайте розберемося і подивимося на роботу самого плагіна Rds Bar, на прикладі браузера Chrome.

  До змісту ↑

  Установка і настройка плагіна Rds bar для Google Chrome.

  Перше, що нам необхідно зробити це встановити даний плагін. Для цього необхідно перейти в магазин додатків від Google, по посиланню нижче і в рядку пошуку прописати Rds Bar:

  https://chrome.google.com/webstore/category/extensions?hl=ru

  Rds Bar для Google Chrome

  Натискаємо "Пошук" і чекаємо поки магазин знайде дане розширення. Коли розширення знайдено, праворуч натискаємо кнопку "Безкоштовно", якщо з'явиться спливаюче вікно натискаємо "Додати". Чекаємо поки встановиться завершиться.

  Установка в Гугл

  Все встановилося, тепер можете перейти на будь-який сайт і побачити, що справа в кутку, біля кнопки меню з'явилася іконка, з цифрами внизу.

  Установка завершена. До змісту ↑

  Налаштування плагіна Rds Bar.

  Для того, що б перейти в настройки плагіна, Вам необхідно натиснути правою кнопкою миші на іконку і перейти в пункт "Налаштування". Тут можна побачити всі налаштування і версію, яку можна використовувати.

  Тут можна побачити всі налаштування і версію, яку можна використовувати

  Налаштування Rds Bar

  Всі вкладки і процес налаштування для браузерів однаковий, можливо тільки відміну відображення самої іконки. В Гугл хром і Опері може відображатися як іконка, в Firefox як панель.

  Давайте для початку розберемося, як взагалі дивитися параметри.

  Для цього вам необхідно перейти на сайт, який вас цікавить і натиснути на іконку лівою кнопкою миші, після чого вилізе вікно з параметрами даного сайту. Просто і зручно.

  вікно плагіна

  Можна побачити, безліч параметрів, але це далеко не все що є. Тепер давайте безпосередньо перейде до налаштування по кожній з вкладок.

  Вкладка "Відображення".

  Тут можна побачити всі параметри, які може виводити плагін. Для того, що б додати параметр необхідно поставити біля нього галочку і натиснути кнопку "Зберегти". Після чого необхідно оновити сторінку сайту і Ви побачите зміни. На зображенні видно, які я параметри собі виставляю, Ви можете для себе щось додати або прибрати.

  На зображенні видно, які я параметри собі виставляю, Ви можете для себе щось додати або прибрати

  Вкладка "Відображення"

  Так само в деяких параметрів є додаткові настройки. Там де біля назви колесо механізму, натискаємо на нього і спливає підказка в якій відображаються додаткові параметри.

  Доп. параметри

  Вкладка "Пошук".

  Призначена для того, що б виводити параметри в видачі пошукових систем . Ось приклад:

  Я раніше використовував, але мені відверто набридло бачити у видачі додаткову інформацію, яка відволікає. Тому зараз, я в пошуку rds bar не використовую. Так само як і в попередній вкладці можете вибирати параметри, якщо хочете прибрати висновок плагіна з пошукових систем необхідно прибрати галочки біля назв Яндекс і Гугл. Не забуваємо натискати кнопку "Зберегти".

  Не забуваємо натискати кнопку Зберегти

  Убуває висновок в пошукові системи

  Вкладка "Підстановка".

  Використовується для того, що б підсвічувати посилання nofollow, dofollow, зовнішні посилання на самому сайті. Наприклад, я хочу бачити посилання nofollow на сайті, я ставлю для цих посилань чорний колір і пунктирну лінію. Переходимо на сайт і бачимо:

  Переходимо на сайт і бачимо:

  відображення посилань

  Зліва посилання твіттера і RSS обведені чорною пунктирною лінією. Якщо включити Firebag можна побачити, що на засланні варто атрибут rel = "nofollow". Плагін працює відмінно.

  Вкладка "Інтеграція".

  На даний момент вкладка знаходиться в стадії розробки. Плагін взагалі змінив свій зовнішній вигляд після переходу на версію 3.0.х.

  Вкладка "Додаткові налаштування".

  Ці настройки призначені для виведення панелі з параметрами прямо на сайті, який відвідується. За замовчуванням стоїть галочка "Показати панель інформації", це означає, що панель включена і при відвідуванні сайту, кожен раз у вас буде виводиться ось така картинка зверху сторінки:

  За замовчуванням стоїть галочка Показати панель інформації, це означає, що панель включена і при відвідуванні сайту, кожен раз у вас буде виводиться ось така картинка зверху сторінки:

  панель вгорі

  Я не використовую налаштування, так як набридає кожен раз бачити панель. Мені легше клікнути по іконці і подивитися параметри які мене цікавлять.

  Вкладка "Підтримка".

  Якщо Ви знайшли якийсь баг або несправність можете заповнити дану форму і повідомити розробникам. На цьому настройка завершена і можна сміливо працювати з плагіном.

  Тепер перейдемо до установки Rds Bar на браузери Mozilla Firefox і Opera.

  До змісту ↑

  Установка і настройка плагіна Rds bar для Mozilla Firefox.

  Спочатку необхідно встановити плагін. Для цього заходив в Firefox, в правому верхньому куті шукаємо кнопку "Відкрити меню" і натискаємо на пункт "Додатки".

  Для цього заходив в Firefox, в правому верхньому куті шукаємо кнопку Відкрити меню і натискаємо на пункт Додатки

  плагін Rds Bar для Firefox

  У рядку пошуку прописуємо Rds Bar і натискаємо "Enter", після чого нам буде запропонований список в якому знаходь дане доповнення і натискаємо встановити.

  установка

  Розширення встановлено, необхідно перезапустити браузер, після чого воно автоматично активується.

  Після перезапуску браузера у Вас повинна з'явиться панель плагіна. Для того, що б його налаштувати необхідно натиснути значить колесо механізму, після чого з'явиться спливаюче вікно з настройками.

  Для того, що б його налаштувати необхідно натиснути значить колесо механізму, після чого з'явиться спливаюче вікно з настройками

  панель распішренія

  Всі налаштування здійснюються так само як і для браузера Chrome. дивитися .

  Переходимо до Opera.

  Установка і настройка плагіна Rds bar для Opera.

  Давайте спочатку встановимо доповнення. Відкриваємо даний браузер і переходимо за посиланням:

  https://addons.opera.com/ru/extensions/details/rds-bar/?display=ru

  і натискаємо на кнопку "Додати в Opera". Установка може зайняти кілька секунд.

  Установка може зайняти кілька секунд

  Додати в Opera

  Після того як розширення встановиться з'явиться іконка. Всі дії по налаштуванню і управлінню расшіреніея дивіться вище в браузері Chrome. дивитися .

  Начебто просто і зрозуміло. плагін функціональний і весь час доповнюється новими параметрами. Використовую його вже давно і кожен день, так як безліч сайтів дивлюся і аналізую. Головне, що не витрачається час на перехід на сервіс, а все відразу під рукою в один клік. Рекомендую встановлювати його і працювати, воно того варто.

  Що не ясно, пишіть в коментарі буду радий відповісти.

  Com/webstore/category/extensions?
  Com/ru/extensions/details/rds-bar/?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»