Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Seo плагіни для Chrome

  1. Популярність за Google Chrome!
  2. Seo плагіни для Chrome
  3. SeoQuake
  4. RDS bar
  5. META SEO inspector
  6. Статистика сайтів від LiveInternet.ru
  7. Firebug Lite
  8. Flag for Chrome
  9. Wappalyzer
  10. WebMoney Advisor
  11. Підсумуємо

  Опубліковано: 12-05-2013 | Рубрика: Програми | Автор: tekseo

  Я намагаюся не дотримуватися однієї стратегії роботи і вивчаю по можливості якомога більше напрямків SEO оптимізації сайтів. Справа в тому, що саме широта методів, які використовуються для виведення в ТОП пошукової системи, дозволяє триматися на плаву при будь-якому штормі видачі, при будь-яких нововведеннях алгоритмів. Коли один показник тоне, інший його витягує наверх. Це правило стосовно і для браузерів, яких нині не мало. Звичайно, у кожного є своя набір програм і доповнень до них, якими зручно і звично користуватися. Я, наприклад, для роботи використовую Mozilla Firefox з набором плагінів , Але також кожен веб-сайт відкриваю ще в 4 аналогах. Справа в тому, що інтернет-проект може чудово працювати, наприклад, в Internet Explorer (е), але повністю або частково «злітати» в інших. Це дуже наочно видно при роботі з банківськими інтернет-клієнтами, які відточені на IE і не як не хочуть «дружити» з тієї ж Opera (ой). Це скоріше недолік програмістів, ніж необхідність.

  Популярність за Google Chrome!

  Тенденція моди, а може бути зручність і безпеку - як знати, але все ж цифри говорять про одне - перше місце займає браузер Хром. Пошуковий гігант Google доклав для цього не мало сил починаючи від реклами на ТБ і завершуючи його впровадженням в популярні програми (напевно, кожного вже досить дратує пункт «встановити Chrome», який все частіше зустрічається при установки того ж антівірусника Avast). Як не крути, але фраза «Це війна!» Найбільше підходить до ситуації, що склалася. Залишається лише чекати, коли проявить себе Яндекс - який все ще підбирає крихти використовуючи Chromium, плагіни для Mozilla, Opera і т.д. Все ж потрібно починати розробку свого продукту!
  Отже, розглянемо конкретні цифри за квітень 2013 року. На даний момент це найсвіжіша інформація, втім аналіз за пів року показав, що статистика залишається майже в незмінному стані. Для наочності візьмемо популярні системи: OpenStat, HotLog і звичайно ж відомий LiveInternet ...

  Для наочності візьмемо популярні системи: OpenStat, HotLog і звичайно ж відомий LiveInternet

  З графіка видно, що місця розподілилися наступним чином:
  Золото - Google Chrome
  Срібло - Mozilla Firefox
  Бронза - Opera
  4 місце - Internet Explorer
  5 місце - Safari

  Варто зауважити, що похибки розподілу пов'язані з тим фактом, що статистика обліку відвідувань стоїть на всіх сайтах різна. На мій погляд LiveInternet використовують в основному новинні ресурси і великі інтернет-портали, в той час як OpenStat помітний на розважальних сайтах. HotLog швидше на корпоративних. Це особисто моя думка 🙂

  Seo плагіни для Chrome

  Отже, в зв'язку з популярністю браузера від закордонного пошукача розглянемо доповнення, що дозволяють оптимізувати вивчення SEO показників сайту. Якщо щось пропущу - доповніть мене в коментарях нижче. Модулі можна скачати на офіційному сайті за адресою https://chrome.google.com/webstore/ - пошук, розташований в лівій частині ресурсу, без праці допоможе знайти той чи інший компонент.

  SeoQuake

  Досить популярна розробка, що виводить всі основні параметри про веб-проект: кількість проіндексованих сторінок, зовнішні посилання, ключові слова і їх щільність, мета теги, тиц, пр і інші пузомерки. Є сторінка з висновком всієї інформації в єдиному вікні - за це однозначно спасибі! Блок з усіма даними відображається у верхній частині, під рядком введення URL адреси. Мінусом є відсутність русифікації. В цілому ж я б порекомендував його до використання - універсальність і простота в одній збірці.

  RDS bar

  Зручне доповнень, яке встановлюється в першу чергу. Як і SeoQuake, даний плагін не тільки відображає всі SEO показники, але ще й веде історію їх змін - що вельми зручно при аналізі конкурентів. Так, по і зменшенням або зростанням ТИЦ і ПР, можна простежити куди рухається сайт, який ми бачимо перший раз. Це дозволяє визначити чи використовує автор продаж посилань, наприклад впроваджених в текст (вічних), які купує гіперпосилання і так далі. Що б побачити всі ці «смакоту» необхідно зареєструватися на проекті RDS bar і поповнити баланс - пару доларів буде цілком достатньо. Смужка з інформаційними даними спливає під полем адреси, у верхній частині браузера. Розробка російська, все зрозуміло без читання мінлива.

  META SEO inspector

  Якщо Ви хочете отримувати швидкий перегляд мета тегів, які виводяться в невеликому модальном віконці, то даний SEO плагін для Google Chrome доведеться вам до речі.

  Статистика сайтів від LiveInternet.ru

  Розширення, яке відображає інформацію, серед якої: місце в рейтингу LI, охоплення аудиторії, статистика відвідувань, демографія і так далі - при цьому статистика видна навіть при закритих даних. Для аналізу конкурентів вельми стане в нагоді!

  Firebug Lite

  Дозволяє переглянути вихідний код будь-якого елементу інтернет-ресурсу, відкритого в хромі. Присутній підсвічування, відображення параметрів та інше. Вельми зручно і корисно. Хоч і не має прямого відношення до просування сайту, але все ж я порекомендую його в якості незамінного плагіна.

  Flag for Chrome

  Об'єднує відразу кілька розширень: WOT рейтинг, ПР, ТИЦ, Alexa rang, розташування і IP адреса хостингу.

  Wappalyzer

  Відображення інформації про CMS платформі ресурсу, а також використовуваних компонентах, мов програмування і їх версій, аналітичних продуктів.

  WebMoney Advisor

  Відгуки про сайт від користувачів платіжної системи WebMoney. Дозволяє оцінити надійність магазину, рейтинг сайту і довіру до проекту в цілому.

  Підсумуємо

  Сьогодні існує багато браузерів, програм, технологій і інструментів просування. Але яким би продуктом ви не користувалися, скільки б грошей не вкладали в оптимізацію, завжди має залишатися першорядні одне правило - сайт повинен створюватися для людей, а не для пошукових систем. Дотримання цього принципу дозволить досягти вершин по ключових запитах, а також конвертувати відвідувачів в клієнтів, читачів - тобто досягти головної мети проекту. Економте свій час - головний і найцінніший ресурс. Використання вище означених SEO плагінів для Chrome дозволить зберегти не один десяток хвилин, які ви зможете витратити на спорт, хобі і т.д.   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»