Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO починається за допомогою Google Trust

  1. Заробіток Google Trust
  2. Як алгоритм Google починає довіряти вам і вашому веб-сайту, вони все частіше діляться вами
  3. Продукти Google, які, ймовірно, потрібно активувати:
  4. Як легальний видавець і автор веб-сайту, потрібні продукти Google для використання веб-сайтів
  5. Перший крок - головний обліковий запис Google
  6. Вже маєте обліковий запис Google?
  7. Якщо у вас немає облікового запису Google+, розгляньте можливість налаштування одного на наступне
  8. Насолоджуйтесь цією статтею? Обведіть мене в Google+, і ми разом дізнаємося, зростатиме та процвітати

  Автор: Кейт Беннет

  Заробіток Google Trust

  Заробіток Google Trust означає, що Google повинен знати все про вас ...

  Я бачу, як ти згортаєш очі Я бачу, як ти згортаєш очі. Так само, як Google не знає все про вас. Сноуден і розкриття АНБ про пізніше перевірили все, що ми підозрювали, але я сподіваюся, що для отримання всіх специфічних даних про людину чи організацію - права? Це, ймовірно, так само просто, як введення імені людини в приладовій панелі програмного забезпечення - жахливо, щоб бути хлопцем / дівчиною, дружиною / чоловіком людини, яка працює там і має такий доступ. Будемо сподіватися, що Google не збирає досьє. Залиште цю непривабливу роботу Дер-Уряду.

  Конфіденційність мертва - це ще одна дискусія. Це обговорення стосується того, як ви стрибаєте через деякі обручі Google, так що Google зробить вас грошима і зробить вашу юридичну практику.

  Давай, дами ... Google вже знає ваш розмір бюстгальтера і ваші найпотаємніші жадання і бажання. І ви, хлопці ... Якщо ви, хлопці, схожи на мене, Google знає, які магазини сигар ви відвідуєте, включаючи фактичний маршрут, який ви їдете туди; вони також можуть знати, що ви замовляєте занадто багато пляшок Каберне для зайнятого професіонала. Давайте просто сподіваємося, що вони не поділяють такі компрометаційні дані з нашими новими медичними медиками. Всі страшні речі в сторону, Google повинна "офіційно" знати все про вас з вашим проактивним, чек-позначений, контрактний дозвіл. Чи ви регулярно читаєте над великими багатонаціональними Політика конфіденційності і Умови обслуговування ? Я згоден. Читання онлайнових контрактів від Google - все, що ми всі мишаємо-погоджуємося з безтурботним відмовою, - це як прийом 3-курсу курсів з Інтернет-права або відвідування семінару з безперервної освіти, без всякого задоволення, їжі, людей та відходів.

  Як алгоритм Google починає довіряти вам і вашому веб-сайту, вони все частіше діляться вами

  Отримання рейтингу довіри Google - це перехід через різні обручі Google, які працюють разом, щоб переконатися, що ви, хто ваш веб-сайт і особисті соціальні медіа стверджують, що ви Отримання рейтингу довіри Google - це перехід через різні обручі Google, які працюють разом, щоб переконатися, що ви, хто ваш веб-сайт і особисті соціальні медіа стверджують, що ви. Потрібно зустрітися з різними сигналами Google, які намагатимуться перевірити, чи ваше ім'я, професія, фізична адреса, адреса електронної пошти, телефон і веб-сайт належать вам. З плином часу додаткові сигнали від ваших онлайн-друзів, колег, співробітників і клієнтів "обертаються" вашими обліковими записами Google+ і відвідують ваш веб-сайт і облікові записи соціальних медіа будуть працювати разом для збільшення рейтингу довіри Google.

  Продукти Google, які, ймовірно, потрібно активувати:

  • Головний обліковий запис Google
  • Інформаційна панель Google
  • Інструменти Google для веб-майстрів
  • Google Analytics
  • Google Plus
  • Профіль Google
  • Гугл-мапи
  • Канал YouTube YouTube

  Час для жарту адвоката?

  Речі, які люди фактично сказали в суді, слово в слово, знесені журналістами суду:
  Адвокат: Скільки років ваш син, який живе з вами?
  СВІДЧАНЬ: Тридцять вісім або тридцять п'ять, я не пам'ятаю, який.
  Адвокат: Як довго він жив з вами?
  Свідок: Сорок п'ять років. **

  Як легальний видавець і автор веб-сайту, потрібні продукти Google для використання веб-сайтів

  Вам потрібно буде об'єднати декілька цих продуктів Google, які спільно працюватимуть як власник / видавець веб-сайту для встановлення відносин довіри з Google. На щастя, один обліковий запис - це все, що вам потрібно! Одне ім’я користувача та пароль отримує вас у всьому Google.

  Перший крок - головний обліковий запис Google

  Створіть свій обліковий запис Google - НАТИСНІТЬ ТУТ

  Вже маєте обліковий запис Google?

  Якщо ви вже маєте Gmail Google - Календар Google, Документи Google або Диск Google для своєї юридичної практики, ви можете просто увійти до свого облікового запису Gmail і розпочати активацію інших потрібних вам продуктів Google.

  Ви можете зробити це зараз, коли вам потрібно активувати певні продукти, як вам потрібно.

  Ми повинні використовувати інструменти для веб-майстрів Google і Google Analytics з вашим існуючим або новим юридичним веб-сайтом. Інструменти для веб-майстрів допомагають нам довести Google, що у вас є свій веб-сайт, який заробляє певні потрібні пункти довіри, а Google Analytics допоможе вам надихнути вас, коли ви збільшуєте кількість відвідувачів, які приходять на ваш сайт завдяки вашим маркетинговим зусиллям.

  Якщо у вас немає облікового запису Google+, розгляньте можливість налаштування одного на наступне

  Відвідайте мій розділ Використання соціальних медіа , і давайте перейдемо до ТІЛЬКИ облікового запису соціальних медіа, який може зробити вас і ваш сайт успішним.

  Відвідайте мій розділ  Використання соціальних медіа  , і давайте перейдемо до ТІЛЬКИ облікового запису соціальних медіа, який може зробити вас і ваш сайт успішним

  Насолоджуйтесь цією статтею? Обведіть мене в Google+, і ми разом дізнаємося, зростатиме та процвітати

  ** з книги «Безлад в судах» Розлад у суді! ** з книги «Безлад в судах»  Розлад у суді

  Сноуден і розкриття АНБ про пізніше перевірили все, що ми підозрювали, але я сподіваюся, що для отримання всіх специфічних даних про людину чи організацію - права?
  Насолоджуйтесь цією статтею?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»