Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO поради для початківців: Пошукова оптимізація без попередніх знань

  1. SEO поради для початківців: знайдіть ключові слова і використовуйте їх правильно
  2. Використовуйте заголовки та підзаголовки
  3. Принаймні 300 слів на текст
  4. Посилання всередині і зовні
  5. Google любить сторінки, де щось відбувається
  6. Не так важко, чи не так?
  7. Подальші посилання

  SEO поради для початківців - тема говорить все: навіть без знань у програмуванні ви можете зробити свій сайт придатним для Google і Co. Пошукова оптимізація також називається "SEO" - "Пошукова оптимізація". Тема дуже повна. Майже власна наука. Але для того, щоб пошукові системи знаходили ваш сайт краще, ви можете мати на увазі кілька важливих речей без необхідності стати професіоналом.

  SEO поради для початківців: знайдіть ключові слова і використовуйте їх правильно

  Ключові слова - це ключові слова або ключові слова, які використовуються для пошуку вашого сайту. Наприклад: Ви собачий перукар в Люденшайді. Якщо потенційний клієнт шукає Вашу послугу, він може ввести "Hundefriseur Lüdenscheid" в Google.

  Якщо потенційний клієнт шукає Вашу послугу, він може ввести Hundefriseur Lüdenscheid в Google

  Пошукова оптимізація - ви можете зробити це без зовнішнього агентства або навчених маркетологів.

  Отже, це термін, який Google неодмінно повинен використовувати для показу вашого сайту: це одне з ключових слів, які ви повинні використовувати. Звичайно, для вас важливо більше, ніж ключове слово. Можливо, ви спеціалізуєтеся на перев'язуванні такси. "Такса", звичайно, ще одне важливе слово для вас. Поставте себе на місце своїх майбутніх клієнтів: що вони ввійдуть у маску пошуку на Google? Це важливі Пошукові терміни для пошукової оптимізації ,

  Сам Google допомагає знайти ключові слова за допомогою Планувальник ключових слів ,

  Тут ви зможете знайти ключові слова:

  • У URL-адресі ваших сторінок, наприклад, www.hundefrisuren-luedenscheid / hundefriseur-in-luedenscheid, www.hundefrisuren-luedenscheid / hairstyles-for-dachshund тощо.
  • Тексти на вашому сайті містять ключові слова в заголовках і підзаголовках.
  • У самому тексті ключові слова також мають виникати, особливо в першому і останньому абзацах.
  • Ваш веб-сайт має мета-текст. Тут також потрібно ввести ключові слова.

  Використовуйте заголовки та підзаголовки

  Ви вже прочитали: ключові слова належать до заголовків і підзаголовків ваших текстів. Але заголовки важливі так чи інакше: пошукові системи їх люблять. Уникайте простого написання довгих текстів. Оптимізовані пошукові системи тексти потребують структури.

  Принаймні 300 слів на текст

  Пошукові системи винагороджують його, якщо ви пропонуєте змістовні тексти. 300 слів на текст є гарною орієнтацією. Але будьте обережні: думайте про своїх читачів, а не тільки про машини! Ніхто не хоче читати 300 слів, повних повторень або безглуздого вмісту. Якщо пошукові системи привозять відвідувачів на ваш сайт, але відвідувачі знову натискають кнопку, це не допоможе вам. Тому пропонуйте багаті, довгі тексти, які дійсно цікаві.

  Посилання всередині і зовні

  Один розрізняє між внутрішніми та зовнішніми посиланнями: з внутрішніми посиланнями ви ведете пошукові системи і читачі з нижньої частини вашого веб-сайту до наступного. Ще більш захоплюючими є зовнішні посилання: зовнішні посилання ведуть з інших веб-сайтів до вашої онлайн-присутності. Пошукові системи оцінюють його наступним чином: "Цей сайт повинен бути цікавим, оскільки інші сайти вказують на нього." Зовнішні посилання отримуються двома різними способами: а) Ваші сторінки настільки цікаві, що інші користувачі Інтернету тут зв'язуються. б) Ви також можете придбати посилання. Для цього в Інтернеті є спеціальні платформи. Ви завжди повинні добре перевіряти, який тип веб-сайту може посилатися на вас. Якщо це сумнівні сторони, він може навіть зашкодити пошуковій оптимізації!

  Google любить сторінки, де щось відбувається

  Пошукові системи залучаються, коли на сайті є рух. Це трактується як ознака того, що це не є "картковим трупом" в Інтернеті. Завжди публікуйте новини або оновлюйте старий текст: Ви повинні робити це регулярно, якщо це можливо.

  Не так важко, чи не так?

  Так, пошукова оптимізація - велике поле. Є нескінченно багато дуже технічних заклинань, які можна використовувати для оптимізації пошукової системи. Але кожен може реалізувати наші власні поради для початківців. Отже, найскладніша тема спочатку втрачає свій терор! І ці поради вже приносять багато - просто спробуйте!

  Подальші посилання

  Поставте себе на місце своїх майбутніх клієнтів: що вони ввійдуть у маску пошуку на Google?
  Не так важко, чи не так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»