Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO - Пошукова оптимізація сайтів

  SEO (абревіатура англ

  SEO (абревіатура англ. Search engine optimization) - це комплексні дії спрямовані на підвищення позицій сайту по конкретних запитах користувача в результатах пошукової видачі .

  Основна мета пошукової оптимізації - підвищити позиції сайту в результатах видачі пошукових систем , Тим самим отримати максимальне число зацікавлених користувачів, які переходять на цей сайт з пошуковиків .

  З огляду на вартість цільового відвідувача прийшов на сайт з того чи іншого пошуковому запиту, проводиться аналіз ефективності пошукової оптимізації .

  SEO або інакше пошукова оптимізація, складається з декількох напрямків.

  Постійно мінливі принципи роботи пошукових систем, безпосередньо впливають на пошукову видачу . Не дивлячись на це, сайт, після проведеної над ним оптимізації, повинен відповідати таким критеріям:

  • Оптимальна щільність ключових слів, але не така надмірна, щоб Пошукова система , Після семантичного аналізу тексту, що не розцінювала його як спам, тобто ключові слова повинні бути оточені унікальним текстом, відповідно до тематики.
  • Внутрішня структура сторінок, повинна мати вигідне для сканування пошуковим роботом будова.
  • Максимально високий індекс цитування ( PageRank ) Сайту, який визначаться наявністю зовнішніх посилань з якомога більш авторитетних сайтів, схожих за тематикою, форумів, каталогів статей і т.п.
  • Відсутність фактів використання заборонених прийомів при оптимізації, таких як: використання дорвеев , Пошукової спам, згенерований програмою контент, сумнівні посилання, використання великої кількості нетематичних посилань.

  За цим основним критеріям веде роботу над сайтом оптимізатор . Він займається поліпшенням внутрішньої будови сайту, правильно перелінковивают сторінки, покращує структуру, навігацію, контент, використовує теги, і т.п. Далі оптимізує зовнішні чинники - займається розміщенням тематичних статей з посиланнями на сторонніх ресурсах, реєструє сайт в каталогах, рейтингах і т.д.

  Все вищеописане подразумевет під собою «білу» оптимізацію, тобто використовуються методи, які не заборонені пошуковими системами і законом. Природно, після такої оптимізації, сайт стає більш привабливим в очах, як пошукачів, так і звичайних користувачів.

  Поимя "білої" оптимізації, застосовується також "сіра" оптимізація, яка використовує не зовсім заохочувані методи просування, але не категорично заборонені. Робота по просуванню сайту сірими методами, включає в себе використання лінкбайтінга, «вірусного маркетингу» (поширення зображень, відео, тексту, з прихованою рекламою, що просувається), різні хитрощі для отримання посилань і т.п.

  Найбільш поширений "сірий метод" - розбивка великої ресурсу на кілька невеликих сайтів, які з'єднані між собою за допомогою посилань і утворюють між собою якусь тематичну мережу

  Крім «білої» і «сірої» оптимізації, існує таже і «чорна» оптимізація. Така оптимізація розрахована в основному на обман пошукових машин , Використання неунікального контенту, дорвеев (Автоматично згенерували сторінки не мають осмисленого змісту), однопіксельні посилань (посилання приховані від користувача, але видимі пошуковими системами), клоакинга (прихований від користувача, але видимі пошукачем) і т.д.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»