Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO повернувся. Дякую, Боже.

  Фото: Костянтин Сергєєв.

  На зустрічі з керівниками ЗМІ, що обговорювали низку змін на платформі в Сіднеї, Австралія, минулого тижня глава Facebook новинних партнерств Кемпбелл Браун нарешті сказав те, що всі вже знали. "Марк [Цукерберг] не дбає про видавців", - сказала вона учасникам засідання. Тим не менш, за її словами, її начальник "дає мені багато свободи і поступок, щоб зробити ці зміни." Без допомоги Facebook, вона сказала, "зворотний виглядає, як я буду тримати ваші руки з вашого вмираючого бізнесу, як в хоспісі (Котирування спочатку повідомлялися в австралійця .)

  Grim - але також точний. Протягом кількох років, починаючи з 2011 року, інформаційний канал Facebook послужив пожежним трафіком, де одна широко поширена посилання може привести до астрономічної уваги. Багато веб-сайтів намагалися перетворити оптимізацію Facebook на науку і переслідували ці кліки довше, ніж вони, можливо, повинні мати, різко повертаючись (до таких речей, як відео), сподіваючись умиротворити богів Facebook. Поширення трафіку News Feed має широкі наслідки для новинного бізнесу. Як Основні моменти лабораторії Nieman Браун також повідомив про це:

  Чудово! Цей старий світ зовсім відсмоктав і зробив інтернет-екосистему помітно гіршим місцем.

  Десь у 2012 році екологія цифрового видання зазнала епохальних зрушень: Facebook наздогнав Google як джерело трафіку в Інтернеті. Перед Facebook, найкращий спосіб надійно отримати трафік був через пошукову оптимізацію, форматування веб-контенту, щоб він був високо в рейтингу в пошукових системах. SEO - це свого роду гра для вгадування, цифрова Jeopardy! в якому людина, яка створює веб-вміст, намагається подумати про запит, який надасть користувачам їхній веб-вміст. Ось чому статтю може бути під заголовком "Який час є Super Bowl?" Замість "Супер Боул приходить скоро".

  Зростаюче домінування Facebook як реферера призвело до іншого типу роботи, контенту, який був оптимізований для соціальних медіа. Ключ до хорошого фрагмента оптимізованого Facebook-контенту полягав у тому, що він був емоційно інтелектуальним, часто перебільшеним. Це було не тільки 21 картини, які змусять вас почувати себе добре; це «21 картина, яка відновить вашу віру в людство». Знаменитість не просто носила ритмічне плаття, вони носили ритмічне плаття «а я навіть не можу».

  Соціально оптимізований контент полягав у тому, щоб отримати людей, які потрапили в їхню частину мозку ящірки, що змусило їх реагувати на інформацію після її споживання. Часто вона була «релатируемой» або «мене ірл» або спонуканням до гніву. Вміст повинен був відображати читача, щоб вони ділилися ним зі своїми друзями та послідовниками. І часто, коли один випуск потрапив до геніальної, копіювальної формули (наприклад, приготування відеозаписів з накладних даних), це часто означало, що подібно відформатований вміст скоро з'явиться у інших видавців.

  Проблема з соціально-оптимізованим контентом полягає в тому, що його відкрите, моторошне знайомство дратує свого роду цинізм найнижчого загального знаменника в Інтернеті. Соціальні медіа схильні підтримувати позитивні настрої щодо негативних і перебільшення над тонкістю. Коли письменник стверджує, що він «зачищає» на новітньому трейлері Marvel у заголовку, вони кажуть, що вони є насправді, або тому, що вони хочуть, щоб читач думав, що вони такі, щоб читач поділився на Facebook? Писати захоплений заголовок не злочин, але коли кожен заголовок, який ви бачите, кричить на вас так чи інакше, - і роблять неприйнятні претензії про емоційний стан його автора чи читачів - важко довіряти заявленим настроям письменників. . Принаймні, це надзвичайно дратує.

  Зміст SEO, з іншого боку, обходиться з емоційною на користь механічного. Вона може бути холодною і незручною - але вона більш чесна і прозора. Коли письменник прокладає свою статтю для трейлера новітнього фільму Marvel з ключовими словами пошуку - дані, такі як акція та бригада, а також дата відкриття - вони оптимізують роботу для роботів Google. Але вони також надають дійсно корисну інформацію. Соціальний вміст стосувався маніпулювання людьми в клік, обмін і публікацію. SEO полягає в маніпулюванні роботами, які розглядають ваш вміст як найкращий приклад шуканої інформації.

  SEO далеко не є ідеальним редактором призначення для Інтернету. Шахраї і шарлатани намагаються зловживати його роками, і це може створювати окуляри, як огидні і цинічні, як соціально-оптимізовані повідомлення, коли відбувається новина. Особливо грубий випадок стався через години після того, як повідомили про самогубство Ентоні Бурдена, коли Newsweek відкачується окремі оптимізовані Google повідомлення про кожного з членів його сім'ї та колишніх партнерів. Без смаку? Абсолютно. Але він також виконує прямий запит читача з безпринципною інформацією замість гіперболи. Механіка SEO зрозуміла, набагато більше, ніж механіка людських емоцій.

  Для кращого або гіршого, SEO змусило видавців зосередитися на наданні своїм читачам відповідної інформації. Соціальна оптимізація для платформ, таких як Facebook, змусила видавців зробити свій контент викличеним, запальним та інтерактивним. Соціальний вміст не стосувався передачі інформації настільки, наскільки це допомагало людям виконувати свою ідентичність в Інтернеті. Це ставило перевагу на важкість і поляризацію. Не треба було щось говорити, а треба було допомогти акціонеру сказати щось.

  І для будь-якого видавця - великої публікації або одного блогу - було важко чинити опір, враховуючи, скільки трафіку приносить система Facebook іншим. Тепер, за власним рахунком Facebook, клапан для вогневого шланга був закритий. Великий. Використовуйте його, щоб створити свідомість бренду або що завгодно, але в іншому випадку, час перекалібрувати і залишити залежність від Facebook як джерела трафіку позаду.

  Ось чому статтю може бути під заголовком "Який час є Super Bowl?
  Без смаку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»