Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO Просування & Контекстна Реклама: Що Краще, в Чим Різниця?

  Чим відрізняється SEO (СЕО, SEO-просування, пошукова оптимізація) від контекстної реклами ( «контекст», Google AdWords, Яндекс Директ)?

  обговорюючи стратегію просування сайту , Я часто розповідаю людям в письмовому вигляді про плюси і мінуси контекстної реклами і пошукової оптимізації (SEO). Ця стаття вже давно напрошувалася, щоб її написали і, нарешті, я це роблю.

  Дочитавши її до кінця, ви отримаєте відповіді на такі важливі питання як

  • Що таке SEO і контекстна реклама
  • Чим відрізняється контекстна реклама від SEO оптимізації?
  • Що ж, все-таки, краще: «контекст» або «СЕО просування»?

  І так, давайте почнемо ...

  Що таке SEO оптимізація і контекстна реклама?

  Що таке SEO оптимізація і контекстна реклама

  Визначення першого і другого поняття з Вікіпедії ви можете знайти на зображенні. Я ж поясню іншими словами.

  Пошукова Оптимізація (SEO)

  Кожен раз, коли хтось шукає щось в пошуковій системі (Google, Yandex, не важливо), вона сканує збережені сторінки, а потім «видає» їх користувачеві. При цьому, чим вище позиція сторінки, тим пошукова система вважає цю сторінку краще саме з цього пошуковому запиту. Такі результати пошуку ще називається «органічними».

  Власник сайту не платить за переходи на його сайт з органічної видачі. Робота SEO-фахівця як раз і полягає в тому, щоб змусити Гугл думати , Що саме ваша сторінка найбільш підходяща для того, щоб показувати її на першій сторінці.

  Важливо розуміти!

  Гугл, наприклад, офіційно має більше двохсот чинників ранжирування сайтів, є так само офіційні рекомендації по пошукової оптимізації. При цьому SEO-фахівець не може знати і / або точно прорахувати алгоритми пошукача, він знає тільки принципи їх роботи. За великим рахунком пошукова оптимізація - це одвічне протистояння SEO-фахівців, які прагнуть розгадати чинники ранжирування, і пошукача, який бореться з тими, хто намагається маніпулювати пошуковою видачею.

  контекстна реклама

  Контекстна реклама, у Гугла вона називається Google Adwords, теж заснована на тому, що вбивають у пошукову систему. Наприклад, ви продаєте повітряні кулі різних кольорів. В такому випадку, вам, природно, хотілося б, щоб реклама показувалася, коли люди шукають щось типу «купити сині кулі» або «червоні кулі дешево».

  Налаштування Google Adwords досить гнучкі щоб охопити величезну кількість пошукових запитів. В системі так само існує система оцінки якості ваших оголошень і цільової сторінки і ця система більш прозора і передбачувана, ніж пошукові алгоритми. Уміло налаштована контекстна реклама буде приносити клієнтів для вашого бізнесу, а невміло налаштована - нещадно з'їдати бюджет.

  Як відрізнити контекстну рекламу від «органічних» результатів?

  Червона стрілка вказує на приклад контекстної реклами за запитом «доставка квітів київ». Якщо подивитися уважно, то Гугл позначає рекламної оголошення контекстної реклами зеленим (в нашому випадку) значком з написом «Ad» (англ. Реклама). Поруч з посиланнями органічної видачі такої позначки немає.

  Ще кілька місяців тому рекламні блоки Google Adwords можна було побачити у верхній частині видачі, в нижній і збоку. Сьогодні ж (за станом на Август 2016- го року) кількість рекламних місць зменшилася; тепер реклама показується тільки зверху сторінки і / або знизу.

  У чому відмінність SEO і контекстної реклами?

  SEO

  • Потрібен час на досягнення позицій по популярним словами на першій сторінці, в середньому, 3-6 місяців.
  • Довгостроковий або умовно вічний ефект від виконаної роботи
  • Ви не сплачуєте переходи на сайт, а тільки роботу фахівця і посилання на ваш сайт (якщо такі, звичайно, купувалися)

  Які недоліки SEO?

  • Якщо робити пошукову оптимізацію неправильно, є небезпека потрапити під фільтр, і тоді відвідуваність сайт помітно впаде, поки фільтр не буде знятий
  • Якщо просуватися тільки орендованими посиланнями, бюджет буде постійно зростати

  Які плюси SEO?

  • Якщо просувати сайт вічними посиланнями, то на якомусь етапі ви будете отримувати відвідувачів безкоштовно
  • Багато хто не довіряють сайтам в рекламному блоці досі
  • Відсоток переходів на сайт з органічної видачі може бути навіть вище, ніж у контекстної реклами

  контекстна реклама

  • Почати рекламуватися і бути на першій сторінці можна вже через кілька годин
  • Ви оплачуєте кожен перехід на ваш сайт
  • Реклама перестає показуватися, як тільки у Вас закінчуються гроші не рахунку

  Недоліки контекстної реклами

  • Неправильно настроєна реклама не буде прибуткова
  • Середня вартість одного переходу буде постійно зростати, тому, що на більш високих позиціях показують тих, хто готовий більше платити

  Плюси контекстної реклами

  • Покази реклами можна налаштувати так, щоб звести до мінімуму нецільові переходи
  • Дуже якісні переходи, що в свою чергу забезпечує високий рівень конверсії

  Що краще?

  На питання про те, який рекламний канал використовувати (SEO або контекстну рекламу) моя відповідь - краще і те й інше. Зараз поясню чому.

  стратегія

  Може трапитися так , Що конкуренція в контекстній рекламі буде дуже висока, особливо там, де є компанії-монстри, які можуть собі дозволити рекламуватися через Google AdWords в мінус. В такому випадку, вам доведеться істотно обрізати потенційні покази, залишивши рекламу по непопулярним, але все ще недорогим словами. Виходом тут можуть бути довгострокові інвестиції в пошукову оптимізацію.

  обсяги

  обсяги

  Як позиція в органічній видачі впливає на кликабельность (або CTR від англ. Click-through rate - показник КЕП)

  Середній відсоток переходів на сайт через контекстну рекламу - 4-10%, а через органічну видачу - 3-33%. Виходить, що, якщо ви використовуєте тільки контекстну рекламу, то тільки 10 чоловік з 100 переходять до вас, інші - до конкурентам. Будучи представленим на першій сторінці два рази, ви можете збільшити переходи на сайт в 2 а то і 10 разів, в залежності від того, яку сторінку займає сторінка.

  По суті, можливість мати два посилання на свій сайт з першої сторінки Гугла, а не одну і тим самим збільшувати кількість відвідувань і продажів - це достатня причина, щоб інвестувати як у контекстну рекламу, так і в пошукову оптимізацію. До останньої підприємці часто ставляться з недовірою, тому що все дуже туманно і досить складно оцінити ефективність інвестицій .

  Історія про Машу і Катю, двох конкуренток, одна з яких рекламується тільки через контекстну рекламу, а інша так само інвестує в SEO.

  [Натисніть на картинку, щоб збільшити зображення]

  [Натисніть на картинку, щоб збільшити зображення]

  Чим відрізняється SEO (СЕО, SEO-просування, пошукова оптимізація) від контекстної реклами ( «контекст», Google AdWords, Яндекс Директ)?
  Що ж, все-таки, краще: «контекст» або «СЕО просування»?
  Як відрізнити контекстну рекламу від «органічних» результатів?
  У чому відмінність SEO і контекстної реклами?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»