Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO просування сайту

  1. SEO просування: з'являтися першими на сторінках Яндекс і Google
  2. SEO просування минулого і SEO справжнього
  3. Як не помилитися при виборі компанії?
  4. Про нас
  5. Наша місія
  6. Як формуються ціни на SEO просування сайтів?
  7. Як і коли повинен бути перший результат від SEO просування?
  8. І як бути далі?
  9. Сайт в топі, роботи більше не потрібні?
  10. Той, хто хоче в нетрі подробиць - приготуйтеся:
  11. Перелінковка в СЕО просування
  12. Аналіз з місяця в місяць
  13. Правила розміщення текстового контенту в СЕО просування
  14. Оптимально складені метатеги в SEO просуванні
  15. Обережно! Дублі сторінок це погано
  16. На що ще звернути Рамус?
  17. Висновок: у кого замовити послуги в Москві?

  Інтернет-маркетинг - це ціла наука по залученню цільової аудиторії та продажу в мережі

  Інтернет-маркетинг - це ціла наука по залученню цільової аудиторії та продажу в мережі. У світових годиннику, це порівняно нова галузь ведення бізнесу. І в той же час в ній сформувалися правила, при недотриманні яких, такий інструмент як SEO просування сайту використовувати або не вийде, або вкрай невигідно. Тоді настає питання. - Як же домогтися істотних результатів, коли мало відповідного досвіду? - Все просто, потрібно розібратися в основних нюансах і знайти гідного виконавця, в чому ми і готові вам допомогти!

  «Слова, що потрапили в Інтернет, потрапляють майже у вічність»

  SEO просування: з'являтися першими на сторінках Яндекс і Google

  Отже, в наявності два інструменти, як з'являтися на перших сторінках крізь натовпи конкурентів. Ви можете скористатися послугою по налаштування контекстної реклами або використовувати СЕО просування сайтів. У чому різниця між двома цими способами?
  Контекстна реклама з'являється на сторінці пошукових систем в самому верху, що гарантує увагу користувачів. Такі результати пошуку з'являються з позначкою «Реклама». Їх достатньо сплатити, щоб уже в цей день почалися покази. Основною особливістю є той факт, що як тільки на рахунку у вас закінчаться гроші, покази тут же зупиняться, надходження заявок і дзвінків припиниться.
  На противагу комплекс заходів, після яких пошукові системи сприймають ту чи іншу сторінку вашого сайту, як найбільш релевантний відповідь при пошуку. Сьогодні це один з основних інструментів залучення цільової аудиторії і реклами бізнесу в інтернеті. І відмінний варіант для тих, кому потрібен тривалий результат.

  СEO просування природним чином виведе ресурс в ТОП, де він залишається досить довго. Навіть після припинення робіт ефект буде знижуватися поступово, приносячи ще довгий час користь від вкладень. Саме цей варіант дозволить залучити максимальну кількість клієнтів в довгостроковій перспективі. Хоча ніхто не забороняє використовувати одночасно і рекламу сайту і SEO просування в інтернеті, вони чудово доповнять один одного.

  Офіційний дилер Scania

  Група Компаній «Північ-Скан АВТО» є офіційним дилером шведського концерну SCANIA

  Збільшено кількість відвідувачів на сайт в 2,5 рази. Збільшили середню відвідуваність від 100 осіб на день до 240.

  Зростання заявок в 2 рази

  Офіційний дилер Simfer

  Simfer - турецька виробник побутової техніки. Пропонує широкий асортимент побутової техніки високої якості, технічні характеристики і дизайнерські рішення, якої відповідають запитам найвимогливіших покупців.

  В ході проведеної нами роботи кількість відвідувачів по пошуковим системам на сайті збільшилася в 2,5 рази.

  Клініка «Доктор Анна»

  Мережа сімейних клінік "Доктор Анна" на півдні Москви

  Після проведення робіт SEO-просування сайт став зручнішим для клієнтів.
  В ході проведених заходів відвідуваність сайту збільшилася на більш ніж в 2 рази.

  Відвідуваність сайту

  ресторан Giotto

  Ресторан «Джотто» - це італійський ресторан, де можна добре провести час за смачною вечерею.

  Всі основні SEO-показники сайту помітно зросли. Трафік в порівнянні з попереднім роком збільшився на 78%

  Зростання відвідуваності на 78%

  SEO просування минулого і SEO справжнього

  Якщо раніше для ефективного SEO просування сайту можна було використовувати «чорні» методи, такі як заспамленності ключовими словами тексти (які не приносили особливої ​​користі відвідувачам) закупівля тисячами «вічних» посилань, накрутка поведінкових факторів ботами - все це сприймалося пошуковими системами в минулому як вагомий фактор ранжування. І дійсно 10 років тому У ТОП пошукових систем могли вийти сторінки з абсолютно нечитабельним текстами і марним контентом. Але цей час минув.
  Прогрес не стоїть на місці, Яндекс і Гугл посилили свої вимоги. Пошукові системи борються з неякісним контентом, не бажаючи показувати його користувачам. Сучасна стратегія полягає в наповненні контенту з корисною інформацією, що максимально відповідає запитам його відвідувачів, перше завдання - ваш сайт не повинен поступатися тим ресурсам, які зараз перебувають у видачі по цікавлять вас ключам. Однак, одного цього умови недостатньо, наступна важливе завдання дотримати якомога більше технічних вимог та інших стандартів, про які докладніше нижче.

  Як не помилитися при виборі компанії?

  Чи не кожен зважиться самостійно зайнятися просуванням бізнесу в інтернеті. Як уникнути того, що в результаті витрачена сила-силенна часу, сил і грошей, а результат залишає бажати кращого? Звичайно, знати всі нюанси розкрутки може тільки професіонал. Але як же вибрати виконавця, щоб не помилитися?

  Варіантів, кому довірити SEO-розкрутку сайту кілька:

   • Великі компанії. У них завжди багато клієнтів, тому розраховувати на індивідуальний підхід не варто. Співробітники можуть не надто піклуватися за результат, так як виконання замовлень поставлено на конвеєр. Робота може бути гідною, але будь-які правки і додаткові послуги виконуються за окрему плату. Не варто чекати від такого формату робіт мобільності та готовності, витратити більше зусиль, коли це потрібно.

  Не варто чекати від такого формату робіт мобільності та готовності, витратити більше зусиль, коли це потрібно

  • Невеликі фірми займаються SEO просуванням сайтів в Москві в більшій мірі клієнтоорієнтованої, готові врахувати всі вимоги замовника. Проте, в середньому сегменті цілком можливо зустріти підрядників з вельми поверхневими знаннями і застарілими інструментами, вони можуть ділити долю ринку, тільки занижуючи вартість послуг, що надаються.
  • Фрілансери - зазвичай працюють поодинці, але іноді об'єднуються в групи. Їх ціна може бути значно нижче, що не може позначитися на якості та обсязі робіт. Часто до них звертаються за рекомендацією і чекають «Дива». Основна причина це успішний досвід роботи по SEO за часів, коли фактори ранжирування були недосконалі і «чорні» методи могли легко вивести сайт в ТОП.

  Для ефективної роботи в будь-якому випадку потрібна команда з різних фахівців. Одній людині майже не під силу поєднати в собі настільки різноманітний досвід і кваліфікацію. Підхід повинен бути індивідуальним, різнобічним, з глибоким залученням особливо бізнесу.

  Про нас

  Seohelp24 - digital агентство, що надає повний спектр послуг в сфері інтернет-маркетингу.

  Являє собою команду професіоналів, яка швидко включаться в процес роботи над проектом, розкриваючи його повний потенціал.

  Наша місія

  Наша місія - допомагати «екологічному» бізнесу країни

  розвиватися в онлайн середовищі, щоб разом робити цей світ кращим.

  0

  Більше 500 завершених проектів

  0

  Більше 20 вдячних листів

  0

  У ТОП 20 кращих Seo компаній за версією INTHETOP

  0

  Місце в Рейтингу Рунета 2017

  Як формуються ціни на SEO просування сайтів?

  Варіантів ціноутворення дуже багато. Ви можете зустріти на ринку послуг, як невелику абонентську плату в розмірі 6 000 рублів, в яку будуть входити зняття позицій, оптимізація тегів і інші правки (які в собівартості коштують не більше 30 хвилин SEO-фахівця). Так і послуги SEO просування з чітким KPI і вселяє обсягом робіт з відповідальністю за результат. Зазвичай це не просто «моніторинг» і невеликі зміни, а глибокий поведінковий аналіз, на підставі якого вносяться правки по СЕО просуванню, Юзабіліті-правки, зміни в дизайні і структурі, і поряд з цим, звичайно ж, текстова і технічна оптимізація. З розрахунком на щомісячну публікацію текстів і вічних посилань подібні послуги обходяться не менше 50 000 рублів, а часто ціни на подібний перелік робіт можуть доходити і до 200 000 рублів. На ціну крім обсягів робіт впливає ступінь позиціонування агентства, в тому числі, скільки доводиться витрачати на залучення одного клієнта, і інші витрати.

  Є окремі випадки, коли SEO просування може, варто значно вище щодо інших напрямків бізнесу. Наприклад, коли тема сайту знаходиться в сегменті високої конкуренції, підтримання позицій в такому випадку зажадає значних щомісячні зусилля. Не кажучи вже про складнощі збільшення трафіку (це означає забрати частку трафіку у сайтів конкурентів, які також вкладають великі ресурси). Один з яскравих прикладів, свого часу банк Тінькоф витрачав на СЕО просування понад 600 000 руб. у місяць. Другий приклад послуги з комплексного просування інтернет-магазину рівня OZON може доходити і до 1 000 000 рублів щомісяця.

  Digital-агентство Seohelp24 пропонує оптимальне ціноутворення вашого SEO просування. Розрахунок робиться з ваших завдань, потреб і можливостей бюджету. Крім цього, в разі якщо плануєте замовити оптимізацію укупі з просуванням в соціальних мережах як додаткового інструменту збільшує конверсію сайту, динамічного і статичного ваги, для наших клієнтів діє унікальна пропозиція, а саме знижка на ведення соц. мережі в розмірі до 50%.

  Як і коли повинен бути перший результат від SEO просування?

  Вибравши виконавця, ви маєте право вимагати у нього звіт про виконану роботу.
  Вибравши виконавця, ви маєте право вимагати у нього звіт про виконану роботу Так, не варто розраховувати на миттєвий вихід в ТОП, але позитивна динаміка повинна спостерігатися вже в перший місяць робіт. Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати, що в подальшому витрати повністю окуплять себе. Якщо обнародувано сторінки не почали індексуватися, спочатку в ТОП 100, потім в ТОП 50, і кожен місяць хоча б якась частка ключів не піднімається в ТОП 10 - варто задуматися, що щось пішло не так! Можливо, виконавцю не вистачає професіоналізму.

  І як бути далі?

  Припустимо, результат все-таки з'явився в перший же місяць SEO просування. Але цього не достатньо! Замовник має право розраховувати на щомісячний приріст пошукового трафіку або в разі спаду через сезонність, хоча б приріст кількості позицій в ТОП 10, Якщо протягом декількох місяців ніякої позитивної динаміки не спостерігається, то є привід задуматися. - Чи не краще змінити підрядника і замовити СЕО просування у професіоналів?

  Сайт в топі, роботи більше не потрібні?

  Припустимо, з виконавцем вам все ж пощастило - приріст трафіку очевидний Припустимо, з виконавцем вам все ж пощастило - приріст трафіку очевидний. Що ж далі? Якщо вартість SEO просування окупилася, сайт досяг відмінних позицій, конверсія і прибуток постійні, то у вас може з'явитися бажання розслабитися. Навіщо платити більше, мета адже досягнута?

  Як би не так, розкрутка сайту повинна тривати! Якщо цим не займатися, то вже через 1-2 місяці можна втратити позиції.

  Є кілька причин, за якими це відбувається:

  1. пошукові системи регулярно змінюють свої алгоритми;
  2. інформація перестала бути унікальною (її можуть вкрасти);
  3. компанії-конкуренти активно будуть займатися СЕО просуванням і обженуть вас;
  4. контент не оновлюється, немає ніяких доповнень;
  5. новий контент, який ви внесли самостійно, не відповідав вимогам пошукових систем або ви продублювали сторінки сайту;

  Мінімум, що від вас вимагається, щоб утриматися в ТОПі, - це навчитися правильно, розміщувати контент самостійно. Але якщо ви не хочете цим займатися, то краще замовити СЕО просування сайту на тривалий термін.

  Той, хто хоче в нетрі подробиць - приготуйтеся:

  Значення зовнішнього і внутрішнього посилального ваги

  У кожної сторінки є такий важливий показник як посилальної вага, так як від нього залежить ранжування в пошуковій видачі. Як і раніше вважається, що чим більше цей показник, тим вище піднімається сайт. Визначається загальна вага як сума статичного (кількість посилань, які ведуть на сторінку) і динамічного ваги (кількість переходів на сторінку з інших ресурсів). На даний момент зовнішній статичний вага (посилання з інших інформаційних майданчиків) практично втратив своє значення в пошуковій системі Яндекс, і лише невеликий вплив надає на СЕО просування сайту в Google. Динамічний вага, як внутрішній, так і зовнішній дає результат набагато більший, в разі якщо він отриманий з високоякісних ресурсів і призводить цільову аудиторію на сторінку. На жаль, якщо сайт не відповідає іншим вимогам пошукової SEO оптимізації , То яким би великим не був вага, ефект від його наявності буде мінімальний. Приділяти увагу цьому питанню також необхідно, якщо у конкурентів, які знаходяться в топі значна посилальна маса, то різка втрата ваги може «обвалити» позиції. У таких окремих випадках його потрібно моніторити і контролювати. Перевірити кількість посилань і її зміна можна за допомогою спеціальних сервісів, наприклад megaindex.ru, або встановити плагін для популярних браузерів «Seosquare».

  Кожен проект ми виконуємо за стандартами SEO просування

  Ось чому ми досягаємо результату в просуванні сайтів.

  Перелінковка в СЕО просування

  Правильно організована перелинковка (посилання, що ведуть з однієї сторінки на іншу) - це один з важливих факторів підвищення позицій у видачі. Весь процес в собі укладає розміщення анкорний посилань (підкреслений текст), натиснувши на які можна перейти на іншу сторінку або сайт.
  У SEO-компаній різний підхід в організації структури перелинковки сайту. За численними дослідженнями, виявлено, що передача ваги найбільш ефективна зі сторінок, на яких просуваються запити з меншою частотністю на сторінки, у яких частотність більше. Головна сторінка за рідкісним винятком є ​​акумулятором ваги сайту, за рахунок чого вона може грамотно розподіляти вагу на основні розділи. Дуже часто неправильно розподілений вага всередині сайту не дозволяє ключовим запитам закріпитися в ТОП.

  Аналіз з місяця в місяць

  Важливим інструментом СЕО-розкрутки є періодичний аудит сайту , Який включає в себе технічний показники (швидкість сайту, наявність дублів, оптимізація коду, потрібних для роботів файлів і налаштувань), тематичні показники (зміст сайту, порівняння з конкурентами, дизайн), поведінка користувачів (показник конверсії, відмов), контрольний вагу ( динамічний вага, реєстрація в каталогах і розміщення на нових ресурсах). З його допомогою можна виявити існуючі проблеми і вчасно виправити їх. Не кажучи про те, що це дозволить швидше просунутися в ТОП. Для цієї процедури можна використовувати сайт з промовистою назвою saitreport.ru і наступні сервіси для перевірки позицій сайту у видачі: seranking.com, seolib.ru.

  Для відстеження конверсії та аналізу ефективності сайту використовуються системи веб-аналітики Яндекс Метрика і Google Analytics. Вони допоможуть відстежити користувачів, зрозуміти, в який момент клієнти йдуть, і скорегувати маркетинговий курс. Метрики лічильників вимагають нескладної настройки і установки на сайт. Краще використовувати їх одночасно.

  Правила розміщення текстового контенту в СЕО просування

  Ключові запити - це текст, який користувач вводить в пошуковий рядок. У Росії оптимальним інструментом для збору статистики по колишньому є Яндекс Вордстат, для додаткових інструментів «парсинга» ключів (наприклад, по яким ключам просуваються конкуренти?) Можна використовувати стороннє ПО, таке як KeyCollector або «Словоеб», також в наявності є стандартний функціонал для збору ключових запитів через Google Planer, мінус цього інструменту це в 10 разів розмита статистика (сервіс показує що ключ шукають від 10 до 100 разів на місяць, або від 100 до 1000 разів). Ключі повинні бути максимально релевантними (відповідними очікуванням відвідувачів сайту), якщо у вас комерційний сайт, і ви займаєтеся продажем горіхів, не варто брати «інформаційні» ключі наприклад «Користь горіхів». На основі отриманих даних складається текст під запити користувачів.
  Вартість СЕО просування окупиться, якщо всі вимоги пошукових систем будуть дотримані, в тому числі і стандарти SEO копірайтингу . Їх досить багато.

  • Інформація на сайті винна максимально розкріваті заявлену тему, ВІДПОВІДАТИ ключовими запитам.
  • Текст повинен буті структурованій (розбіття на підрозділі через 2-5 абзаців, в кожному з якіх по 4-5 пропозіцій) и включать списки Перерахування.
  • Ключові Предложения впісуються в текст максимально природно, їх бажано доповнюваті сінонімамі и LSI-фразами.
  • Інформація не винних буті скопійована з других ресурсов. Обов'язкова перевірка унікальності (например, по сервісах content-watch.ru) - Показник від 90%.
  • Текст не повинен буті переспамленнім одними и тимі ж словами, даже если це ключі. Перевіріті его можна по advego.ru/text/seo (академічна Нудота - НЕ вищє 8-10%, класична - НЕ более 4-7%, частотність ключів - до 2%) и по text.ru/seo (заспамленності - 30- 60%).
  • Перевіріті корисність тексту теж можна сервісамі. Позбутіся від стоп-слів і зайвої «води» допомагають ресурси glvrd.ru (від 6,5-7 балів), advego.ru/text/seo (НЕ вищє 60%) и text.ru/seo (Не более 30%) .

  Оптимально складені метатеги в SEO просуванні

  Для SEO продвижения велосипеді значення ма ють метатеги - це Title (заголовок), Description (опис), Keywords (поля для внесення ключовими слів - значення которого зараз зніжується), атрибути Alt у мультимедійних файлів. Title - це назва Сторінки сайту в пошуковій відачі, его Візитна картка, ВІН винен залучаті Користувачів и мати входження ключовими Запитів (макс. Довжина 65 знаків). Важліво Скласти его найпріродніше, як Ніби-то це єдине словосполучень. У тайтла НЕ повінні повторюватіся слова, інакше сторінка легко попала в спам-фільтри.
  Description - це невеликий текст в сніпеті з коротким змістом сторінки (максимальна довжина 185 знаків), а також важливий параметр в СЕО просування. У Дескрішне не обов'язково щоб всі слова мали 100% входження, однак буде досить просто вжити в природній формі найбільшу кількість слів з семантичного ядра. Важливо щоб обидва цих тега були унікальними. Alt - це такий спеціальний тег для мультимедійних файлів, за якими пошукові системи будуть виводити ваші зображення в пошуку по картинках. Якщо відсутність тегів у відео і картинок дає незначний ефект, то від тайтла і Дескріпшна залежить безпосередньо, чи буде ваша сторінка в топі або не потрапить навіть на 50-ю сторінку.

  Обережно! Дублі сторінок це погано

  Якщо у сайту або окремих його розділів є дублі (як повні, так і часткові), то індексація за замовчуванням не може бути успішним, або навіть ресурс взагалі не буде знаходитися в індексі. Основна причина в тому, що роботи не знають яку сторінку вважати пріоритетною, контрольний вагу розмазується, релевантність знижується. Досвідчена SEO-компанія позбудеться від дублів в перший же місяць робіт.
  Поширені помилки:

  1. У сайту є окремі версії з WWW і без (за правилами з однією з версій повинен стояти 301 редирект на другу);
  2. Аналогічно першому випадку - каталог с / і без / на кінці, .html, .htm, .php і т. Д. Варіацій дуже багато !;
  3. Англійська версія сайту з однаковими метатегами російськомовної версії також дуже шкодить СЕО просуванню;
  4. На різних сторінках розміщений однаковий контент або просуваються однакові ключові запити;

  Перераховані вище випадки це далеко не всі можливі, результат і якісна проробка залежить від приватного досвіду SEO-оптимізатора і керівника проекту.

  На що ще звернути Рамус?

  Якщо ви вибрали довіреної підрядника, то, як мінімум через місяць на сайті повинен бути встановлений і правильно налаштований robots.txt в якому, відкриті для індексації:

  • сайт і просуває сторінки;
  • доступ до контенту і зображень;
  • поштова адреса був призначений знаходження карти сайту в форматі XML
  • вказано основний, правильну адресу хоста;

  У той же час, в файлі як мінімум повинні бути закриті від індексації:

  • Результати пошуку;
  • Сторінки пагінацію;

  задоволені клієнти

  Більше 20 офіційних листів подяки. Рекомендують нас як надійного партнера.

  Надійність

  Юридичні та фінансові гарантії виконання зобов'язань з розкручування і просування

  Досвід і репутація

  З 2013 року на ринку Seo просування. Більше 500 завершених проектів.

  вигода без прихованих платежів

  Зафіксована в договорі вартість послуг на період від 6 до 24 місяців.

  Додатково перевірте Яндекс вебмайстрів і Google Search Console - не повинно бути помилок і попереджень. Якщо щось з перерахованого вище не в порядку, цілком можливо у підрядника недостатньо технічних знань і досвіду.
  Поетапно поряд з роботами по SEO підрядник повинен розвивати оформлення сайту, дизайн повинен ставати сучасним і легким для сприйняття. Розвивати Юзабіліті (зручність використання і пошуку інформації для клієнтів), враховувати читабельність шрифту і навіть колірна гамма.
  Обов'язково в план робіт по оптимізації повинно входити створення або оптимізація мобільної версії. Якщо сайт не адаптований, то, як правило, кількість показів в пошуковій видачі буде значно знижено.

  Висновок: у кого замовити послуги в Москві?

  Ну що, тепер ви готові замовити просування вашого сайту? Відстежувати його позиції, проводити аналіз конкурентів, щоб не дати їм вирватися в лідери ТОПу, і постійно оновлювати свій ресурс? Зараз саме час для цього!
  Зараз рідко є можливість витратити час щоб отримати результат самостійно, просто залиште заявку і замовте СЕО просування сайту в Москві, як і інші послуги з створення та просування сайтів у професіоналів Digital-агентства Seohelp24. Це позбавить від непотрібного головного болю при вивченні інтернет-маркетингу і широко прорекламує ваш бізнес, підвищивши його прибуток. Заявіть про себе яскраво!

  Як і коли повинен бути перший результат від SEO просування?
  І як бути далі?
  Сайт в топі, роботи більше не потрібні?
  Висновок: у кого замовити послуги в Москві?
  Як же домогтися істотних результатів, коли мало відповідного досвіду?
  У чому різниця між двома цими способами?
  Як не помилитися при виборі компанії?
  Як уникнути того, що в результаті витрачена сила-силенна часу, сил і грошей, а результат залишає бажати кращого?
  Але як же вибрати виконавця, щоб не помилитися?
  Як і коли повинен бути перший результат від SEO просування?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»