Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO проти маркетингу соціальних медіа

  Коли справа доходить до цифрового маркетингу, у вас є багато варіантів для вибору, щоб керувати продажами. Там оплачується реклама на таких двигунах, як Google, платна реклама на сайтах соціальних медіа, є способи залучити органічний трафік через ваш сайт, а також існує багато способів залучити участь у соціальних мережах. З усіма варіантами, це важко з'ясувати, які методи можуть бути правильними для вашої компанії, і скільки часу і грошей інвестувати в кожну.

  Для цього блогу, ми збираємося зосередитися в першу чергу на SEO (Search Engine Optimization) і SMM (Social Media Marketing), два безкоштовних способи залучити трафік і збільшити продажі. Ми отримуємо більшість питань щодо цих двох методів цифрового маркетингу, швидше за все, тому, що вони найдешевші способи отримати очі на вашому сайті, і вони є двома методами, які є найбільш перевіреними.

  Найчастіше люди хочуть знати, який саме метод підходить для них: SEO або SMM. І це має сенс. Ви не хочете витрачати час або гроші на метод цифрового маркетингу, який не дасть кращої рентабельності інвестицій для вашої компанії. Але, на жаль, рішення не так просто, як вибір того чи іншого. Незалежно від того, що це ви продаєте, якість цифрової маркетингової стратегії використовує як SEO, так і стратегії SMM. Подумайте про це так:

  SEO - це кістки вашої операції. Перш за все, ви обслуговуєте роботів, які запускають алгоритм Google, тому що без їхньої прихильності ваш сайт ніколи не побачить світло дня.

  SMM - це шкіра, волосся та макіяж. Це те, що надає вашій компанії особистість, і це в кінцевому рахунку те, що приваблює реальних людей на ваш сайт, коли вони довіряють вам як авторитет у вашій галузі.

  На жаль, не можна існувати без іншого. Якщо ви думаєте про це, коли ви пропонуєте ремонту палуби і хтось вводить "ремонт палуби біля мене" в Google, це якість SEO, що збирається переконатися, що ваш сайт з'явиться на першій сторінці результатів пошуку. Але якщо ви хочете отримати слово про вашу компанію ремонту палуби, маркетинг соціальних медіа є те, що збирається побудувати ваші наступні, і нехай люди знають, що ви існуєте в першу чергу, перш ніж вони навіть голову в Google.

  Отже, важливо пам'ятати, що це питання не «який я повинен використовувати», а «як я повинен поєднувати свої зусилля з SEO та SMM для отримання найбільших результатів для мене?»

  На це питання не так легко відповісти.

  Якщо ви тільки починаєте, ми завжди рекомендуємо вам зосередитися на основному SEO. Перевірте наші Простий SEO поради блог щоб переконатися, що ваш сайт є принаймні видимим для Google, оскільки, якщо Google не бачить ваш сайт, ніхто не може бачити ваш сайт. Для отримання додаткової інформації про SEO основи, не забудьте перевірити наші Повне керівництво по вхідному маркетингу . Знову ж таки, SEO є кістками вашої операції, і ви повинні мати якісну SEO, щоб мати фундамент, де ви можете керувати своїми соціальними медіа маркетинговими знахідками. Переконайтеся, що ваш веб-сайт функціональний і актуальний. Вона повинна бути чуйною та зручною для користувачів, тому люди, які роблять це на ваш сайт, не просто відмовляються.

  Потім зосередьтеся на створенні контенту, який допоможе вам визначити кількість ключових слів, важливих для вас. Знову ж таки, ви повинні рангу для людей, щоб побачити ваш сайт. Маркетинг у соціальних мережах - це чудовий спосіб підвищити обізнаність про вашу компанію, але важливо пам'ятати, що він не сприяє позитивному рейтингу в будь-якому випадку, і зазвичай не отримує більше очей на вашому сайті. SEO зазвичай приваблює менше людей, але це більш ефективно перетворює користувачів, які роблять його на ваш сайт. Таким чином, розвиток вмісту SEO означає розробку контенту, що вирішує болючі точки та націлює ключові слова. З базою якісного вмісту, як це, ви можете почати запускати SMM.

  Пам'ятайте, що SMM не означає просто створення сторінки Facebook. Facebook - це кладовище благонадійних бізнес-сторінок, на які ніхто ніколи не розміщувався. Тільки тому, що у вас є сторінка Facebook не означає, що ви збираєтеся отримати послідовників. SMM означає створення сторінки Facebook і створення спільноти навколо неї. Зосередьтеся на створенні контенту, який змушує людей спілкуватися з вами, а не купувати щось від вас. Якщо ви будуєте або реконструюєте будинки, розміщуйте фотографії своїх проектів і запрошуйте людей коментувати. Якщо ви є адвокатом, розглянути можливість розміщення цікавих інфографік, які розбивають складні юридичні поняття, на легкі фрагменти інформації, і попросіть людей повідомити вам, якщо це полегшує розуміння концепції. Пам'ятайте, що основною метою SMM є створення спільноти, а не продаж товарів.

  SMM швидко і швидко. Хтось бачить вашу посаду в соціальних мережах на Facebook або Twitter, і вони поділяють його або їм подобаються. Найбільш часто, SMM насправді не посилає багатьох людей на ваш сайт . Він більше функціонує для створення спільноти навколо вашої компанії, збільшуючи доступність і сповіщаючи це інтернет-спільнота, що ви існуєте. Мета SMM - створити присутність, яка згодом може бути використана для продажу. Пошукова оптимізація має набагато більш транзакційний підхід до отримання очей на вашій сторінці. SEO орієнтована на перетворення людей, які в кінцевому підсумку закінчуються на вашому сайті, в той час як SMM працює, щоб переконатися, що люди знають ваш сайт і ваш бізнес існує, навіть якщо вони не йдуть на нього.

  SMM функціонує як своєрідна довга гра. Ви розвиваєте спільноту навколо присутності соціальних медіа компанії, і як тільки ця спільнота прийде довіряти вам як авторитет у вашій області, і кому вони справді користуються, вони перетворюються на клієнтів, коли вони з часом потребують ваших послуг.

  SEO гарантує, що, коли є люди, які потребують ваших послуг прямо зараз, ваш сайт може бути виявлений. Поєднання SMM і SEO гарантує, що ви граєте в обох полях: безпосередній, зараз веде і довгої гри: спільноті соціальних медіа, яка в кінцевому підсумку стане клієнтом.

  Будь-яка якісна цифрова маркетингова стратегія поєднує в собі як пошукову оптимізацію, так і маркетинг у соціальних мережах, щоб гарантувати, що ви обслуговуєте як роботів, які формують цифрову платформу, на якій живе ваш сайт, так і реальних людей, які потрібно купити ваш продукт і послугу.

  Ми розуміємо, що стратегії цифрового маркетингу є складними, часто заплутаними поняттями. Якщо у вас є більше питань щодо правильного використання повноважень як SEO, так і SMM, не соромтеся тягнутися. HA Digital Marketing вже багато років працює в грі, і ми будемо раді допомогти вам зрозуміти, як найкраще поєднати пошукову оптимізацію з маркетинговими стратегіями соціальних медіа.
  Ми розуміємо, що стратегії цифрового маркетингу є складними, часто заплутаними поняттями


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»