Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO - Search Engines Optimization. СЕО - блог ...

  Реклама від Adsense завершила свою роботу на моїх сайтах, як то кажуть, «спасибі за увагу»

  Реклама від Adsense завершила свою роботу на моїх сайтах, як то кажуть, «спасибі за увагу». В середині травня я не зміг зайти в свій аккаунт в системі Гул, обліковий запис Adsense була відключена всюдисущим роботом. За що в Google відключають обліковий запис , І якими міркуваннями вони при цьому користуються - не знає ніхто, напевно, навіть в самій компанії. Кажуть - таємниця, а таємниці, як відомо, не розкриваються Реклама від Adsense завершила свою роботу на моїх сайтах, як то кажуть, «спасибі за увагу» .

  Апеляція, природно, була подана, через десять днів прийшла відповідь:

  "Доброго дня,

  Дякую за подачу апеляції. Ми цінуємо надану Вами додаткову інформацію, а також Ваш постійний інтерес до програми AdSense. Проте, ретельно повторно вивчивши всі дані по Вашому аккаунту і розглянувши надані Вами відомості, наші фахівці підтвердили, що ми не можемо відновити Ваш аккаунт AdSense.

  Нагадуємо, що відповіді на питання і зауваження про Ваш аккаунт, зроблених нами діях, а також відомості про неприпустимою активності можна знайти на сторінці http://www.google.com/adsense/support/bin/answer.py?answer=57153.

  Якщо у Вас виникли якісь запитання, ми радимо відвідати центр підтримки AdSense: http://www.google.com/adsense_help

  З повагою,

  Колектив програми Google AdSense "

  Ось так завжди в Гуглі - поваги море, а толку нуль. Другу апеляцію подавати не став, а просто написав все що думаю з приводу такого відключення в загальному і про компанії зокрема.

  До речі, зараз згадав, що коли тільки аккаунт відключили, за запитом самого себе (т. е. в Google) схожих записів було 358 (це видно на скріншоті), в кінці травня - 424. Мало, згоден. Гугл робить зачистку? Тому що в Яндексі подібних запитів - близько 18 тисяч.

  Але це вже не важливо - «пройшла любов зів'яли помідори». Ніхто, звичайно, не говорить, що Гугль - вампір, смокче гроші з нещасних вебмайстрів, їсти то всім хочеться Але це вже не важливо - «пройшла любов зів'яли помідори» . Тим більше вину завжди можна звалити на робота. Так ніхто і виправдовуватися не буде, гуглісти - горді хлопці.

  Строго кажучи, з приводу відключення аккаунта Гугл я сумував рівно одну добу. Зрештою, є ж таке прислів'я - все що не робиться, все - на краще! Всі невдачі - тимчасові, вони загартовують нас і роблять міцніше.

  Тоді ж я вирішив спробувати працювати з ЦОП Бігуна «Зорька» , Чому невимовно радий. Як то кажуть, підтримаємо вітчизняного виробника!

  Про рівень доходів поки говорити рано, але реклама залишає найприємніше враження, особливо радує блок «наїзд».

  Кому не подобається контекст, можуть спробувати тизери - наприклад, Адлабс, Тізернет або Бодіклік . Картинки з мінімумом тексту викликають гостре бажання по ним покликати. Але найголовніше, чого ніколи не буде в Зорьці, Адлабсе, etc. - це безглуздого бана вашого облікового запису, т. К. Там фахівці Бігуна просто відсіють неякісний трафік (якщо він, звичайно, буде!) І в будь-якому випадку виплатять вам вашу долю. А в тізера ваші кліки просто-напросто не враховуються.

  А в тізера ваші кліки просто-напросто не враховуються

  Загалом, якщо не хочете на своєму сайті побачити такий напис (вона буває в тому випадку, коли Google Блоч ваш обліковий запис і реклама не показується. Сумне видовище) - вибирайте альтернативу, вибір є завжди!

  Всім удачі і життя без бана-автобану!

  Py?
  Гугл робить зачистку?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»