Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO (СЕО) текст. Приклад статті про харчування про ягодах годжі

  1. зміст матеріалу
  2. характеристики тексту
  3. Ефективність для просування
  4. Приклад сео статті про харчування

  Оптимізована стаття, виконана на замовлення великого жіночого сайту з корисними порадами про дієти, схуднення і здоровий спосіб життя. Приклад SEO тексту про поліпшення харчування за допомогою ягід годжі. Цільова аудиторія - жінки, які хочуть прискорити скидання ваги без шкоди здоров'ю.

  Зміст статті

  зміст матеріалу

  У сео статті розглядається користь ягід для оздоровлення та схуднення, дається технологія заварювання, наводяться рецепти приготування енергетичних напоїв і страв, описуються протипоказання до споживання. Текст закінчується підведенням до відеоролика про корисні властивості дієтичного продукту.

  характеристики тексту

  Приклад статті об'ємом 8 600 символів з пробілами. SEO копірайтинг на замовлення для просування тематичного порталу в пошукових системах за ключовими фразами користувачів. Оптимізований текст має чітку структуру, активно використовуються підзаголовки другого рівня і марковані списки. Інформація подана лаконічно, просто і дохідливо. Академічна нудота по адвего 7,7%, вода 53% , унікальність 98% / 100% .

  Ефективність для просування

  Текст був розміщений на сайті в грудні 2014 року. Через 12 місяців після публікацій унікальність становить всього 25%. унікальний SEO контент в інформаційному стилі багаторазово частково або повністю скопійований з першоджерела для наповнення інших тематичних веб-ресурсів, форумів, соціальних груп, блогів. У видачі пошуку Яндекса займає друге місце за двома головними ключових запитах.

  Приклад сео статті про харчування

  Приклад сео статті про харчування


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»