Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-середовище: 7 способів поліпшити поведінкові чинники сайту

  Ми розглянемо кілька способів поліпшення поведінкових факторів без використання будь-якого роду спеціальних інструментів і сервісів. Перший з них був озвучений Костянтином Леонович (Sape.ru, м.Москва) на конференції « 8Р » в липні цього року. Наступні 4 способи - мої «5 копійок». І як бонус знаннями діляться Олег Шестаков ( rush-agency.ru , М.Москва) і Сергій Кокшаров (автор популярного блогу devaka.ru , м Дніпропетровськ).

  1. Оптимізуйте мобільну версію сайту

  В останні кілька років по всьому світу спостерігається стрімке зростання трафіку через мобільні пристрої. У порівнянні з аналогічними даними за 2012 рік, в 2013 році частка мобільного трафіку зросла більш ніж в два рази. Природно, люди користуються на смартфонах і планшетах пошуком Google, Яндекса і інших пошукових систем. При цьому до цих пір часто можна зустріти в ТОПі сайти, зроблені на Flash, з важкою графікою, громіздким меню і просто жахливо незручним інтерфейсом (особливо, якщо дивитися сайти в ресторанній тематиці).

  На такому сайті користувач точно довго не затримається. Необхідно в першу чергу орієнтуватися на переваги користувачів: якщо вам подобається купа всяких вислизає, що рухаються, миготливих, які видають звуки елементів, то це не означає, що вашим користувачам це сподобається. Більш того, деякі технології можуть просто не підтримуватися мобільними пристроями.

  Як вирішити подібного роду проблеми? Запитайте у відвідувачів вашого сайту, що їм подобається, а що ні. Або задайте більш конкретне запитання (наприклад: «Вам подобається наше величезне випадає на пів сторінки меню, яке займає пів сторінки?»). І на підставі отриманого зворотного зв'язку, робіть висновки. Також варто враховувати рекомендації пошукових систем по мобільним версіями сайту.

  2. Зробіть сниппет більш привабливим

  Саме сніпети сайтів бачить користувач після того, як отримує відповідь на свій запит до пошукової системи. Від привабливості сниппета в значній мірі залежить, чи перейде користувач на сайт. Щоб виділити сніпети свого сайту на тлі конкурентів, можна використовувати мікророзмітки сторінки і спеціальні символи.

  Увагу привертають фотографії авторів статей, зірочки рейтингів товарів , Превью до відеороликів, красиво оформлені хлібні крихти. Це все легко реалізувати через мікророзмітки. До того ж, можна перевірити правильність її реалізації через інструменти валідації.

  Введення спеціального символу додати в сниппет, використовуючи графічні символи UTF-8 Введення спеціального символу додати в сниппет, використовуючи графічні символи UTF-8.

  3. Зменшуйте час завантаження сайту

  Кожна зайва секунда під час завантаження сайту віддаляє відвідувачів від його перегляду. Людям подобаються швидкі сайти, та й пошукові системи віддають їм перевагу.

  Використовуйте кешування, скорочуйте розміри JavaScript і CSS, стискайте зображення для Інтернету, оптимізуйте порядок завантаження елементів сторінки. Все це дасть приріст в швидкості. Більшість популярних CMS мають вбудовані засоби реалізації цього всього або плагіни.

  4. Пошук непотрібних запитів

  Якщо вміст сайту не задовольняє наміри користувача, то ми отримуємо збільшення кількості повернень в пошук. Це враховується пошуковими системами як негативний фактор.

  Наприклад, сайт торгує пуховими матрацами і просувається за запитом «матраци». Можна зазирнути в serpstat.com і побачити, що матраци бувають ортопедичні, жорсткі, надувні. Всі користувачі, які прийшли на сайт за такими запитами, будуть збільшувати показники повернення в видачу.

  5. Збільште Type-in трафік

  TypeIn-traffic - це трафік прямо з адресного рядка браузера. Додатково це може бути трафік з закладок браузера (та ж сама адресний рядок, але за допомогою підстановки в неї самої закладки) і з десктопних меседжер (icq, skype - та ж сама адресний рядок, але тільки підстановка ведеться через інструменти операційної системи). За такими запитами ваш сайт зобов'язаний бути на першому місці у видачі. Якщо цього не відбувається, то варто це виправити. Зробіть свій сайт інформаційним хабом, на якому зібрано максимум інформації по його тематиці. Діліться своїм професійним досвідом, давайте поради відвідувачам, цікавтеся їх думкою. Також можна почати дискусію у важливій для вашої аудиторії питання, залучити авторитетних лідерів думок, провести цікавий конкурс або чіпляють акцію. Легко сказати, але важко зробити? Тоді не пропустіть корисне керівництво по контент-маркетингу ;)

  Необхідно формувати бренд, який люди будуть дізнаватися як в онлайні, так і в офлайні. Всі успішні рекламні акції поза інтернетом дають приріст Type-in ​​трафіку. Розміщуйте доменне ім'я свого сайту на візитках, рекламних щитах і в оголошеннях, за допомогою яких підвищуєте впізнаваність своєї компанії (зараз навіть на асфальті малюють рекламу з посиланням на сайт :)

  коментар Сергія Кокшарова :

  - Хороший спосіб поліпшити поведінковий фактор це вивчити поведінку відвідувача на сторінці. Для цього є хороші інструменти: карта кліків і Вебвізор (запис руху миші), які Яндекс надає безкоштовно в рамках сервісу Яндекс.Метрика. Проаналізуйте карту кліків для своєї цільової сторінки, можливо ви побачите зайві або, навпаки, відсутні елементи. Використовуйте всі доступні інструменти, щоб зрозуміти, чому відвідувач робить короткий клік і повертається в пошук. Причин може бути багато - від поганого юзабіліті, до неповного або неякісного контенту. Покращувати поведінковий фактор - це хороша задача і їй треба займатися, вона часто призводить до стрімкого розвитку сайту в різних аспектах.

  Коментар Олега Шестакова:

  - Роботу з поведінковими чинниками варто розділити на дві частини: робота з кліковими факторами видачі та робота з On-site факторами. Клікові: Як не дивно, відомі пару років назад CTR видачі та Last Click все ще мають сильний вага. Все на що варто зосередитися - це сниппет: рейтинги, фото автора, хлібні крихти та інші «прикрашення» допоможуть забрати кліки у конкурентів. Не варто забувати, що сниппет - свого роду рекламне оголошення, яке повинно містити заклик до дії, а не просто описувати характеристики товару. On-site: Для розрахунку поведінкових факторів на сайті використовується безліч метрик і всі вони спрямовані на оцінку залученості користувачів. Так давайте її збільшимо. Практичний кейс: я просував сайт, присвячений кросівок Nike Air Max (модні кросівки серед молоді) - після додавання цього відео (Hot Girl - Nike Air Max commerсial) на головну сторінку, час, проведений на сайті збільшилася в 10 (!) Разів.

  Звичайно, не у всіх тематиках є такі «гарячі» відео, але чому б не зняти свое или не створити привабливу інфографіку?

  А які способи поліпшення поведінкових факторів використовуєте ви? :)

  Як вирішити подібного роду проблеми?
  Наприклад: «Вам подобається наше величезне випадає на пів сторінки меню, яке займає пів сторінки?
  Легко сказати, але важко зробити?
  Звичайно, не у всіх тематиках є такі «гарячі» відео, але чому б не зняти свое или не створити привабливу інфографіку?
  А які способи поліпшення поведінкових факторів використовуєте ви?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»