Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO SES SEM Інформація та Інтернет-маркетинг FAQ

  Візьміть 30 хвилин, щоб дізнатися ці терміни і основну інформацію, і ви будете оснащені, щоб поговорити з будь-якою компанією інтернет-маркетингу з базовими знаннями, щоб зробити обгрунтоване рішення.

  SES - стратегія пошукових систем. Це процес викладення плану того, що буде ваша маркетингова кампанія пошукової системи. Вам потрібен КПП? Чи вірусний маркетинг або соціальна реклама на сайті мають сенс у вашому випадку? Хороша стратегія - це ключ до сильного довгострокового успіху і не витрачання грошей. Просто кидаючи гроші на нього, не отримаєте це правильно. Запитайте вашу компанію SEO, якщо вони будуть або можуть розробити перевірену стратегію пошуку для вас. Якщо вони не можуть, запустити як вітер і зателефонувати нам на SEO PRO відразу.

  SEM - Маркетинг в пошукових системах. Широкий термін, який використовується для будь-яких зусиль з продажу вашого сайту на пошукових системах. У нас є ваша SES, тепер давайте її реалізуємо. SEM включає, але не обмежується платними банерними оголошеннями, оплатою за клік (PPC), органічною пошуковою оптимізацією (SEO), Google, Yahoo і Bing Map і NOW включає маркетинг соціальних медіа. Так, і не забувайте про важливий мобільний маркетинг.

  SEO - пошукова оптимізація. Зазвичай пов'язана з органічною пошукової оптимізації (Aka- Search Engine Optimization). Це метод написання текстового вмісту, веб-кодування, зв'язування та розробки веб-сайтів таким чином, що пошукові системи корисні і можуть читати. Якщо все зроблено правильно, пошукова система надасть веб-сайт із сильним додатковим кредитом SEO та має ранг вище, ніж інші веб-сайти. Органічні списки пошукових систем показано нижче зеленим кольором. Щоб дізнатися більше про SEO, відвідайте наш як працює SEO стор.

  КПП - оплата за клік. Якщо ви читаєте це, ви, напевно, вже звернулися до компанії, яка розказує вам всілякі речі про PPC. Ось наш приклад про PPC (нижче) і трохи більше інформації про нього. Приклади прикладів PPC наведені нижче-коричнево-жовтого кольору.

  Плюси платних оголошень КПП:

  • Швидкі результати для нових веб-сайтів.
  • Лише інший варіант, якщо не вдається отримати органічні списки.
  • Корисно для більш бюджетних машинобудівних маркетингових стратегій.
  • Корисно для досягнення швидкого знання бренду.
  • Хороший спосіб отримати рекламу на інших веб-сайтах при маркетингу до мас. Наприклад, якщо ви продаєте велику нову відеоігри, ви можете вибрати показ ваших об’яв на інших веб-сайтах, які показують об’яви Google.

  Мінуси платних оголошень PPC:

  • Більшість людей ігнорують ці оголошення та сканують, а потім спочатку натискають органічні списки. Якщо вони не можуть знайти те, що вони хочуть, в органічних списках, вони можуть натиснути платні оголошення або повторно здійснити пошук за допомогою іншого пошукового терміну. Це не теорія, а науковий факт, що підтверджується дослідженнями камери сітківки на веб-серферах, які відвідують пошукові системи.
  • Дуже висока вартість: від $ 500 до $ 100,000 на місяць! Ми читали, що програмне забезпечення Adobe платило $ 400,000 на місяць за PPC кілька років тому. Не впевнений, що це правда, але ми бачили величезні бюджети, витрачені на КПП.
  • Ви будете стягувати плату за кожне натискання, навіть якщо ваші конкуренти натискають на клавішу, а діти на ковзання, тощо. Не рідкість для деяких пошукових термінів коштує $ 4,50 за клік. Супер Кубок? $ 20 + за клік!
  • Вимагає експертного, кваліфікованого менеджменту для максимізації результатів. SEO PRO є нагородами Google Adword агентства суперзірки.

  SEO проти PPC

  Доменні імена та SEO - як вибрати доменне ім'я. "Отримати принаймні два", це те, що ми говоримо більшості людей. Отримайте одне доменне ім'я з вашою фірмовою назвою (MyCampanyName.com) і принаймні одне за ключовою службою або назвою продукту (San-Francisco-Car-Wash.com). Ми рекомендуємо використовувати назву "ключовий термін" як "основний домен", а домен назви компанії - як псевдонім. Використовуйте домен назви компанії для всіх ваших друкованих оголошень. Використовуйте пошукові терміни для пошуку (у домені) у будь-яких посиланнях на свій веб-сайт. Обидва домену перейдуть до одного веб-сайту. Це не така велика річ для Google більше, але це для Bing і Yahoo.

  Докладніше про домени тут у цьому відео: Імена транспортних трафіків з доменними іменами

  Рейтинг пошукових систем - рейтинг ваших сайтів на пошукових системах. Тобто перший, номер один - високий рейтинг. Ваш сайт на сторінці 5 марний.

  Алгоритм пошуку - великі слова з величезними наслідками. Складна і означає все для компанії пошукової системи, як ми. Ми могли б написати про це книгу і багато хто з них. На жаль, ці книги застаріли до того моменту, коли вони надруковані. Коротше кажучи (дуже короткий), алгоритм - це формула, яка використовується пошуковою системою для визначення категорії, в якій розміщуватиметься ваш веб-сайт, стосовно результатів пошуку; і визначити, наскільки важливим для відвідувача є перегляд вашого сайту. Веб-сайт з високим рейтингом (відповідно до алгоритму) дуже важливий для вас, базуючись на пошуковому терміні, який ви шукали. Сайт з низьким рейтингом може мати фантастичну інформацію, але пошукові системи не бачать цього. Буквально, вони, можливо, не зможуть прочитати веб-сайт, як це було розроблено. Ці формули алгоритму дуже охороняються секретами. Чому? Тому що SEO компанії, як наша, будуть експлуатувати їх негайно. Ми визнаємо це, ставки є величезні!

  Ключове слово - це одне слово, націлене або в цільовому пошуковому терміні, яке ви бажаєте високо оцінювати в пошукових системах.

  Ключовий термін пошуку - Поєднання ключових слів, зібраних разом. Веб-користувачі швидко дізнаються, що пошук по «Автомобілям» є поганим методом пошуку в пошукових системах. Ви отримаєте понад 469 мільйонів результатів. Так, ми довідалися що ми потребуємо бути трохи більше специфічні, люблять “Ауді відправляємо затоку сходу.” Так, це наш клієнт, та вони класифікуються у вершині 3 (WorldImported.com). Спробуйте на Google зараз!

  Рейтинговий звіт - Ви хочете шукати ключові терміни пошуку кожного місяця, щоб дізнатися, де ви займаєте місце? Ви можете зробити це за кілька термінів, але не три різні пошукові системи на 50 різних термінів. Це візьме вас назавжди, тому ми надаємо звіт про рейтинг, який показує прогрес.

  Статистика та аналітика - звідки приходять ваші відвідувачі? Який пошуковий термін вони використовували, щоб знайти вас? Як довго вони залишаються? На якій сторінці вони залишили ваш веб-сайт? Існує багато корисної інформації про трафік на ваш сайт.

  Hits - Чи знаєте ви, що якщо у вас є одна веб-сторінка з 4 фотографіями і 3 графіки на ній, це буде дорівнювати 8 "хітів?" Один для самої сторінки, а інші 7 для зображень. Hits = завантажені файли. Непридатна інформація сьогодні в 2013 році; Досить сказано про це.

  Відвідувачі - кожна людина (набір очей), який відвідав ваш сайт протягом 30 днів. Якщо вони прийдуть на ваш сайт два рази, вони підраховуються двічі.

  Унікальні відвідувачі - безпечний cookie впадає в браузер відвідувачів, кажучи: "Я був тут". Тому, коли вони повертаються, вони не враховуються знову в статистиці. Це спосіб підрахунку кількості різних людей (наборів очей) на вашому веб-сайті. Але, якщо вони очистять свої файли cookie і знову відвідають ваш сайт, вони знову будуть зараховані.

  Перегляди сторінок - скільки сторінок переглядають користувачі. Велике число може означати, що ваш сайт дуже цікавий або що глядач втрачається і не може знайти те, що вони шукають!

  Швидкість відмов - хтось, хто приходить на вашу домашню сторінку і залишає, не копаючись в іншу під-сторінку, є "відскоком". Подумайте про це як: "О, це не те, що я шукав". показник відмов. Ми вважаємо, що показник відмов до 70% є нормальним. Що… Це божевільне! Ну, пам'ятайте, що тільки тому, що ми орієнтуємося на вас і займає місце # 1 для "Відповідаючи на послуги Bay Area", це не означає, що ви не підійшли до # 3 в інших пошукових термінах. Крім того, деякі люди повертаються відвідувачам, які шукають лише номер телефону та години роботи.

  Час на сайті - як довго люди перебувають на вашому веб-сайті та на веб-сторінках? Чи читають вони або просто клацають? Див. Коментар вище про "перегляди сторінок".

  Буріння / копання - термін, який використовується для вимірювання того, наскільки відвідувач натискає на посилання, щоб отримати те, що вони хочуть. Це насправді велика тема, яка дійсно потрапляє в веб-дизайн, тому ми не будемо в нього входити, але подумайте над цим: чи люблять люди багато інформації, або трохи? Вам подобається багато, тому ви читаєте це. Більшість людей цього не роблять. Так що вам потрібно запропонувати обидва варіанти в хорошому веб-дизайні.

  Тунелювання - це термін для опису ванни, в якій було зроблено перетворення. Див. «Перетворення» нижче. Ви хочете знати, як люди знаходять, що вони хочуть, і якщо вони втрачаються на сайті.

  Джерело трафіку - звідки прийшли відвідувачі вашого сайту? Пошукова система, посилання з інших веб-сайтів або безпосередній тип домену?

  Роботи і павуки - маленькі програми, які приходять і бачать, що на вашому сайті, і читають нашу роботу SEO. Вони беруть дані і звітують про програму великого алгоритму. Потім пошукові системи зберігають ці дані, порівнюють їх з вашим сайтом в останній раз, коли вони відвідували, і порівнюють їх з іншими сайтами. Потім приймається рішення налаштувати рейтинг (вгору або вниз).

  Перетворення - скільки відвідувачів дійсно щось зробили? Тут вимірюється рентабельність інвестицій (ROI). Компанія SEO може отримати тільки вас до вас . Те, що ви робите з ними, це ваша та ваша проблема з веб-майстрами. Таким чином, мета / угода встановлюється щодо того, що таке перетворення. Це просто, якщо у вас є веб-сайт електронної комерції, де ви продаєте речі в Інтернеті. Це досить легко виміряти. "Ми продавали X раніше і тепер продаємо Y." Але якщо ви продаєте будинки або послуги, це стає важко виміряти. Більшість компаній здійснюватимуть конверсію за допомогою своїх форм контакту та використання унікального телефонного номера, який відстежується. Це відстежується і досить точний спосіб вимірювання результатів. Знову ж таки, те, що ви робите з цим контактом, є вашим питанням, якщо тільки не зв'язалися з вами неправильні люди. Якщо вони є, тоді ви переглядаєте пошукові терміни, на які ви збираєтеся.

  Рентабельність інвестицій (ROI) - прибутковість інвестицій - це нижня лінія для більшості компаній. Що ви робите для мене? Якщо ви не просто намагаєтеся створити своє ім'я / бренд, це дійсно має значення. Немає сенсу платити 20 доларів, щоб продати 10 доларів. Але це може коштувати $ 10 для продажу $ 25 пункту, якщо маржа прибутку є. Або, можливо, вам просто потрібен один новий клієнт на рік, тому що ваші клієнти витрачають мільйони на рік. Тільки ви можете це зробити.

  Покази - Скільки разів відображалося ваше КПК або медійне оголошення.

  Є питання? 510-276-9904

  SEO для компаній в Сан-Франциско, Окленд, Сан-Хосе, Лівермор, Плезантон, Дублін, Сан-Рамон, Денвілл, Уолнат-Крік, Конкорд, Брентвуд, Хейвард, Сан-Леандро, Кастро-Валлі, Сан-Рамон, Антіохія та інші великі міста Bay Area. SEO - SES - SEM - Маркетинг соціальних медіа - вірусний маркетинг

  Вам потрібен КПП?
  Чи вірусний маркетинг або соціальна реклама на сайті мають сенс у вашому випадку?
  Супер Кубок?
  Чому?
  Який пошуковий термін вони використовували, щоб знайти вас?
  Як довго вони залишаються?
  На якій сторінці вони залишили ваш веб-сайт?
  Чи читають вони або просто клацають?
  Це насправді велика тема, яка дійсно потрапляє в веб-дизайн, тому ми не будемо в нього входити, але подумайте над цим: чи люблять люди багато інформації, або трохи?
  Пошукова система, посилання з інших веб-сайтів або безпосередній тип домену?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»