Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO: Скребок Google легко з Excel

  1. Що ви зможете зробити
  2. Враховуючи місце розташування
  3. Завантажте документ

  Преамбула: це перша стаття серія, присвячена Excel для SEO , Так що залишайтеся з нами!

  У той чи інший момент ми всі повинні були відмовитися від результатів Google, будь то для аудиту, подальшого позиціонування чи багато іншого. Сьогодні на ринку є багато рішень для отримання результатів пошуку. Я думаю, перш за все відмінний скребок RDDZ , які я використовую дуже часто, але є й інші. Проблема (моя стурбованість) полягає в тому, що аналіз проводиться систематично в Excel. Тому необхідно експортувати результат в CSV, імпортувати його в Excel, форматувати його, коротко ...

  Я пропоную в нижній частині цієї статті документ Excel, який я надаю у вашому розпорядженні безкоштовно, і це дозволить вам відходити безпосередньо в Excel. Але не пропускайте кроки і читайте пункти нижче

  Редагувати 24/09/14 - 10:15: версія 1.5 містила помилку, подумайте, щоб завантажити останню версію (1.6).

  Вам, звичайно, потрібна версія Excel не надто стара, якщо це можливо. Я не тестував, але кажу, що 2003 рік - це мінімум. Потім, є істотний інструмент SEO при роботі з Excel, це SEO інструменти для плагіна Excel , розроблені шведами Нільс Босма , Тому нам доведеться почати з установки цього плагіна. Для цього перейдіть на цю сторінку http://nielsbosma.se/projects/seotools/download/ та дотримуйтесь інструкцій. Будьте обережні, перевірте версію Microsoft Excel перед завантаженням плагіна ( 32-бітний або 64-бітний ). Зайве говорити, що це розширення цілком безкоштовне, тому навіть якщо ви галеруєте чверть години, щоб встановити його, не хвилюйтеся, це швидко розрахується.

  Якщо у вас є рахунок в Majestic, то це ще краще. Ви зможете отримувати дані з Majestic SEO (включаючи метрики потоку, кількість вхідних посилань і реферерів) безпосередньо в Excel. Ви знайдете, як зробити цю сторінку: Доступ до величезного SEO в Excel , І якщо у вас немає облікового запису Majestic SEO, я дуже рекомендую пропозиція SILVER за ціною 39,99 € яких буде достатньо.

  Що ви зможете зробити

  Ви зможете отримати список перших 100 URL і доменних імен у видачах для даного запиту, отримати назву, TBPR, Alexa Traffic Rank, кількість референтних доменів, кількість зворотних посилань, кількість Індексовані URL-адреси та Метрики потоків ,

  Попередній перегляд результату для повного запису перших двох сторінок видань на запит "Fleuriste Paimpol"

  Для цього це просто:

  1. введіть свій запит (ключове слово, відбиток)
  2. виберіть кількість сторінок скребка (від 1 до 10)
  3. виберіть, якщо ви хочете відновити назву
  4. визначити, чи потрібно сканувати URL-адресу або кореневий домен
  5. вибрати, якщо ви хочете відображати дані про Majestic SEO (вимагає платний обліковий запис Majestic SEO)
  6. вибрати, якщо ви хочете отримати TBPR і Alexa Traffic Rank
  7. виберіть місцевість

  Враховуючи місце розташування

  Це трохи додаткового документа. Ви зможете безпосередньо вибрати своє місцезнаходження та пояснити своєму клієнтові, що він, можливо, лише 84-й на "флорист Паймполь" на національному рівні, як він вказує на свій інструмент відстеження позиціонування , але з'являється на 2-й позиції, коли користувач знаходиться в Паймполі, Ланніон або Генгам (#BreizhPower). Завдяки Kévin за його статтю Geolocate його SERPs у ультра-локальному масштабі я багато використовував, щоб додати цю функцію.

  Зверніть увагу : якщо ви не хочете використовувати цю функцію, перейдіть у верхню частину розкривного списку і залиште поле порожнім.

  Завантажте документ

  Я пообіцяв вам. Це той документ, який я назвав Скребок Google (версія 2.1) ,

  Редагувати 24/09/14 - 10:15: версія 1.5 містила помилку, подумайте, щоб завантажити останню версію.

  Редагувати 12/05/16 - 10:00: версія 2.0 тепер відображає опис, що присутній у видачах.

  Редагувати 06/06/18 - 15:20: версія 2.1 містить нову версію роз'єму Majestic і більше не містить PR і Alexa даних.

  Деякі інструкції:

  • Будьте терплячими, якщо ви позначите всі поля і бажаєте отримати 10 сторінок результатів, це може зайняти кілька хвилин.
  • Отримання перших 100 результатів не завжди корисно. Якщо ви можете погодитися на перші 20, це краще.
  • Підказка в Excel, вибирати для запуску розрахунків вручну (Формули Tab | Параметри розрахунку | Ручний розділ). Натисніть клавішу F9, щоб запустити брухт.
  • Тут ми вискоблюємо без проксі, тому інструмент не обов'язково підходить для промислового використання, що говорить, що ви можете працювати над конкурентним аудитом ваших клієнтів закритими очима.
  • Для інсайдерів ви можете змінити Xpath у стовпці C (примітка, це матрична формула)
  • Редагувати 24/09/14 - 10:15: білі лінії, які з'являються, іноді відповідають результатам Google Image, які я (ще) не вдалося виключити.
  • Змінити 25/01/17 - 09:45: Якщо це не спрацює, перейдіть на вкладку Налаштування інструментів SEO, потім клацніть Глобальні налаштування HTTP. У першій таблиці введіть наступний User-Agent: Mozilla / 5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit / 537.36 (KHTML, як Gecko) Chrome / 39.0.2171.95 Safari / 537.36 потім перевірте Зберегти конфігурацію внизу праворуч і збережіть.

  Продовження файлу Excel для SEO


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»