Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO специалист сповідається - Netpeak Blog

  Зустрілися якось за сніданком в кафе двоє друзів. Вони були знайомі вже багато років: вчилися в одній школі, закінчували один і той же університет. Кожен будував яскраві плани на життя після закінчення навчання. Ці двоє людей тоді давно були дуже схожі - амбітні, розумні, цілеспрямовані. Та й зараз їх теж можна назвати схожими - у обох чудово складається сімейне життя, обидва їздять на машинах, працюють на хороших посадах, заробляють пристойні гроші.

  Але є в них одна деталь, через яку вони сильно відрізняються один від одного. Коли один запитав іншого про те, де він працює, то один тьмяно відповів, дивлячись кудись у підлогу, і запропонував змінити тему. Другий дуже здивувався і сказав, що готовий говорити про свою роботу цілу добу і навіть коли спить. Перший знехотя запропонував розповісти йому про свою роботу. Другий друг був фанатіючих від своєї роботи SEO-спеціалістом. Він почав розповідати, як багато років тому випадково дізнався про SEO і відразу зрозумів, що це і буде його покликанням.

  Чому? По-перше, тому що це дуже цікаво. Тут можна застосовувати практично будь-які знання для досягнення поставлених цілей - математика, література, мови, навіть історія і малювання можуть в чомусь допомогти. Все обмежується тільки фантазією людини. По-друге, це складно. Так, саме тому, що це складно, SEO стає ще більш цікавим. Легко вирішувати прості завдання. Але коли стикаєшся з важким завданням, що вимагає багато сил, то не кожен захоче навіть братися за рішення. Сеошник постійно має справу з такими завданнями. А коли знаходить рішення, то відчуває себе ось так:

  А коли знаходить рішення, то відчуває себе ось так:

  Обидва посміхнулися. Іноді доводиться придумувати щось нове, якщо існуючі інструменти не можуть допомогти у вирішенні задачі. Треба добре подумати, спрогнозувати всі, що неможливо спрогнозувати, і зробити те, чого поки що немає. SEO - це азарт, але розтягнутий в часі. Можна зробити щось зараз, а результат отримаєш тільки через кілька місяців. Не у всіх вистачає терпіння так довго чекати, деякі опускають руки по ходу справи. А ті, хто все ж дочекався, відчувають себе знову ж як на зображенні Тоні Старк.

  В роботі сеошника присутні три сторони - клієнт, виконавець і пошукова система. Доводиться весь час враховувати можливості їх взаємодії та наслідки, які це взаємодія може викликати. Потрібно нести відповідальність за всі свої дії - і за хороші, і за погані.

  А ще SEO - дуже весела штука. Наприклад, збираєш семантику для сайту і тут трапляються запити на кшталт «робота для дівчат модельної зовнішності людини» або «патент літаючої тарілки». Стає смішно і цікаво, чи є робота для дівчат модельної зовнішності крокодила і чому ми до цих пір на літаках літаємо, а не на літаючих тарілках. Або коли ти зробив щось зовсім незрозуміле іншим людям з їх сайтом і після цього зросли позиції / трафік / продажу, то тебе вважають чарівником:

  Або коли ти зробив щось зовсім незрозуміле іншим людям з їх сайтом і після цього зросли позиції / трафік / продажу, то тебе вважають чарівником:

  Все це друг розповідав голосно, з палаючими очима і активно малюючи картини руками в повітрі. Але тут підійшов офіціант і попросив спілкуватися тихіше, адже вже весь зал знає наскільки класно бути сеошник. Обидва друга розсміялися, ще трохи посиділи і розійшлися в різні боки. Один - на роботу, яка просто приносить йому гроші. А другий - на роботу, яка крім грошей приносить ще й море задоволення.

  Робота SEO-фахівця в Netpeak саме така - складна, що вимагає багато часу і хорошою концентрації, але при цьому добре оплачувана, весела і дуже цікава. Не кажучи вже про те, що можна починати робочий день з 8:00 до 12:00, грати на X-Box і в настільний теніс прямо в офісі (звичайно ж, в неробочий час :)), весь час вчити щось нове (ділитися знаннями на внутрішньому форумі) і спілкуватися з колегами. У нас, звичайно ж, є обмеження і їх досить багато. Але і свободи теж багато - завжди є куди направити свій політ думки. Причому не тільки в роботі на своїй посаді, але і в роботі всієї компанії.

  Якщо ви готові приєднатися до нашого колективу, то прочитайте більш докладні опису вакансій і надсилайте нам резюме. М'яке крісло SEO-фахівця вже вас чекає.

  Олексій Данилін

  В області інтернет-маркетингу з 2011 року. У 2013 приєднався до Netpeak.

  З 2015 року обіймав посаду Senior SEO Specialist. Керував командою з 6 чоловік. Встиг попрацювати над більш ніж 70 проектами. Серед них великі міжнародні проекти в різних тематиках. У 2016 році перейшов на посаду Analytics Strategist.

  Автор статей в тематиці пошукового просування і web-аналітики. Доповідач на профільних семінарах та конференціях. Сфери інтересів: SEO, web-аналітика, data science, Capoeira.

  Інші статті автора

  Чому?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»