Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  SEO sprint. Як заробити на проекті. Реєстрація

  1. Покрокова інструкція по реєстрації на seosprint
  2. Крок 1. Створення аккаунта
  3. Крок 2. Угода з правилами проекту та проходження тесту
  4. Крок 3. Завершення реєстрації
  5. Як отримати робочий статус
  6. Як можна заробити на SEO sprint
  7. Кілька порад по роботі з сервісом Сеоспрінт

  На цій сторінці сайті можна дізнатися, як проходить реєстрація на seosprint і яким чином за допомогою сервісу можна заробити гроші в інтернеті. Реєстрація на сайті безкоштовна і не займає багато часу.

  seosprint

  Покрокова інструкція по реєстрації на seosprint

  В інтернеті існують різні сайти і сервіси, за допомогою яких можна додатково заробити гроші не виходячи з дому. Одним з кращих і унікальних місць рунета є сеоспрінт. Цей сервіс наповнений різними завданнями, виконання яких не займе багато часу і зусиль. Користувач, що реєструється в системі, заробляє реальні гроші просто переглядаючи різні сайти, проходячи тести, читаючи листи і т. Д. Отже, більш детально про те, як проходить реєстрація на seosprint.

  Крок 1. Створення аккаунта

  Посилання для реєстрації: www.seosprint.net

  Насамперед потрібно зареєструватися в системі та створити акаунт, за допомогою якого будуть виконуватися всі завдання. Для цього необхідно перейти на сайт і в верхньому правому куті знайти зелену кнопку «реєстрація». Клікнувши на цей значок, з'явиться форма для заповнення даних нового користувача.

  Клікнувши на цей значок, з'явиться форма для заповнення даних нового користувача

  У вікні вводяться особисті дані: ім'я (можна як російською, так і англійською), електронна пошта, перевірочний код, а також номер телефону для підтвердження, що реєстрацію проходить реальна людина, а не бот.

  У вікні вводяться особисті дані: ім'я (можна як російською, так і англійською), електронна пошта, перевірочний код, а також номер телефону для підтвердження, що реєстрацію проходить реальна людина, а не бот

  Крок 2. Угода з правилами проекту та проходження тесту

  Після кроку першого система запропонує ознайомитися з правилами проекту і погодитися з умовами надання послуг. Уважно прочитайте всі пункти, тому що:

  • в подальшому це може стати в нагоді для роботи з сайтом;

  • для остаточної реєстрації отримані знання знадобляться для проходження контрольного тестування.

  Тест на знання пройти потрібно. Він невеликий і нескладної. Часу багато не займе.

  Часу багато не займе

  Крок 3. Завершення реєстрації

  При правильному заповненні всіх полів і проходженні тесту в завершальному етапі прийде привітання про створення аккаунта, видача пароля і PIN-коду. Далі здійснюється перший вхід на сервіс сеоспрінт і заповнюються особисті дані.

  Як отримати робочий статус

  Відразу після реєстрації ви маєте статус «перехожий» з максимальною кількістю обмежень. Виправити цю ситуацію можна в особистому кабіні сайту, просто заповнивши поля з персональними даними. Після цього ви отримаєте статус «Робочий», а разом з ним більше можливостей для роботи на сеоспрінт.

  У розділі «мої особисті дані» потрібно:

  1. Вказати свій номер мобільного телефону, натиснути на кнопку «Вказати» і ввести код перевірки, який прийде на телефон. Не потрібно боятися цієї процедури, т. К. Реєстрація тут безкоштовна і ніякі спами приходити в подальшому не будуть.

  2. Ввести свої персональні дані - ім'я, рід діяльності, сімейний стан, рік народження, місце розташування і підлогу. Бажано відразу заповнити всі платіжні реквізити за якими ви збираєтеся виводити гроші з сервісу. Якщо у вас немає електронного гаманця, можна зареєструватися в будь-який з перерахованих платіжних систем і виводити туди гроші.

  3. В кінці розділу потрібно буде ввести свій персональний PIN-код, щоб всі персональні дані збереглися в сервісі сеоспрінт.

  Якщо ви все зробили правильно і у сайту немає ніяких зауважень, то після натискання кнопки «Зберегти зміни» повинна з'явиться напис «Дані успішно збережені». Далі потрібно оновити сторінку сайту і звернути увагу, що зараз у вас статус «Робочий», а рейтинг дорівнює 1. Це означає, що тепер ви можете користуватися проектом в повній мірі і отримувати свою вигоду. Наступним кроком заходите в розділ «Кар'єра», там ви можете дізнатися за що нараховується рейтинг і що можуть дати статуси і в меню користувача починаєте заробляти на найбільш вподобаному завданні.

  Як можна заробити на SEO sprint

  Даний проект пропонує кілька видів заробітку, що дає шанс на отримання гарного прибутку. Отже, ось завдання, які можна виконувати у вільний час:

  1. Серфінг сайтів. Подібне заняття не є особливо вигідним, т. К. За клік по сайту дається в середньому невелика сума. Всього їх є до 100 в день, але все ж заробити можна. Заробіток на кліках вважається найпростішою роботою в інтернеті і від цього потрібно відштовхуватися беручи до уваги відносно невелику ціну за виконану працю.

  Заробіток на кліках  вважається найпростішою роботою в інтернеті і від цього потрібно відштовхуватися беручи до уваги відносно невелику ціну за виконану працю

  2. Читання листів. Те ж саме, що і серфінг сайтів, з різницею в тому, що потрібно відповідати на контрольне запитання перед переглядом, але, природно, оплата тут вище ніж в попередньому завданні.

  Те ж саме, що і серфінг сайтів, з різницею в тому, що потрібно відповідати на контрольне запитання перед переглядом, але, природно, оплата тут вище ніж в попередньому завданні

  3. Проходження тестів. Суть даної роботи полягає у відвідуванні та вивченні сайту рекламодавця з наступним проходженням контрольного тесту. Оплата тут становить від 0. 25 р.

  25 р

  4. Ну і досить серйозний вид заробітку це виконання завдання і залучення нових користувачів (стати реферером). Оплата завдань тут різна і варіюється від 1 до 100, 200 і навіть 500 рублів, як вже пощастить. На проекті налічується приблизно 30 тисяч завдань щодня. В середньому виконання одного завдання за часом займає від 1 до 20 хвилин.

  В середньому виконання одного завдання за часом займає від 1 до 20 хвилин

  Якщо у вас є вільний час і бажання заробляти реальні гроші, потрібно просто зареєструватися на сайті і почати шлях до досягнення своїх цілей прямо зараз.

  Кілька порад по роботі з сервісом Сеоспрінт

  • зареєструватися і працювати можна тільки з одного аккаунта, не потрібно створювати кілька, інакше забанити;

  • висланий пароль найкраще змінити в особистому кабіні на власний;

  • якщо ви забули пароль або PIN-код, то за допомогою форми для відновлення реєстраційних даних цю проблему можна легко і швидко вирішити;

  • якщо існують питання можна подивитися відповіді на форумі або скористатися допомогою реферера;

  • на технічні питання відповідає служба техпідтримки проекту;

  • щоб уникнути нарахування балів за порушення правил сервісу та інших неприємних ситуацій найкраще ознайомитися з правилами сервісу.

  Проект SEO sprint є найпотужнішою майданчиком для роботи в інтернеті новачкам - людям не вміють, практично, нічого в області IT технологій, але бажаючих заробляти в мережі. ресурс Работалнет.ру - про роботу в мережі онлайн рекомендує підробляти на цьому проекті.

  БУДЬ ЛАСКА, ОЦЕНИТЕ СТАТТЮ

  (18

  оцінок, середнє: 4,28 з 5)
  оцінок, середнє: 4,28 з 5)  Завантаження Завантаження ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»