Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  Seo sprint ru заробити цілком реально

  Хто мріє відразу відхопити великий грошовий куш, тут робити нема чого

  Хто мріє відразу відхопити великий грошовий куш, тут робити нема чого. Налаштуйте себе на роботу. Заробити можна, але для цього знадобитися час. Час для заробітку в інтернеті 2 - 5 рублів необхідно в середньому витратити хвилин 10 - 15. Складного в завданнях нічого немає. І так якщо все влаштовує, переходимо до реєстрації. Це крок номер один. Натискаємо на посилання Seo sprint ru і реєструємося. Реєстрація нескладна. На Вашу пошту прийде лист - підтвердження, клікніть на посилання в листі. Всі Ви зареєструвалися.

  Всі Ви зареєструвалися

  Крок номер два. На проекті Seo sprint ru заробити цілком реально, якщо працювати. Приступаємо до роботи на сайті. Входимо на сайт, з лівого боку у віконці заробити натискаємо читання листів. Вибираємо листи по черзі і відкриваємо. За кожен лист отримаєте від 0.06 коп. Перший крок зроблено.

  Перший крок зроблено

  Внизу висвітиться Ваш баланс.Откриваем серфінг сайтів, відкриваємо сайти, якщо є для перегляду. На перегляді заробите від 0.035 до 0.05 коп. Внизу включається таймер, чекаєте хвилину поки закінчиться відлік, відповідаєте на просте арифметичне дію і все.

  Внизу включається таймер, чекаєте хвилину поки закінчиться відлік, відповідаєте на просте арифметичне дію і все

  Отже заробили перші копейкі.Теперь можна переходити до зміни статусу на проекті. У верхньому правому куті Ваше ім'я на проекті, тиснемо напис перехожий. Відкриється діалогове вікно, заповніть поля відповідаючи на нескладні вопроси.Внізу підтвердіть введенням PIN-коду, який знайдете в реєстраційному пісьме.Все Ваш статус підвищено до робочого.

  Все Ваш статус підвищено до робочого

  Крок номер три. Натискайте виконати завдання і приступайте до виконання завдань. Вгорі є рейтинг завдань, ставте по рейтингу. Вибирайте завдання за смаком. Середня ціна завдань типу Кліки 1 рубль, інших набагато більше.

  Середня ціна завдань типу Кліки 1 рубль, інших набагато більше

  Завдання нескладні, пройтися по пропонованому сайту, на кожній сторінці необхідно затриматися по 30 секунд. Потім перехід на рекламу, теж 2-3 переходу. Копіюємо посилання в звіт. Всі завдання виконано, переходимо на сторінку завдання, вставляємо посилання в звіт і відправляємо замовникові. Можна таким же чином переглядати відео на пропонованому сайті. В середньому на виконання завдання йде 10-15 хвилин. Заробити на Seo sprint ru в основному можна в графі виконання завдання.

  Заробити на Seo sprint ru в основному можна в графі виконання завдання

  Найкраще виконувати багаторазові завдання, наб'єте руку, швидше будете знаходити завдання. Все багаторазові завдання поміщаємо в обране, біля аватарки автора завдання є кнопка, натискаємо все поміщено в обране. Всі Ви вже все знаєте.

  Кілька порад, щоб на Seo sprint заробити швидше і побільше. встановіть програму Link Reader c ній дуже зручно працювати при копіюванні посилань. Необхідно відкрити електронний гаманець, системі він необхідний для виведення Ваших зароблених грошей. Гроші можете виводити відразу, деякі гаманці приймають переклад від 10 рублів.

  гаманець PAYEER приймає від 10 рублів і вище, відсоток за переклад низький. Згодом обзаведетеся рефералами, з їх заробітку будете отримувати відсотки. Знайти рефералів ви легко зможете на іншому аналогічному проекті, наприклад Wmmail . Для цього просто створіть там завдання по набору рефералів. Ось коротко і все. Успіху і хороших заробітків на відмінному проект, щоб заробити Seo sprint ru .

  Успіху і хороших заробітків на відмінному проект, щоб заробити  Seo sprint ru

  Вам також буде цікаво:

  - Seosprint ru - тільки плюси

  - Заробіток на кліках

  - Заробіток на іграх

  "ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитав статтю, АДЖЕ МИ НАМАГАЛИСЯ СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»