Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO та розповсюдження прес-релізів

  1. Історія
  2. Розподіл PR 2.0
  3. Розподіл PR 2.0 Ціноутворення
  4. Укладання та достовірність прес-релізів

  Доповідав Скотт Хаммонд, експерт SEO та розповсюджувач прес-релізів

  Розповсюдження прес-релізів на сайти новин і в Інтернеті має цікаву історію. Хоча маркетологи та пошукові оптимізації (SEO) компанії користувалися результатами пошуку рейтингу протягом декількох років, просто випустивши прес-реліз до різних двигунів онлайн-публікацій, ці дні вже закінчилися. Google та інші пошукові системи постійно змінюються, а також використовує прес-релізи в SEO.

  Історія

  Протягом багатьох років компанії, що поширюють прес-релізи, такі як PRWeb.com і Prlog.org, наприклад, заробили значні суми, просуваючи високі ціни на прес-релізи для клієнтів і підприємств, з витратами на збут до $ 500 за прес-реліз. Однак ці ціни були виправдані, адже одночасно підприємства досягали великих рейтингів в пошукових системах і заробляли хороші гроші з рейтингу.

  Проте, у світі піонерів компанії Penguin змінилися зміни. PRWeb.com, Prlog.org і кілька інших великих компаній, що займаються розподілом прес-релізів, дуже сильно постраждали від пінгвінів Google та інших алгоритмічних модифікацій. Вони побачили величезний спад у рейтингах. Google, здавалося, серед інших речей, вирішив націлити ці компанії на прес-реліз та інші, і покласти край їх легкому рейтингу, і, на жаль для них, своїм багатомільйонним бізнесом.

  Проблема полягала в тому, що якщо ви фактично не були частиною цих PR-компаній, то в більшості випадків ніхто насправді не знав, наскільки величезною була розгойдування Google. Тільки до лютого 2015 року Террі Кайл з seotraffichacks.com відкрив світові SEO деякі цікаві дані за допомогою програмного забезпечення SEMRush. Він показав різке зниження повноважень і рейтингів цих, до тих пір, дуже шанованих і дорогих компаній з розподілу преси. SEMRush виявив, що ці компанії, серед інших, бачили величезні, змінюються в грі падіння числа рейтингів в пошукових системах, а розкриття цієї новини поширювало хвилі через спільноту SEO. Рисунки 1 і 2 відображають тенденції.

  Рисунок 1 - рейтинг Prweb.com знижується, як повідомляють SEMRush і Terry Kyle - http://seotraffichacks.com/live-test-parasite-pages-well-google-february-2015/

  com/live-test-parasite-pages-well-google-february-2015/

  Рисунок 2 - рейтинг Prlog.org знижується, як повідомляють SEMRush і Terry Kyle - http://seotraffichacks.com/live-test-parasite-pages-well-google-february-2015/

  Розподіл PR 2.0

  Беручи до уваги те, що трапилося з кількома великими компаніями з розповсюдження преси у травні 2014 року, очевидним питанням є… Чи продовжують SEO компанії розповсюдження PR сьогодні? Відповідь - так. Прес-релізи все ще працюють для запуску продуктів і партнерських кампаній. Вони працюють, оскільки, як правило, запуск продукту приносить всі нові ключові слова до пошукової системи Google. Вони також працюють для зворотного зв'язку з високими авторитетними сайтами, такими як Amazon, Yelp, Yellowpages.com тощо.

  SEO для звичайних веб-сайтів, однак, зараз виглядає інакше, враховуючи Google Penguin. Google приніс штрафи на сайтах із завищеними оптимізованими співвідношеннями тексту. Будь-який сайт, який мав занадто багато зворотних посилань з тими ж ключовими словами, був покараний і відправлений далеко від рейтингу 1 сторінки. Старі часи, що мали 1000 зворотних посилань, говорячи про «кращого пластичного хірурга Беверлі-Хіллз» і рейтингу, закінчилися. Це тепер означало, що SEO-менеджери повинні були бути дуже обережні, як вони структурували свої коефіцієнти зворотного зв'язку. Замість 50%, або більше, зворотні посилання, які є основним ключовим словом, SEO тепер повинні були використовувати головне ключове слово дуже, дуже економно. Але, зворотні посилання все ще повинні бути зроблені, щоб отримати рейтинг. Таким чином, пост-Penguin модифікованої форми розповсюдження прес-реліз прийшов в гру, яка допомогла SEO менеджерів у виконанні їх зворотних цілей швидко і ефективно.

  Greg Alssop, або Viperchill, як він відомий через світ SEO, є провідним світовим авторитетом, який регулярно публікує останні стратегії SEO, що працюють сьогодні. З більш ніж 28000 абонентів на свій блог SEO, він сприймається серйозно більшість провідних SEO консультантів у світі. Грег нещодавно випустив курс $ 2,000 на SEO маркетинг у червні 2015 року. Там він пояснив, як він використовує прес-реліз, щоб допомогти ранжувати сайти в епоху після пінгвінів.

  Рисунок 3 - Знімок відео з плану рознесення посилань Viperchill, як показано в Marketing Inc 2.0 від 24 червня 2015 р. Http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:Ii1QJt1DwvQJ:marketinginc.com/mini-agency/+&cd = 1 & hl = en & ct = clnk & gl = au

  "М'ясо профілю зворотного зв'язку складається з прес-релізів", - говорить Viperchill. Тепер він використовує прес-релізи, щоб урізноманітнити свої ключові слова (або якорний текст, щоб бути більш правильним) і швидко отримати хорошу кількість хороших якісних зворотних посилань з різних доменів і IP-адрес, що вказують на свій сайт. Інші SEO-користувачі вважають, що вони мають гарне розмаїття зв'язків, коефіцієнт посилання, якірні коефіцієнти тексту, серед іншого.

  Ключ пост-пінгвіна в SEO сьогодні, як згадувалося раніше, полягає в тому, щоб зберегти основні ключові слова як мінімум, і тільки використовувати їх економно на декількох потужних сайтах. Viperchill рекомендує, щоб посилання на прес-релізи, які вказували безпосередньо на сайт, використовували тільки бренд або фактичний URL головного сайту як прив'язку тексту. Таким чином, результат запуску прес-релізу полягає в тому, що швидко досягається велика кількість зворотних посилань, з різноманітних доменів високої якості, і одночасно піклується про різноманітність якорного тексту, використовуючи лише посилання на бренд або доменне ім'я.

  Оскільки більшість прес-релізів передбачає декілька зворотних посилань, рекомендується також додати другу посилання на внутрішню сторінку головного сайту, а також посилання на соціальні облікові записи сайту, такі як Facebook, Twitter або списки каталогів на сайті. Yelp або Yellowpages списки. Це підвищує ці властивості, передаючи деякий прес-реліз «соку», і неминуче також допомагає основному сайту, так як сік витікає з цих соціальних або довідкових сторінок, через головний сайт, тому що вони все одно посилаються на головний сайт.

  Розподіл PR 2.0 Ціноутворення

  Якщо мета розповсюдження прес-релізу змінилася настільки сильно в епоху після пінгвінів - в тому, що вона зараз не розроблена так, щоб отримати рейтинги само по собі - тоді хто хоче заплатити $ 500 за прес-реліз? Таким чином народжується PR-розповсюдження 2.0. Post Penguin бачив, як виникають дещо дешеві піар-дистрибутивні компанії, що дозволяють швидко побудувати значну кількість гідних зворотних посилань з різних веб-сайтів з хороших авторитетних сайтів, таких як онлайн-телеканали новин і газети. З одним дешевим прес-релізом, менеджер SEO може придбати гарантований мінімум щонайменше 200 зворотних посилань, що надходять з хороших сайтів з повноваженнями з різними доменами та IP-адресами протягом ночі! Це знахідка для пошукових систем, які повинні створити багато якісних зворотних посилань, які вказують на свій сайт якомога швидше і економічніше. Якщо хтось спробував побудувати 200 зворотних посилань з хороших сайтів вручну, то вони можуть легко засвідчити, що прес-релізи є небесними.

  Кілька компаній виникли на сцені 2.0, дві з яких - Pressadvantage.com і Presscable.com. Хоча обидві ці компанії використовують різні платформи подання, вони поширюють на ті самі канали новин і гарантують 200 + зворотні посилання.

  Presscable.com рекламує прес-реліз за $ 159, а Pressadvantage.com - $ 197, який за старими стандартами хороший, але все одно може стати трохи дорожчим. Ми в Economypr.com тепер можемо поширювати прес на ті ж канали новин, як Pressadvantage і Presscable, а також гарантуючи щонайменше 200 зворотних посилань, роблячи це лише за ставкою $ 30 або $ 50 за запис і розповсюдження.

  Укладання та достовірність прес-релізів

  Ще однією цікавою стратегією SEO є складання прес-релізу. Укладання прес-релізів використовує дуже потужний сайт преси високого авторитету, наприклад Forbes.com або Huffington post, і намагається отримати це місце в пошукових системах. Стратегія полягає в тому, щоб платити премію, щоб отримати прес-реліз, зроблений на потужному авторитетному сайті, як Forbes.com, а потім пізніше зробити другий прес-реліз типу Economypr.com до 200 + каналів новин і зв'язати прес-реліз з оригінальним авторитетом прес-реліз. Другий реліз генерує 200 + посилання на перший і підвищує початковий прес-реліз в пошукових системах.

  Розміщення прес-релізу на Forbes.com, Time.com або посаді Huffington не є дешевим, однак ця стратегія має дуже бажану двосторонню користь. Не тільки укладання прес-релізів допомагає отримати хороші рейтинги в Google, але це дає довіру до бізнесу. Хто б не хотів, щоб логотип «як бачив на Forbes» на передній частині їхнього веб-сайту? Уявіть собі довіру, до якої б адвокат заробляв, наприклад, маючи такий образ на першій сторінці свого сайту. Як засвідчує будь-хто в бізнесі, авторитет і довіра відіграють величезну роль, і немає сумніву, що адвокат розмістив таку статтю в Forbes, він би заплатив за себе багато, багато разів!

  Зверніться до Scott at [email protected]

  Com/search?
  Хто б не хотів, щоб логотип «як бачив на Forbes» на передній частині їхнього веб-сайту?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»