Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO тактика Частина 1: Надішліть Ваш мапа сайту Google

  1. Переваги подання мапи сайту
  2. Як подати мапу сайту до Google
  3. Виконання в 5 простих кроків

  Однією з перших тактик пошукової оптимізації, яку потрібно реалізувати, є створення мапи сайту або подання існуючої карти сайту для вашого сайту в Google. Карта сайту - це спосіб повідомити Google про сторінки вашого сайту, які інакше не могли б Google використовує роботів або веб-сканерів, щоб сканувати вміст сайтів, щоб індексувати інформацію для використання в результатах пошуку. Файли Sitemap, надіслані до Google, спрощують цей процес і, безумовно, можуть допомогти Google знайти сторінки, які не обов'язково можуть бути пов'язані з вашою домашньою сторінкою.

  Переваги подання мапи сайту

  1. Якщо на вашому сайті є сторінки, які не легко виявляються роботами Google під час процесу сканування, карта сайту покаже істотам, куди їхати, щоб легко індексувати новий вміст і отримати більш швидкий індекс оновленого вмісту.
  2. Дозволяє роботам Google ефективніше сканувати ваш сайт, переконавшись, що весь вміст індексовано та додано до відносного рейтингу пошуку.
  3. Показує посилання вашого сайту під вашим органічним пошуковим записом (наприклад, домашню сторінку, інформацію про продукти, тощо).

  Додавання вашої карти сайту є лише однією з багатьох тактик SEO, які ви захочете використовувати у вашій стратегії SEO.

  Як подати мапу сайту до Google

  Підготовка

  Першим кроком у поданні мапи сайту буде його створення, якщо веб-майстер вже не має. Системи управління контентом, такі як Drupal, можуть мати файл .xml, готовий до подання, що дозволить вам копіювати і вставляти, коли настане час.

  Виконання в 5 простих кроків

  Коли код готовий до роботи:

  1. Перейдіть на домашню сторінку Інструментів для веб-майстрів Google і увійдіть до свого імені та пароля.
  2. Додайте свій сайт, якщо він ще не додано до Інструментів для веб-майстрів. 3. Після додавання сайту перейдіть до меню ліворуч і натисніть "Оптимізація", після чого натисніть "Мапи сайтів".
  3. Тут просто натисніть кнопку Додати / перевірити мапу сайту.
  4. У наведеному текстовому полі заповніть шлях до файлу Sitemap (наприклад, якщо файл Sitemap знаходиться на http://www.example.com/sitemap.xml , введіть sitemap.xml ).

  БУМ! Вашу мапу сайту було додано до Google!

  Надіславши карту сайту Google, це є важливим кроком у SEO, і після цього ви повинні побачити позитивні результати. Навіщо чекати, поки Google сканує ваш сайт, коли ви зможете легко подати інформацію самостійно? Надішліть свій файл мапи сайту, зачекайте, доки його буде індексувати Google, а потім перейдіть до наступного кроку в процесі SEO.

  Навіщо чекати, поки Google сканує ваш сайт, коли ви зможете легко подати інформацію самостійно?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»