Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO-текст: як писати, щоб потрапити в топ

  1. Ключові слова для СЕО-статті
  2. Аналіз конкурентів при SEO-оптимізації тексту
  3. Написання СЕО-текстів
  4. висновок
  SEO

  Пошукове просування - річ дуже об'ємна і різнобічна. Крім цього, воно не стоїть на місці, постійно розвивається і підносить нові правила і тренди. Однак це не означає, що в SEO немає нічого постійного і непорушного. Наприклад, написання seo-статей - це те, що завжди було і, швидше за все, залишиться одним з основних стовпів просування для будь-якого виду сайтів, особливо, звичайно, для тих, де балом править контент. Саме тому створення сео-тексту - це те, до чого варто підходити з усією відповідальністю, бо часу це вимагає не так і мало, а при підході «абияк» не дасть належного результату. У цьому матеріалі ми розберемо і загальні, і конкретні питання щодо того, як писати сео-тексти.

  Для початку розберемо план створення статті. Так, це процес багатоскладовий, тому краще розбирати його по пунктах.

  1. Підбір семантики. Вам необхідно визначитися, по яких запитах ви хочете просуватися.
  2. Вивчення пошукової видачі по бажаним запитам. Перш, ніж писати статтю, вивчіть, які матеріали вже є по цій темі на перших сторінках пошуку.
  3. Створення структури статті: основні пункти, розподіл ключових слів по тексту і т.д.
  4. Підбір контенту, який треба буде додати до статті: зображення, таблиці, відео.

  Ключові слова для СЕО-статті

  Якщо ви знаєте, про що хочете написати текст, тобто визначилися з його темою, то наступним кроком буде підбір ключових запитів, які будуть присутні в вашому тексті. Найпростіший спосіб - відкрити Яндекс.Вордстат і визначити головні ключові слова, пов'язані з вашою темою (не забудьте поставити ваш регіон). Припустимо, для статті по опаленню приватного будинку відкриється такий список ключів (лівий стовпець - ключі відповідно до вашим запитом; другий стовпець - суміжні):

  З першого стовпчика вибираємо відповідні нашим задумом ключі:

  • опалення будинку
  • опалення приватного будинку
  • газове опалення будинку
  • система опалення будинку
  • схема опалення будинку
  • і т.д.

  Другий стовпець також може підказати ряд корисних ключів, які варто розмістити в тексті статті: наприклад, «опалення дача», «опалення підлогу» і т.д.

  Звичайно, Вордстат річ корисна, але збір ключів в ній може стати заняттям дуже довгим і виснажливим, особливо якщо багато роботи доводиться робити вручну для великої і об'ємної статті, широко охоплює дане питання. На допомогу в цьому випадку приходять автоматичні сервіси для складання сементіческого ядра : KeyCollector, Бази Пастухова і т.п.

  Підбираючи ключові слова, спробуйте скористатися операторами пошукових запитів .

  Крім збору ключів спеціальними програмами, можна орієнтувати на конкурентів, вивчивши, по яким ключам вони просуваються. Для цього вам знадобиться скласти список головних конкурентів, просто вивчивши видачу, а також зареєструватися в якомусь з відповідних сервісів, наприклад, MegaIndex. Після реєстрації вам буде доступний такий SEO-інструмент, як видимість сайту.

  Провівши пошук по доменах своїх конкурентів, ви можете побачити, які ключові слова для просування вони використовують в першу чергу.

  Звичайно, така аналітика корисна, але забирає багато часу, тим більше використання такими сервісами найчастіше платне, так що вам може цілком схопити простого парсинга ключів, на ваш розсуд.

  Коли ви відібрали всі ваші ключові слова і відсіяли ті, у яких занадто низька частотність, можна переходити до їх попередньою розподілу по майбутньої статті:

  • Самі частотні 2-3 ключа відвести під Заголовок і мета-теги
  • Залежно від планованих підрозділів, вибрати ключі для підзаголовків
  • Решта ключі рівномірно розподілити по тексту

  Важливо розуміти, що немає якоїсь жорсткої формули розрахунку концентрації ключових слів на квадратний сантиметр текст. Зрозуміло, вони повинні бути присутніми, і якомога повніше висвітлювати обрану вами тему, але в той же час, не пишіть текст для пошукової машини. Ви пишете для людей, тому зручність для читання повинна бути на чільному місці. Зрештою, це впливає на поведінкові чинники , Які безпосередньо впливають на успіх в просуванні сторінки.

  Аналіз конкурентів при SEO-оптимізації тексту

  Якщо ви скористалися МегаІндексом або іншим подібним сервісом для підбору ключів, це ще не означає, що ви провели конкурентну розвідку. Зараз займаємося їй більш серйозно, щоб зрозуміти, про що ж саме, і як саме нам треба писати статтю.

  Для цього відкриває Яндекс і Гугл, вбиваємо наш основний пошукової запит і читаємо перші десять статей, які нам видають пошуковики. Вивчення чужого контенту прекрасно дасть зрозуміти, яким повинен бути ваш текст, щоб опинитися в лідерах. Вивчивши статті конкурентів, ви зрозумієте:

  1. Які питання висвітлювати в своєму тексті
  2. Якого обсягу текст повинен бути
  3. Про що не написали ваші конкуренти, і за рахунок чого ви можете збільшити корисність свого тексту

  За допомогою того ж МегаІндекса можна отримати ще порцію корисної інформації, скориставшись інструментом «Аналіз конкурентів».

  Введіть ключовий запит у відповідному полі:

  Після чого отримаєте список з топових конкурентів, з якого буде видно, скільки слів в топових текстів, яка їхня релевантність і кількість входжень ключа. Більшого і бажати не можна.

  Написання СЕО-текстів

  Отже, ми вже, можна сказати, у всеозброєнні. У нас є тема статті, ключові слова і дані про конкурентів. Ми навіть накидали невелику структуру тексту, зараз прийшов час її уточнити і доповнити. Основні принципи при побудові СЕО-контенту:

  • Головний ключ повинен використовуватися в тайтли сторінки, заголовку статті, дескріпшене
  • У заголовках H2-H6 використовуйте різні варіації головного ключа
  • Якщо в статті є маркований список (що вкрай бажано), то перед ним, або безпосередньо в ньому, вставте варіант свого головного ключа
  • Основний ключ також повинен входити в перший і останній абзац тексту - це буде підказувати пошуковому роботу, що стаття присвячена саме цьому питанню
  • Варіації головного ключа використовуйте в атрибутах «alt» картинок. Не робіть однакові альти

  Ключові слова використовуються не тільки в тексті або тегах, а й в адресі сторінки. Так, урл сторінки також має значення. Зрозуміло, він повинен бути зрозумілим, щоб при погляді на посилання не виникало непорозумінь, що може по ній відкриватися. Тобто не використовуйте випадкові набори цифр або символів - переводите заголовок статті в трансліт.

  Коли ваш текст повністю написаний, то обов'язково перевірте його на унікальність програмою Advego Plagiatus. Якщо унікальність тексту не досягає 90%, то потрудіться переписати, інакше, з кожним втраченим відсотком унікальності, ви ризикуєте не потрапити в топ.

  Крім ключів, прослідкуйте, щоб стаття відповідала наступним вимогам:

  • Наявність різноманітних картинок. Грамотно розміщене зображення, з «говорить» атрибутом alt підвищує ваш авторитет серед пошукових систем. Якщо зображення унікальне - то взагалі шикарно
  • Наявність списків, як цей
  • Якщо є можливість вставити відео, то обов'язково її використовуйте. На жаль, може вийде не завжди, тому що іноді не залишається варіанту, окрім як вставити чуже авторське відео
  • Для зручності читання тексту дробіть його на невеликі абзаци і виділяйте напівжирним шрифтом основні думки або слова

  Все це можна робити, як уже після написання тексту, тобто в уже готовий текст вставляти потрібні ключі, якщо вони були втрачені, або заздалегідь - як вам зручніше. Коли з «буквеної» частиною покінчено, і у вас є великий цікавий і корисний текст, то пора перейти до вирішення парочки важливих питань більш технічного характеру. По-перше, прописуємо всі мета-теги. Про те, як це краще зробити, ми писали в цій статті . По-друге, займіться оптимізацією зображень . Вони не тільки повинні мати правильний атрибут alt, але і бути невеликого розміру, що позитивно позначиться на швидкості завантаження сторінки, а, отже, і на просуванні.

  висновок

  Як бачите, написання СЕО-оптимізованої статті - заняття не найшвидше. Потрібно ретельно підійти до підбору ключових слів, вивчення конкурентів. Треба приділити увагу мета-тегам, зображень, відео, списками і інших елементів. Нарешті, треба написати якісний текст, цікавий, унікальний і, бажано, об'ємний, щоб обійти конкурентів не тільки в якості, але і в якій кількості. Потрапивши своїм сео-текстом не тільки пошуковикам, але і читачам, ви можете бути впевнені, що досягнете високих позицій в пошуковій видачі. Можливо, що навіть дуже скоро.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»