Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
  Новости

  seo текст що це

  1. Як народжуються теми матеріалів для сайту Протилежні речі складаю ідеальне єдине ціле в будь-якій...
  2. Прийоми, які залучають читача

  Як народжуються теми матеріалів для сайту

  Протилежні речі складаю ідеальне єдине ціле в будь-якій галузі, просування - не виняток. Чіткий алгоритм аналітика дозволяє зібрати точне семантичне ядро, акуратно почистити його і привести у відповідність з інтересами цільової аудиторії. На основі ядра здійснюється наповнення сайту. Гуманітарна складова - це написання текстів, які приємно читаються, цікаві і, що не маловажно, інформативні. Останній тренд просування, який диктують Яндекс і Google - це ресурси для користі людей. Сайт, який подобається більшості, повільно, але впевнено піднімається в пошуковій видачі. Чи чули термін релевантність?

  Релевантність статті визначає її корисність для читача. Тому створюючи текст на запит «Як вибрати електрочайник» не варто описувати переваги продукції «Bosсh», так як користувач зайшов на сторінку за інформацією про те, як визначити якість нагрівального елементу прямо в магазині, а не за рекламою бренду (утрирую, звичайно, але так зрозуміліше). Той текст хороший, який вирішує проблему користувача. А Ви жодного разу не читали статті по діагоналі? Вже через пару секунд зрозуміло, де інформація є, а де її немає.

  Ще одна вимога - унікальність. В інтернеті, так само як і в реальному житті ніхто не любить плагіат, тому статті повинні бути написані спеціально під просувний сайт. Є ресурси і додатки за її визначенням, якісь працюють прискіпливіше, як Advego Plagiatus, якісь більш лояльні, але практика показує, що унікальності в 100% від text.ru цілком достатньо.

  Що визначає якість SEO статей

  СЕО копірайтинг близький до журналістиці. Чим привабливіший запропонований матеріал, тим більше він подобається читачам. Ключові складові статті:

  • заголовок - яскравий і інтригуючий, але головне в тему;
  • вступна, основна і завершальна частина;
  • планомірне виклад - структурована подача інформації буде оцінена користувачем і винагороджена глибиною перегляду;
  • інформативність (так-так, знову вона) - визначтеся, що шукає людина по введеному запиту і дайте відповідь йому, вивчайте якнайбільше джерел, вибирайте інформацію, отриману від експертів;
  • правда і тільки правда - якщо читач зловить Вас на брехні, він більше не повернеться до ресурсу;
  • гідні обсяги - пошукові системи вважають за краще статті від 2 000 до 10 000 знаків, а статистика говорить про те, що користувачі расшарівать тексти від 3 000 знаків;
  • грамотність викладу.

  Обов'язково перечитуйте матеріал перед публікацією, бажано вголос, неважливо, що скажуть Ваші співробітники або сім'я, головне, щоб читач залишився задоволений.

  Прийоми, які залучають читача

  Говоріть мовою цільової аудиторії, пишіть просто, навіть якщо розповідаєте про квантову фізику. Поважайте читача. Якщо є можливість, розбавте складну термінологію гумором, це полегшує процес вивчення інформації, тільки не перестарайтеся. Дивуйте, інтригуйте, захоплювався і розкривайте секрети, впливайте на его - це викличе емоцію і запам'ятається. Ставтеся до читача, так як хотіли б, щоб він ставився до Вас, взаємодійте з ним, і він відгукнеться.

  PS: Пишіть більше, виписувати і з кожним разом стаття для Вашого сайту буде народжуватися легше.

  PS: Пишіть більше, виписувати і з кожним разом стаття для Вашого сайту буде народжуватися легше

  Чи чули термін релевантність?
  А Ви жодного разу не читали статті по діагоналі?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»