Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  СЕО Укртелеком: У СКМ настрій - продовжувати

  1. Інтерв'ю з директором Укртелекому Юрієм Курмаз, в якому є відповіді на болючі питання: як звільняли...

  Юрій Курмаз  Інтерв'ю з директором Укртелекому Юрієм Курмаз, в якому є відповіді на болючі питання: як звільняли людей, чому не віддають гроші держбанкам  Починаючи з грудня минулого року найбільший український оператор фіксованого зв'язку та інтернету Укртелеком, підконтрольний Ринату Ахметову, виявився в перехідному стані - з приватної власності в державну

  Юрій Курмаз

  Інтерв'ю з директором Укртелекому Юрієм Курмаз, в якому є відповіді на болючі питання: як звільняли людей, чому не віддають гроші держбанкам

  Починаючи з грудня минулого року найбільший український оператор фіксованого зв'язку та інтернету Укртелеком, підконтрольний Ринату Ахметову, виявився в перехідному стані - з приватної власності в державну. Апеляційний суд прийняв рішення на користь ФДМ - повернути компанію у власність держави. але арешти акцій по іншим розглядів не дозволяють відомству почати корпоративне управління. Паралельно у СКМ суди йдуть в Лондоні з колишнім власником оператора - кіпрської Raga Establishment, яка зажадала від СКМ $ 760 млн доплати за Укртелеком. Сьогодні очікується рішення в апеляційній інстанції.

  В такому стані компанія працює ось уже майже півроку. Зрозуміло, версій про те, у що Ринат Ахметов перетворив актив за час знаходження в його власності, народжується більш ніж достатньо.

  Підзвітні олігархові менеджери, мабуть, вирішили, що c негативним фоном потрібно якось боротися.

  В Укртелекомі підготували повідомлення для преси про те, що в 2014 році одна відома консалтингова компанія, назви якої не розголошується, розробила за рішенням СКМ стратегію розвитку для оператора на 4 роки. І перші підсумки виконання плану вже з'явилися. З ініціативи самої компанії журналіст LIGA.net зустрівся з СЕО Укртелеком Юрієм Курмаз в центральному офісі в Києві на бульварі Шевченка.

  Менеджера явно занепокоїв той факт, що весь інтернет усіяний твердженнями і припущеннями про те, що його компанія здувається, дохід зменшується, кредитні зобов'язання зашкалюють. Він захотів це спростувати за допомогою цифр, які містяться в документі з висновками консалтингової компанії.

  У звіті зазначено, чи виконав менеджмент намічені цілі за основними чотирма напрямками: фінанси, розвиток персоналу, утримання абонентської і розвиток абонентської бази і операційна діяльність / модернізація. Були враховані непередбачені обставини - втрата активів в Криму і на сході, девальвація гривні, вакханалія з крадіжкою мідного кабелю по всій країні.

  Отже, які були плани, як вони коригувалися і який був результат по факту:

  Крім цього, Укртелеком перевів на оновлену мережу 400 тисяч абонентів. А міг би 3 млн. Курмаз стверджує: все через те, китайські партнери виявляють обережність з кредитною лінією. Її потенційний обсяг - $ 400 млн. А українська компанія використовувала тільки близько $ 30 млн з першої порції, рівній $ 50 млн.

  Але, зрозуміло, диявол, як завжди, криється в деталях. журналіст LIGA.net вирішив детально розпитати СЕО компанії, в якому стані знаходиться оператор. Уточнюючих запитань вистачило на ціле інтерв'ю.

  - Як поживає Трімоб?

  - Продовжуємо його субсидувати.

  - партнерство з найбільшим європейським віртуальним оператором Lyca Mobile допомогло?

  - Слабо. Результат гірше наших очікувань. Причому, значно. Їхні прогнози були набагато яскравіше. Звучала цифра до 1 млн абонентів. Але виявилося в рази менше. В основному сім-карти цієї компанії купують для міжнародних дзвінків за кордон.

  - Уже у конкурентів 4 G щосили. Він буде потихеньку вмирати?

  - Я думаю, рости він точно не буде. Розвивати цей актив ми точно не будемо.

  - Скільки у нього абонентів?

  - Близько 250 000.

  - C Huawei плани з модернізації мідної мережі ADSL загальмувалися?

  - Так, з Huawei обсяги фінансування загальмувалися, а з ZTE ми почнемо співпрацю. Масштаби модернізації з Huawei за підсумками 2017 року мали бути набагато більше.

  - Це від них залежало?

  - Від невизначеності в судах.

  - У них є застава - активи компанії. Вони можуть на нього пред'явити права?

  - Це у China Development Bank є. Вони вважали за краще нам давати кредит певними порціями. Коли очікується чергове рішення суду по нам, вони чекають, коли вони відбудеться. Їм потрібно знати, що нічого не змінилося в структурі корпоративного управління на кожному етапі. Зміна структури власності - це подія, яка може викликати вимога дострокового погашення. Яким би вони не було. Навіть якби ми продали British Telecom контрольний пакет.

  - Який у них настрій?

  - Продовжувати.

  - Навіть якщо зміниться власник?

  - Вони дивляться на результати. А результати - ось вони. Ми коригуємо кожен раз наш стратегічний план з урахуванням того, що у нас на заморожуванні може виявитися певний етап кредитування, поки чекаємо результатів судів. І показуємо, що якщо вони не припинять кредитувати, то ми отримаємо більш яскраві результати. У нас зараз відкрита перша кредитна лінія на $ 50 млн. Ми з неї вибрали близько $ 30 млн. А потенціал міг би бути $ 400 млн. При цьому середня швидкість доступу до інтернету збільшилася з 2014 року на 36%.

  - Якби було $ 400 млн уже інвестовано, то до чого б ви зараз прийшли?

  - Ми б не утилізували так швидко $ 400 млн. За час нашої співпраці можна було б вкласти понад $ 100 млн. І ці вкладення дозволили б нам перевалити за цифру 7 млрд грн річного доходу. На нову мережу було б переведено 3 млн абонентів, а зараз - 400 тисяч. Мережа PON повинна була б покрити ще 500 нових сіл.

  - Ви виграли апеляцію в суді про Ощадбанку, який вимагає від вас повернути борг по облігаціях. Там якась дивна історія ...

  - Ми не можемо коментувати, йдуть судові процеси.

  - Тобто ви вважаєте, що вже не повинні Ощаду?

  - Між Укртелекомом і Ощадбанком був укладений договір купівлі-продажу облігацій, емітентом яких було ТОВ ЕСУ (дочка СКМ - ред.). При цьому було чітке розуміння всіх учасників переговорів, що оплата за цим договором проводиться Укртелекомом виключно за рахунок грошей, виручених від продажу ТриМоб. Продаж Трімоб не відбулася. Її заборонив Фонд держмайна, який брав участь в переговорах з державними банками і давав добро на заставу акцій Укртелекому під цей договір.

  Але ж останнім тільки в меморандумі було прописано?

  - І що з цього? Зараз йде судовий процес. Ви хочете почути мою особисту оцінку?

  - Так.

  - Я вважаю, що зобов'язання Укртелекому не настали. Але я не суддя. Спір має вирішити суд.

  - Арешт акцій Укртелекому в рамках слідства Генпрокуратури був недавно скасований . Чий ще арешт залишився?

  - В рамках суду з Укрексімбанком.

  - До вас ніхто не приходив ще з ФДМ? Чи не коммуніціруете з ними?

  - Ні.

  Ви оцінювали, який був би у вас був зростання доходів, якби ви не враховували нетелеком-доходи (продаж міді, старих АТС, нерухомості)?

  - Дохід стабільний, він не росте. Але у нас по всіх профільних бізнесів в 2017 році фіксувалося зростання, за винятком В2О (продаж послуг іншим операторам - Ред.) Дохід від бродбенду у нас росте 10% щорічно.

  - Як ви звільняли людей?

  - В першу чергу оптимізували дублюючі функції, і, відповідно, в них задіяний персонал. Процес оптимізації проходив в повній відповідності з законодавством. Переважна більшість йшло за угодою сторін з виплатою вихідної допомоги - до 6 окладів (залежно від стажу). Ми також перебудовували бізнес процеси, які дозволяли підвищити продуктивність праці і вивільнити частину персоналу. Безумовно, покидали компанію найменш ефективні співробітники, оцінку яких робив безпосередній керівник на місці.

  - Наскільки багато людей звільняються самі (або йдуть на пенсію)?

  - Є й такі, чисельність зменшилася і за рахунок відходу співробітників з їх ініціативи.

  - Яка в Укртелекомі середня зарплата?

  - 6.4 тисячі - це в середньому (gross). В середньому ми приблизно на 20% щорічно підвищуємо зарплату. У тому числі і за рахунок того, що більше, ніж в 2,5 рази зріс дохід в розрахунку на одного співробітника.

  - Наскільки з кінця 2013 року зменшилася кількість співробітників?

  - Було в районі 55 тисяч, а зараз у нас 23 тисячі. Але зверніть увагу, що в 2007 році їх було ще 105 тисяч. Тобто істотна частка штату була скорочена до нас.

  - Кого в першу чергу скорочували?

  - Тих, хто дублюючі обов'язки виконує. Скорочували і нетипові для нашого бізнесу позиції: конюхи, водолази, масажисти, стоматологи. Впливало і підвищення ефективності процесів.

  - Хто виявився найбільш затребуваним? У кого є незакриті потреба?

  - Є потреба в кваліфікованих Монтерей, особливо в тих, хто працює з новими оптичними мережами. У колл-центрі є плинність кадрів.

  - Якби не було зараз у вас заборони на відчуження майна, то що б можна було продати зараз? Яку нерухомість?

  - Я не хочу говорити про те, що було б, якби ... Відчуження непрофільних активів тісно пов'язане з темпами модернізації. Це всім повинно бути зрозуміло. Ми зараз зосередили зусилля персоналу відділу нерухомості на здачі в оренду об'єктів.

  - А мідь продавати можна? Або тільки на будівлі заборона?

  - Так, мідь, Чорноморське там, де прокладаємо оптику, і продаємо. Демонтуємо АТС і теж продаємо. Всього продали незадейств ованних активів на 1,25 млрд грн. З них продаж будинків, поки не було заборони - на суму близько 200 млн грн. (Будівлі c 2011).

  КОРИСНІ ДАНІ: Які активи Укртелеком продав

  в млн грн2014201520162017ВсьогоМідний кабель
  363191362916Здача в оренду нерухомості186212247281962Продаж автотранспорту
  10202050Продаж АТС

  59105165Продаж будинків5622881167

  - Яка позиція взагалі у вашого власника? Зберігати телеком-бізнес чи ні?

  - Це точно його краще питати.

  - А з вами який діалог ведеться?

  - Кажуть: «Працюйте! Тримайтеся і продовжуйте робити те, що ви робите ».

  - Чи будете в цьому році подавати в НКРЗІ звернення і просити підвищення тарифів на місцевий зв'язок?

  - Не виключаю. Це об'єктивна необхідність. Ціни ростуть, ресурсні податки дуже відчутні.

  Директор департаменту зі зв'язків з громадськістю та зовнішніх комунікацій Укртелеком Михайло Шуранов тут підключився до розмови і вирішив розбавити його більш зрозумілим прикладом: «Я коли прийшов в McDonald's, морозиво ріжок коштувало 99 копійок. Зараз - 15 грн. Прийшов я туди в 2002 році. Якби так росли всі інші ціни! »

  - Місцевий зв'язок в селі рентабельна?

  - Залежить від населеного пункту і масштабів мережі в конкретному з них.

  - Але в загальному по селу ви в нуль виходьте вже?

  - Ні. Але картина вже не така гнітюча. Сильно її псують порізи мереж і крадіжки кабелю. Є населені пункти, де протягом року фіксується по 9-15 крадіжок в одному місці. Тобто мережу відновлюється, а через тиждень чоловік приходить і знову краде. Якби не несли збитки від крадіжок, ці гроші можна було б скерувати на підключення нових населених пунктів. Вистачило б на 300 нових пунктів щороку.

  - Правоохоронні органи ловлять злочинців? Втрати вам компенсуються?

  - Чи не компенсують. У кращому випадку злодіїв затримують і через два дні відпускають. У в'язниці опинилися одиниці. Це коли наша служба безпеки чітко відпрацьовує крадіжку і надає всю доказову базу.

  - Який стан справ з ідеєю прем'єра Володимира Гройсмана щодо скорочення цифрового розриву? У січні публічні обговорення дійшли до того, що почали знову говорити про необхідність створення фонду універсальних послуг (коли держава покриває операторам зв'язку частина витрат на інтернетизацію села).

  - Ми подали в НКРЗІ своє бачення. Нам там сказали, що були приємно здивовані. У нас є рішення цієї проблеми - будувати фіксований бродбенд.

  За чий рахунок?

  - 50 на 50 з державою. Тоді нам це може бути комерційно цікаво. Що стосується держави, то ми підрахували, грунтуючись на міжнародних дослідженнях World Bank впливу зростання проникнення бродбенду на ВВП, що окупність для нього складе 2 роки. Зростання економіки за цей час покриє витрати. А проникнення інтернету в середньому по країні виросте на 4,4 процентних пункту.

  Тобто таки створювати фонд універсальних послуг треба?

  - Можна назвати це фондом універсальних послуг, можна фонд регіонального розвитку. Для мене немає великої різниці. Важливо інше. Ми за 2,5 роки можемо покрити 8,5 тисячі населених пунктів. Охоплення інтернету в селі, таким чином, виросте з 40% до 85%. Це покриє всі населені пункти, в яких є школи. І додатково ті населені пункти, які будуть перебувати на шляху проходження лінії.

  Будь-які інші підходи (коли кожен провайдер веде волокно в окреме село) - це помітне подорожчання проекту. Тим більше, що вже прокладеної оптики більше, ніж у нас, зараз точно немає ні у кого - 50 тисяч км. Есл і накласти топологію нашої мережі на населені пункти, де є сільські школи, то відстань від точки доступу до найближчого населеного пунктів коливається від 7 до 10 км.

  - Ви якусь швидкість будете гарантувати?

  - Мінімум 30 Мбіт / сек. Але цілимося в 100 Мбіт / сек.

  - Послуга інтернет буде дорожчати у вас в цьому році?

  - Вона у всіх буде дорожчати.

  - В межах відсотків інфляції?

  - Я б хотів.

  - Демпінг на ринку до сих пір є?

  - Звичайно.

  - Чи можна назвати ваші тарифи демпінговими?

  - Ні. У нас є акційні пропозиції, щоб залучати нових абонентів. Але врахуйте, що у нас 25%, які до Укртелекому підключаються, - вперше підключають фіксований інтернет. Їм потрібно зважитися на це.

  джерело: biz.liga.net

  Як поживає Трімоб?
  Він буде потихеньку вмирати?
  Скільки у нього абонентів?
  C Huawei плани з модернізації мідної мережі ADSL загальмувалися?
  Це від них залежало?
  Вони можуть на нього пред'явити права?
  Який у них настрій?
  Навіть якщо зміниться власник?
  Якби було $ 400 млн уже інвестовано, то до чого б ви зараз прийшли?
  Тобто ви вважаєте, що вже не повинні Ощаду?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»