Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO в 2019 році: не просто подивіться на Google!

  Коли ви говорите про SEO, скільки разів ви дійсно говорите тільки про Google? Визнайся, ніхто тебе не чує, ти просто говориш у своїй голові.

  Проблема полягала в тому, що інші платформи ще не були розроблені. Але я запевняю вас, що вони зробили свою домашню роботу. Цей 2019 рік обіцяє бути полем, де гра престолів буде невеликою ... Почнемо!

  З продажем Google Home або Amazon Echo, з цього року в Іспанії, 2019, як очікується, буде зліт цієї дисципліни.

  Якщо 1 з кожних 4 користувачів смартфонів вже зробили свої голосові консультації, з включенням в наші будинки цих розумних динаміків передбачається експоненціальний ріст. Насправді, за оцінками, у 2020 році 50% консультацій в Інтернеті будуть голосовими. Тому, як SEO є довгостроковою стратегією, ми повинні почати переосмислювати, що робити для цього нового року.

  • SEO на Amazon Marketplace:

  Це важливо, якщо ми маємо електронну комерцію, ми її вже знаємо. Але тепер ще більше з включенням Amazon Echo , оскільки цей пристрій лише порівнює продукти на платформі Amazon Marketplace. Прийшов час Відкрийте для себе ніші в Amazon.

  Це буде корисно, особливо для продуктів з високою частотою обертання або низьким значенням , оскільки користувач не прагне розглядати більше продуктів, тільки перший, який надає Alexa.

  Якщо ви хочете позиціонувати себе серед кращих навичок Alexa, читайте далі.

  На даний момент наші смартфони не мають безмежної пам'яті. У середньому, у нас є 16 APPs і між Whatsapp, FB, Instagram, Candy Crush ... в кінці кінців у нас залишилося мало місця. Таким чином, у вас є велика проблема: звільнити місце (і зберегти його!).

  Тому ми повинні зробити добро ASO (SEO для додатків) і таким чином позиціонуйте себе над тисячами додатків, які знаходяться на ринку. Але, як початкова допомога, ми завжди можемо робити SEM, як у магазинах, так і в різних APP, веб-сайтах і RRSS. Але, крім того, ми повинні зробити хорошу стратегію гейміфікації, щоб наш APP мав безперервний ріст, також дуже добре цінувався в цих пошукових системах.

  У RRSS вже 25% користувачів бачать вміст у відео. Тому FB розробляє різні формати, щоб зробити цей зміст королем. Він робить це з IGTV або FB Watch, з якими він має намір конкурувати з Netflix і YouTube. Якщо у вас є ці облікові записи у вашій компанії, почніть впроваджувати цю стратегію, щоб вони були більш релевантними та досягли максимальної досяжності у ваших користувачів .

  Кожного дня користувачеві буде частіше шукати зображення, а не писати його. Але також, як фахівці з цифрового маркетингу, це сприяє нам. Якщо оптимізувати зображення, щоб користувачі могли їх знайти (переглядати), ви збережете кілька кроків у послідовності перетворення. Такі, як пошук продукту, вибір кольору, моделі або навіть розміру. Крім того, ви будете вдосконалювати UX, оскільки цей крок допоможе користувачеві досягти своєї мети.

  Так, друзі SEO також приходить до цього так говорили про технології. Щодня блокчейн наближається до більшої кількості секторів і, коли він дійсно прийнятий, їм доведеться ділитися нею на власному сайті. Таким чином, це може бути щось, що ще не розглядається, але воно, безсумнівно, стане дуже важливим у нашому житті завтра.

  • Алгоритм Фред Google:

  Це оновлення, серед багатьох інших, які компанія Google випустила більше року тому, все ще є найважливішим і дає більшу вагу з точки зору SEO.

  Напевно, більше ніж один раз ви проклинали цей алгоритм, оскільки більше думали, що покарати, ніж старі оновлення. І це не з-за примхи. Він був задуманий з наміром розмістити користувача в центрі інтересу , закінчивши, по можливості, деякими простими трюками, які позиціонували нас, і, звичайно, з так званим Black Hat .

  Ось чому, на сьогоднішній день, якщо ми проводимо пошук, більш імовірно, що блог вмісту буде розташований перед електронною комерцією . Пройдіть тест: відкрийте вікно інкогніто, знайдіть " пальто осіннього зимового сезону " і спробуйте знайти першу електронну комерцію, якщо ви бачите ...

  Це змушує нас щодня рахувати більше з Створення контенту та розказування розповідей про SEO Якщо ми хочемо продовжувати з'являтися на першій сторінці, або вдаватися до паралельних методів оплати, таких як приналежність або Google Shopping.

  З усіма побаченими, ми бачимо, як SEO більше не просто тема ключових слів в Google . Ви повинні почати думати про всю стратегію, яка існує у всіх нових пристроях, і що кожен день вони охоплюють більшу частину нашого життя.

  Це не затягування гайки, але, ви вже думали про всі ці засоби масової інформації у вашій стратегії SEO?

  Коли ви говорите про SEO, скільки разів ви дійсно говорите тільки про Google?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»