Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  SEO за допомогою відео-роликів і інші прийоми просування

  1. Визначте цілі кампанії
  2. Створіть цінний контент
  3. Розміщуйте відео по всім SEO-правилам

  Відео здатне швидкісними темпами підвищити впізнаваність бренду і залучити відвідувачів на сайт

  Відео здатне швидкісними темпами підвищити впізнаваність бренду і залучити відвідувачів на сайт. Хочете дізнатися, наскільки добре діє цей спосіб - познайомтеся зі статистикою нижче. А потім - переходите до читання рад, як створити ролик, який збільшить вашу прибуток.

  За даними ComScore, сайти з відео-контентом утримують увагу відвідувача в середньому на 2 хвилини довше, ніж сайти без нього. Інше дослідження, проведене агентством Forrester, показало, що сайти з продуманою відео-стратегією частіше потрапляють на високі позиції пошукової видачі.

  Виходить, якщо хочете бути успішним онлайн, доведеться витратити гроші і час, щоб створити практичну стратегію . Врахуйте, що хороший план для різних компаній складається з різного набору елементів. Нижче йдуть кілька порад для реалізації маркетингової стратегії по відео на вашому сайті.

  Визначте цілі кампанії

  Ще до того як ви натиснете «Rec», подумайте: яка головна мета вашого відео? Мислите творчо, враховуйте особливості вашого бізнесу і цільової аудиторії. Кілька прикладів того, які цілі можуть бути:

  • потрапити в результати видачі пошукових систем в розділі відео, в результаті підвищити позиції свого сайту в основний пошуковій видачі;
  • залучити зайняту аудиторію, у якій є час тільки на перегляд коротких, містких відео;
  • показати те, що насилу може бути описано словами, але легко продемонстровано у всій красі - наприклад, технічні особливості продукту;
  • сформувати канал на YouTube і отримувати дохід від реклами;
  • стати «вірусним» роликом з відповідним рівнем популярності, що збільшить трафік на сайт.

  Кожна з цих цілей вимагає різних методів впровадження. Наприклад, якщо вам потрібно потрапити в ТОП пошукових систем, розмістіть відео-файл на кількох інтернет-ресурсах відразу, включаючи власний сайт. Використовуйте теги title і description - по крайней мере, одне відео потрапить в видачу.

  Якщо ваша мета - заробити грошей на рекламі на YouTube, не має сенсу розміщувати відео на інших сайтах. Замість цього, намагайтеся залучити користувачів для перегляду свого каналу на YouTube і збільшити число передплатників.

  Як бачите, в кожному випадку потрібна своя, конкретна стратегія .

  Створіть цінний контент

  Незалежно від того, хочете ви збільшити трафік або стати популярним, є загальне правило: ролики повинні містити цінну інформацію. Поки ви не встигли заперечити, що бачили сотні «вірусних» кадрів з дурним контентом, дозвольте нам пояснити. «Цінний» не означає «зроблений виключно професіоналами» (хоча, якщо ви хочете підвищити впізнаваність бренду, хороший оператор не завадить). Справа в тому, що в відео повинна бути рівно ту інформацію, яка потрібна, важлива і цікава вашої цільової аудиторії.

  Хочете стати героєм на YouTube? Відео можуть бути і дурними. Але якщо намагаєтеся створити образ авторитетного і шанованого джерела в своїй сфері, варто, наприклад, розмістити записи тренінгів та презентацій.

  Не кидайтеся знімати ролики, якщо ви просто десь прочитали, що «це добре для SEO». Замість цього дайте собі час подумати, які типи контенту були б цікаві вашим відвідувачам і потенційним клієнтам.

  Розміщуйте відео по всім SEO-правилам

  Існує кілька стандартних правил щодо розміщення роликів в мережі. Вони дозволять досягти хороших показників в ведучих пошукових систем:

  • пишіть ключові слова в теги title. Зробіть тег title максимально всеосяжним. Пам'ятайте, що пропозиції в тегах повинні виглядати природно;
  • різні сервіси, на яких викладають відео-файли, можуть містити додаткові теги. Вони допомагають пошуковим машинам знаходити потрібні відео - не забудьте заповнити їх;
  • заохочуйте спілкування між відвідувачами. Розміщуйте заклики до дії в кінці роликів. Створюйте кнопки, щоб користувачі могли поділитися вашим відео в соціальних мережах, і нагадуйте їм про це. Разом зі зростанням популярності ви отримаєте зовнішні посилання.

  Для новачків створення відео-стратегії досить складно, але при чіткому розумінні цілей і мінімальної практиці ви отримаєте відмінні результати - стверджують американські оптимізатори.

  Хочете стати героєм на YouTube?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»