Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  СЕОмакс ціни на розробку сайту

  1. Ваш перший сайт
  2. Сайт з серйозними завданнями
  3. Сайт, спрямований на постійну роботу, розвиток, який прагне отримати місце в рейтингу пошукових систем
  4. З чого складається вартість сайту

  Ваш перший сайт

  Сайти-візитки, не припускають нічого, крім відомостей про компанії та її продукції. Такі сайти замовляють компанії тільки для того, щоб "було". Сайт може бути задуманий красивим або навіть шикарним. На нього може бути виділений хороший бюджет, але сутність в статичному наповненні - він разово наповнений, і про нього Замовник забув ... Його він не турбує, головне, щоб була інформація і щоб він не вимагав подальших витрат, і (!) Важливо, щоб він не ламався. Якщо такий сайт готовий, то тепер можна знайти компанію за назвою, побачити, що є сайт і здійснити дзвінок.
  Це завдання вирішується твердженням дизайну, структури та наповненням тією інформацією, яку дає Замовник. Якщо Замовник обмежений в грошах, і інформацію часто міняти не планує для такого сайту можна не замовляти систему адміністрування, а зміни вести разово через будь-яку контору з обслуговування сайтів (разові правки стоять у нас від 250 руб). Вартість такого сайту в нашій компанії визначається так: Дизайн + число сторінок, вартість яких від 500 до 800 руб, в залежності від їх числа і складності наповнення. ЦІНА: приблизно 25-45 тис. Руб.

  Сайт з серйозними завданнями

  Якщо Замовник хоче від сайту більшого: креативність і впізнаваність дизайну, об'ємність інформації, появи сайту в рейтингу пошукових систем за ключовими словами в майбутньому, то такий сайт повинен бути спроектований і створений по-іншому. Якщо сайт буде мати систему управління (cms), то його легко наповнювати, але міняти принципи і структуру всередині цієї системи не можна. Тому до розробки технічного завдання слід підходити відповідально. Замовник може в майбутньому самостійно створювати сторінки і наповнювати їх. Структура сайту може припускати великий каталог продукції. Вартість такого сайту, якщо вважати посторінково, може бути дуже велика. Тому Замовник може отримати готову (але напівпорожню) систему і наповнювати сайт самостійно через систему адміністрування. Вартість готової системи, розробленої за індивідуальним замовленням від 150 тис. Руб.
  Такий сайт передбачає самостійне наповнення текстами і картинками сайту власником. Якщо власник не може або не хоче наповнювати сайт самостійно, то систему адміністрування (управління вмістом сайту) можна не замовляти - ми беремо в обслуговування сайти на HTML. Ми проводимо повне обслуговування таких сайтів. Якщо Замовник захоче, в будь-який момент до сайту він зможе дозаказать систему адміністрування.

  Сайт, спрямований на постійну роботу, розвиток, який прагне отримати місце в рейтингу пошукових систем

  Структура і наповнення цього сайту - найважливіші параметри. Структуру, дизайн і наповнення розробляють на першому етапі. Наповнення виробляють на другому етапі. Тут вже кожна сторінка розробляється за правилами оптимізації: нічого зайвого, нічого копіює відомі сайти: все своє власне і написане так, щоб було ефективно і зручно.
  Вартість такого сайту, розраховується індивідуально, вона може бути не вище попередніх, або істотно вище, при великому числі сторінок.

  З чого складається вартість сайту

  • Розробка макета дизайну, верстка макета дизайну, система адміністрування, якщо необхідно, то наповнення.
  • Доменне ім'я та хостинг на рік (650 руб. + Від 2 руб. До 6 тис. Руб.) (Оплачується Замовником окремо)
  • Система адміністрування (1С-Бітрікс- вартість системи адміністрування + витрати на впровадження 1С-Бітрікс). Вартість інтеграції визначається завданнями програмування. Якщо немає індивідуальних завдань, то вартість = системи адміністрування «1С-Бітрікс» х3. Системи адміністрування сайтів на MODx -від 25 тис. Руб, роботи з програмування розраховуються після формування базових параметрів Технічного Завдання.

  У портфоліо сайтів-візиток →


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»