Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Seosprint: що це таке і скільки можна заробити на проекті ?!

  1. Надійність SEO sprint
  2. З чого почати
  3. This Post Has Been Viewed 404 Times

  Сьогодні майже кожен активний користувач російськомовного інтернету зустрічався зі згадуванням цього сервісу. Але що таке цей Сеоспрінт? Адже навіть якщо користувач багато чув про це, але самому ні разу не доводилося відвідувати цей сайт або його аналоги, то пізнання, ймовірно, виявляться вельми мізерними. Хтось через незнання говорить, що це черговий «сир у мишоловці», який обіцяє золоті гори. Інші з скептицизму вірять в те, що в інтернеті пристойних грошей не заробити, а прибуток отримують лише ті, хто володіє подібними сервісами.

  Але істина, як і в багатьох подібних випадках, десь посередині між двома крайнощами. Дійсно, з неба гроші не посиплються з перших же хвилин роботи на Сеоспрінте або будь-який інший системі активної реклами. Але отримати гроші, чесно зароблені годинами роботи, можна.

  Сеоспрінт і подібні до нього сайти - це майданчики, на яких буває всього два види користувачів:

  1. замовники;
  2. виконавці;
  • Перші - як правило, веб-майстри, власники сайтів, підприємці, піар-менеджери і будь-які інші люди, яким потрібно рекламувати якийсь продукт або послугу. У ряді випадків Сео спринт використовується для підвищення статистичних показників якогось ресурсу, набору рейтингів, лайків в соціальних мережах і переглядів відео. Це може робитися з різними цілями - від банальної накрутки прибутку з перегляду контекстної реклами до різкого підвищення популярності ресурсу, щоб «задавити» конкурентів.
  • Другі - це користувачі, готові дивитися пропоновану першими рекламу. Зрозуміло, за скромну винагороду. Намагатися вгадати, до якої сфери діяльності всі ці люди ставляться - марна справа через просто неймовірного різноманіття. Взявши два випадкових аккаунта з сайту і отримавши інформацію про їх справжніх власників, можна зустріти часом неймовірні протилежності: який-небудь конструктор ракет на п'ятому десятку життя, намагається компенсувати недостатньо високу зарплату і поки ще відсутність суттєвої пенсії, або 14-річний школяр, збираючи собі на новий смартфон і твердо вирішив свій вільний час витрачатимуть не на ігри, а на досягнення заповітної мети.

  Всіх їх, проте, об'єднує одне: вони прийшли на сайт за грошима. І мало хто прагне йти, дізнавшись, що робота насправді досить проста, хоч і не надто високооплачувана в порівнянні з іншими. Але співвідношення простоти і прибутковості непідкупно. Ймовірно, багато хто так і думають: краще робити щось просте, і отримувати за це невеликі гроші, ніж віддавати всі сили на щось дуже важке і складне, ризикуючи при цьому даремно втратити час.

  Іноді замовниками виявляються такі ж в минулому виконавці, які зуміли створити свою реферальную мережу, організувати власний ресурс для залучення трафіку. Заглядати в їх гаманці для прискіпливого перерахунку кожної умовної одиниці ми не будемо, але їх доходи, ймовірно, на порядок вище, ніж раніше. Але і зобов'язання, зрозуміло, теж.

  Крім того, дуже вигідно, працюючи на Seosprin і стежачи за загальною обстановкою на ринку, виявляти час від часу перспективні проекти і залучати рефералів з тих, що вже встигли себе зарекомендувати і зайняли свою нішу.

  Заробляти на Seosprine можна як виступаючи в ролі замовника, так і виступаючи в ролі виконавця. Другий варіант, звичайно, простіше, і не вимагає наявності ресурсу або послуги, які необхідно розрекламувати для отримання істотних прибутків.

  Не варто думати, що стати інтернет-підприємцем під силу тільки обраним. Володіючи достатньою завзятістю, реалізувати свою невелику, але надійну схему заробітку може практично кожен. Доведеться повчитися, доведеться шукати відповіді різними питаннями і кілька разів, ймовірно, набити шишку, наступивши на підступні граблі.

  Але починати, як і в усьому іншому, слід з малого. Благо, що зробити перші кроки може хто завгодно, незалежно від соціального статусу, віку, статі та будь-яких індивідуальних особливостей, фізичних або психологічних. Все, що потрібно для роботи - комп'ютер, інтернет, час, і, звичайно ж, бажання. Варто зауважити, що від останнього успіх залежить чи не повністю.

  Надійність SEO sprint

  Надійність SEO sprint

  Вкладень, всупереч розхожій думці, сайт не вимагає. Але без них буде проблематично, якщо виступати в якості рекламодавця. Інша справа, що можна заробити якийсь стартовий капітал, працюючи виконавцем, а потім використовувати його в якості вкладення в якийсь свій проект. Наприклад, створивши свій сайт, розмістити контекстну рекламу або вдатися до якоїсь іншої партнерській програмі.

  Логічно, що виникає питання: а як же Сеоспрінт сам отримує гроші, якщо користувачі тільки виводять їх? Тут все просто, і джерел доходу у сервісу для забезпечення власної працездатності досить:

  • Дохід з комісій, що стягуються з рекламодавців;
  • Партнерські програми і контракти з іншими ресурсами або великими рекламодавцями;
  • Співпраця з іншими сервісами та диверсифікація капіталу.

  Ймовірно, що власники сервісу застосовують не тільки ці підходи, а й інші. У будь-якому випадку, ось уже 6 років їх ресурс є найбільшою майданчиком для розміщення реклами в рунеті. А це говорить про те, що проект прибутковий і актуальний, інакше таких успіхів досягти просто не вдалося б, та й утримати лідерство теж.

  З чого почати

  Але ось, власне, настає момент, коли є і бажання, і час. Але немає знань. Всі новачки з цим стикаються, роблячи свої перші невпевнені кроки. Весь заробіток на сайті можна розділити на дві умовні, але дуже відмінні один від одного категорії:

  1. Робота, яку можна виконувати на відвертому автопілоті: серфінг , Оплачувані листи, тести;
  2. Робота, що вимагає якихось зусиль, нехай і невеликих - завдання і реферальная мережа.

  Як можна здогадатися, саме другий спосіб набагато більш прибутковий, так і через кілька тижнів стане зрозуміло, що від клопітно роботи і вкрай низького доходу про перший можна практично забути. Але, може бути, знайдуться люди, які будуть займатися тільки серфінгом - кому як більше подобається, і хто на що здатний.

  Виконуючи завдання протягом декількох годин, можна заробляти 300-500 рублів в день. Тут, звичайно, багато чого ще залежить від того, набита рука: з часом з'являється чуйка на прості і вигідні замовлення, а від дешевих і низькооплачуваних «інстинкти сеоспрінтера» застерігають. У перший день цілком реально заробити і 100, і 200 рублів .

  У перший день цілком реально  заробити і 100, і 200 рублів

  Для тих, хто обере серфінг і листи, арифметика ж не така втішна. За перегляд кожної реклами вдасться отримати десь 3-4 копійки в середньому. У день можна переглянути 100, може бути 200 таких оголошень. Дьоготь трохи розбавляє ложка меду у вигляді оплачуваних листів і тестів, але загальну картину вони не дуже змінюють, оскільки з'являються рідко (щодо серфінгових посилань) і в малих кількостях.

  Відверто кажучи, краще повністю переключити свою увагу на завдання. Оплата за них незрівнянно вище - іноді і кілька сотень рублів. Але слід врахувати, що такого роду завдання - відносна рідкість і за складністю, як правило, у багато разів перевершують двох-трирубльовою.

  Якщо говорити саме про основне, самому надійному і досить простому вигляді завдань - то вони полягають в одному з наступного:

  • Перегляд відео на YouTube або Вконтакте;
  • Будь-яка активність в соціальних мережах (поставити лайк, зробити репост, написати коментар, додати в друзі, підписатися і все інше);
  • Активність на сайті замовника (перегляд реклами, перехід по рекламних посиланнях, іноді реєстрація і якась інша наступна за нею активність).

  Якщо всі ці дії не лякають, якщо є бажання їх виконувати і отримувати за це гроші, то Сео спринт - найкраще місце, щоб почати. Майданчики надійніше, більший і вигідніше в інтернеті просто не знайти. Сеоспрінт відносяться до найкращим буксує для заробітку в інтернете.За винятком, можливо, за іноземні аналоги, але на західному ринку, на жаль, дуже популярні так звані «лава» (від англійського слова scam - шахрайство). Це сайти-одноденки, що обіцяють величезні гроші за перегляд реклами, але кожен раз зникаючі через кілька тижнів або місяців після запуску. Крім того, навіщо йти «за бугор», коли ми і самі, як то кажуть, з вусами?


  This Post Has Been Viewed 404 Times

  Автор статті: Олег Астанин, дата публікації 2016-11-09

  Але що таке цей Сеоспрінт?
  Логічно, що виникає питання: а як же Сеоспрінт сам отримує гроші, якщо користувачі тільки виводять їх?
  Крім того, навіщо йти «за бугор», коли ми і самі, як то кажуть, з вусами?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»