Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Сервіс GoAudit: незалежний аудит SEO, контекстної реклами, конверсій і конкурентів

  1. Що таке аудит інтернет-маркетингу і навіщо він потрібен
  2. Де замовити аудит інтернет-маркетингу
  3. Агентство або відділ, з яким ви працюєте
  4. стороннє агентство
  5. Маркетолог-фрілансер
  6. автоматизовані сервіси
  7. GoAudit
  8. Коли вам потрібен аудит
  9. Що і як аналізуємо при кожному типі аудиту
  10. Схема роботи з GoAudit
  11. Аналіз конкурентів
  12. SEO-аудит сайту
  13. Конверсійний аудит сайту
  14. Аудит контекстної реклами
  15. Результат роботи
  16. Вартість і терміни
  17. Відповіді на питання про GoAudit
  18. Звернення до маркетингових агентствам

  Розчарувалися в інтернет-маркетингу? Пробуєте контекст, SEO, ляльки вуду, але не бачите результатів? Швидше за все, у вашій рекламної або маркетингової стратегії залишилися слабкі місця. Приклади з практики:

  • Немає заявок з сайту. Виявилося, що заявки з форм не відправлялися на пошту
  • Трафік падає. Аналіз показав, що сайт потрапив під санкції
  • Контекстна реклама не приносить результатів. При перевірці виявлено 40 помилок

  Щоб знайти такі недоліки, потрібно провести глибокий аудит інтернет-маркетингу. Для цього ми створили новий сервіс - GoAudit .

  Команда GoAudit складається з фахівців "комплект", які можуть проаналізувати ваш проект за чотирма напрямками:

  • конкуренти
  • SEO
  • конверсії
  • контекстна реклама

  Щоб розібратися, що таке інтернет-маркетингові аудити і як вони допоможуть вашому проекту, читайте статтю і задавайте питання в коментарях.

  Щоб розібратися, що таке інтернет-маркетингові аудити і як вони допоможуть вашому проекту, читайте статтю і задавайте питання в коментарях

  Що таке аудит інтернет-маркетингу і навіщо він потрібен

  Аудит - процедура незалежної перевірки і оцінки звітності, даних обліку і діяльності організації, а також системи, процесу, проекту або продукту (Вікіпедія). Аудит інтернет-маркетингу потрібен, щоб:

  • Розробити стратегію інтернет-маркетингу, в тому числі з нуля
  • Знайти і усунути помилки в процесах, які впливають на трафік, ефективність реклами, кількість конверсій.

  Ринок аудитів інтернет-маркетингу в Росії не сформований, і стандартної процедури перевірки не існує. Тому ми розробили свою систему, засновану на 9-річному досвіді маркетингового агентства "комплект".

  Спочатку ми виділили 4 проблеми, які найчастіше хвилюють клієнтів. Вони ж є основними статтями витрат на інтернет-маркетинг:

  • конкуренти
  • SEO
  • конверсії
  • контекстна реклама

  Ці пункти стали основою для типів аудитів, які проводить GoAudit . По кожному напрямку ми склали чек-листи з 70-110 перевірками.

  ПЕРЕВІРИТИ МІЙ САЙТ >>

  Де замовити аудит інтернет-маркетингу

  У вас є 5 варіантів: ваше агентство, стороннє агентство, фрілансер, автоматизовані сервіси та GoAudit .

  Агентство або відділ, з яким ви працюєте

  Якщо ви працюєте з маркетинговим агентством або у вашій компанії є маркетинговий відділ, можна замовити аудит у своєї команди.

  Плюси Мінуси - Заглибленість команди в ваш бізнес. - Необ'єктивність: такий аудит не є незалежним. Знайти грубі помилки означає визнати свій непрофесіоналізм перед клієнтом; жодне агентство на це не піде.

  - Поверховий підхід: слід з першого пункту. У кращому випадку агентство вкаже на дві-три невеликі проблеми і продовжить працювати як раніше

  У кращому випадку агентство вкаже на дві-три невеликі проблеми і продовжить працювати як раніше

  стороннє агентство

  Аудитом займаються агентства повного циклу і вузькоспеціалізовані студії: по SEO, контексту і так далі.

  Плюси Мінуси - Безкоштовні або дуже недорогі аудити, хоча зустрічаються пропозиції і за 150 000 рублів.

  - Непогана кваліфікація аудитора.

  - Необ'єктивність: мета агентства - отримати компанію в клієнти, а не оцінити плюси і мінуси роботи. Як наслідок, вас лякають страшними історіями і похмурими прогнозами, які можна запобігти тільки при роботі з цим агентством.

  - Поверховий підхід: слід з першого пункту. Розповісти страшилку про чорне-чорне SEO в чорному-чорному місті можна не вникаючи в бізнес клієнта. Тому агентства не питають ні про суть вашого бізнесу, ні про пріоритети, ні про стратегію - а це основа хорошого аудиту.

  Тому агентства не питають ні про суть вашого бізнесу, ні про пріоритети, ні про стратегію - а це основа хорошого аудиту

  Маркетолог-фрілансер

  Плюси Мінуси - Низька ціна: 5 000-15 000 рублів. - Немає гарантії якості: якщо при роботі з агентством є хоч якась впевненість в тому, що ви маєте справу з професіоналом, то у випадку з фрілансером ви граєте в російську рулетку. Швидше за все, ви отримаєте документ, де у вільному стилі будуть викладені 2-3 факту, знайдені ввечері за чашкою кави.

  - непрогнозованість дедлайн: фрілансер може в будь-який момент зникнути.

  - Необ'єктивність: як і агентство, деякі фрілансери хочуть умовити клієнта на вигідний для себе тип робіт. Відповідно, результати аудиту підганяються під можливість співпраці.

  Відповідно, результати аудиту підганяються під можливість співпраці

  автоматизовані сервіси

  Показники по трафіку, ключові слова, конкурентам можна проаналізувати за допомогою платного софта: SpyWords, MegaIndex, SEMrush, SimilarWeb, Seopult.

  Плюси Мінуси - Низька ціна: від 1 950 рублів до $ 399 в місяць.

  - Об'єктивність: у сервісу немає прихованих мотивів, як у фрілансера або агентств.

  - Обмеженість аналізу: заплативши приблизно $ 150 в місяць, ви отримаєте результати тільки з одного сервісу. Вони можуть бути неточними: для об'єктивності варто брати дані з декількох ресурсів. А це значно збільшує вартість аудиту.

  - Відсутність висновків: сервіси показують тільки цифри. Аналіз і висновки ви повинні робити самі.

  Аналіз і висновки ви повинні робити самі

  GoAudit

  GoAudit - команда інтернет-маркетологів з "комплект", які вручну проводять аудити і дають рекомендації, як виправити виявлені недоліки.

  Плюси Мінуси - Об'єктивність: GoAudit НЕ маркетингове агентство, тому аудит проводиться тільки для аудиту. Команді немає сенсу залучати вас як клієнта. Єдина додаткова послуга, яку вам запропонують - годинна консультація про результати аудиту.

  - Якість: команда GoAudit - професійні інтернет-маркетологи з агентства "комплект". Ось, чим вони займалися Останні кілька років. У них є величезний досвід роботи зі складними проектами, кожен з яких починався з інтернет-маркетингового аудиту.

  - Глибина аналізу: щоб аудитор розумів ваш бізнес, GoAudit запитує інформацію про вашу компанію, її пріоритети і стратегії. Потім ваш сайт перевіряється по сотні пунктів чек-листа (кількість залежить від типу аудиту).

  - Рекомендації щодо поліпшення інтернет-маркетингу: GoAudit використовує не тільки автоматизовані сервіси, але і аналітичні здібності своїх маркетологів. На основі отриманих даних аудитор дає практичні рекомендації щодо поліпшення SEO, контексту, відсотки конверсії.

  - Відносно висока ціна: 30 000 рублів. Це середня по ринку вартість 10 годин роботи інтернет-маркетолога. - Відносно висока ціна: 30 000 рублів

  Коли вам потрібен аудит

  Як показує досвід, аудит потрібен всім компаніям: ми ні разу не бачили клієнта, у якого все було б ідеально. Щоб внести конкретику, розповімо кілька прикладів.

  1. Людина планує запустити бізнес в інтернеті і хоче визначити свою нішу, сформулювати УТП.

  Почніть з аналізу конкурентів. Це допоможе побачити індустрію зсередини і визначити кращі рішення, які використовують найуспішніші компанії у вашій сфері.

  1. Компанія найняла агентство і активно займається SEO вже 3 місяці. Трафік не росте.

  Саме час перевірити роботу вашого агентства і вирішити, чи співпрацювати з ним далі. Можливо, агентство працює на піку можливостей по вашому ринку. Можливо, агентство працює погано і не виконує навіть елементарних речей. SEO-аудит вам в помощь!

  1. На сайті хороший трафік, але відвідувачі не конвертуються в клієнтів.

  Щоб при існуючому трафіку отримати більше клієнтів, потрібно проаналізувати причини, а потім додати або виправити конверсійні елементи на сайті. Конверсійний аудит допоможе розібратися в існуючих проблемах і отримати рекомендації щодо їх виправлення.

  1. Бюджети направили на контекстну рекламу. Результат розчарував.

  Контекст - найефективніший інструмент для отримання прибутку. Тому якщо вона не дає клієнтів - це вірна ознака того, що у вас проблеми з налаштуванням кампаній. Щоб їх знайти, замовте аудит контекстної реклами.

  Що і як аналізуємо при кожному типі аудиту

  Як будується робота і що саме аналізує GoAudit?

  Схема роботи з GoAudit

  1. Щоб вибрати потрібний тип аудиту, вивчіть інформацію на Лендінзі.
  1. Якщо залишилися питання, безкоштовно проконсультуйтеся з фахівцем .
  1. Спеціаліст просить заповнити бриф про вашу компанію. Він допоможе фахівцям зрозуміти ваш бізнес.
  1. Оплата.
  1. Аудит проводять вручну інтернет-маркетологи з " комплет ". Один маркетолог аудіюєтся і задає уточнюючі питання, інший - перевіряє роботу. Потім все результати дослідження зводяться в єдиний документ. Ви можете подивитися статус замовлення. Процес займає 10 робочих днів
  1. Чи отримуєте готовий аудит, оформлений для зручного використання. приклад .
  1. Задаєте один раунд питань перевіряючому.
  1. Якщо ви відчуваєте, що вам потрібно більше часу на спілкування з експертом, замовте годинну консультацію за 5 000 рублів. Якщо в ході обговорення ми зрозуміємо, що аудит зроблений з нахилом не на те, що ви очікували, GoAudit його доповнить.

  Аналіз конкурентів

  Найнеобхідніший і універсальний аналіз, який доповнює і покращує будь-який інший тип аудиту. Дозволяє виявити сильні прийоми і інструменти інтернет-маркетингу, які використовує ваш конкурент. Аудитор проаналізує сайт конкурента, тригерні і конверсійні елементи, джерела трафіку, SEO, контекст, email-маркетинг.

  Аналіз конкурентів підійде будь-якому бізнесу, навіть якщо у вас ще не запущений сайт. Дані аудиту будуть цікаві тим, хто приймає стратегічні рішення в компанії: генеральному директору, власнику бізнесу.

  ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ >>

  ЗАМОВИТИ АНАЛІЗ КОНКУРЕНТІВ >>

  SEO-аудит сайту

  Включає більше 110 перевірок: трафік, хостової фактори, індексація, дублювання, аффіліатов, помилки, регіональність, відсутність порушень ліцензії на пошук, фактори авторитетності, сніпети, статичну вагу, зовнішні посилання, фільтри і санкції і багато іншого.

  SEO-аудит дозволяє знайти причини низького трафіку і перевірити роботу агентства.

  ЗАМОВИТИ SEO-АУДИТ >>

  ЗАМОВИТИ SEO-АУДИТ >>

  Конверсійний аудит сайту

  Найшвидший спосіб отримати нових клієнтів - провести за відгуками друзів аудит і виправити виявлені помилки. При перевірці вивчаються елементи сайту, які безпосередньо впливають на конверсії: дизайн, конверсійні елементи, тригери довіри, УТП, шляхи людей по сайту.

  Рекомендуємо конверсійний аудит компаніям, які залучають відчутний для своєї індустрії трафік на сайт.

  ЗАМОВИТИ КОНВЕРСІЙНИЙ АУДИТ >>

  ЗАМОВИТИ КОНВЕРСІЙНИЙ АУДИТ >>

  Аудит контекстної реклами

  Включає аудит Яндекс.Пошук, Яндекс.ру, Google Adwords пошук, Google Adwords GDN. GoAudit проведе 70+ перевірок, тестів і рекомендацій.

  У звіті ви не побачите очевидних рад на кшталт включення швидких посилань або відображення ключового слова в заголовку оголошення. Команда GoAudit копне глибше і підготує докладну інструкцію щодо виправлення недоліків.

  ЗАМОВИТИ АУДИТ Контекстна реклама >>

  ЗАМОВИТИ АУДИТ Контекстна реклама >>

  Результат роботи

  Після закінчення аудиту ви отримаєте:

  - Таблицю Google Sheets приблизно на 70 рядків (залежить від типу аудиту), де коротко викладено, які параметри перевіряли і який результат перевірки.


  - Документ Google Docs приблизно на 50 сторінок, де детально описані підсумки аудиту. У текст додаються скріншоти метрик і помилок. - Документ Google Docs приблизно на 50 сторінок, де детально описані підсумки аудиту
  Результати перевірки в таблиці залінковани на відповідний пункт в документі. З таблиці ви можете перейти на опис проблемного місця і прочитати подробиці:
  СКАЧАТИ ПРИКЛАД АУДИТУ

  Якщо вам потрібна більш детальна консультація експерта, ви можете замовити її за 5 000 рублів.

  Вартість і терміни

  Вартість кожного аудиту 30 000 рублів. Термін - 10 робочих днів, іноді швидше.

  Відповіді на питання про GoAudit

  - Чому так дорого?

  Вартість складається з:

  • 10 годин роботи двох інтернет-маркетологів: один робить аудит, інший - перевіряє роботу.
  • Оплати 2-8 аналітичних сервісів (від 50 000 рублів на місяць), через які пропускається предмет аудиту.

  - Аудит можна замовити у фрілансера за 5 000 рублів. Навіщо платити більше?

  При роботі з фрілансером немає гарантій якості роботи та дотримання термінів. Аналіз від GoAudit роблять професійні маркетологи, які вели великі проекти "Комплект". Наші чек-листи засновані на досвіді роботи цілого агентства, а не тільки на особистому досвіді, як у маркетолога-фрілансера.

  Якщо аудит зроблений неякісно, ​​то 5 000 рублів витрачені даремно. Якщо аудит зроблений в GoAudit , Вкладення почнуть окупатися відразу після виправлення перших недоліків, а в плюс ви вийдете через 1-1,5 місяці. Це середній термін, який ми вирахували на основі 380 проектів.

  - Навіщо робити платний аудит, якщо агентства роблять його безкоштовно?

  Якщо агентство робить безкоштовний аудит, його мета - змусити вас оплатити послуги агентства. Тому про об'єктивність не йдеться.

  GoAudit НЕ маркетингове агентство, і KPI співробітників - знайти якомога більше плюсів і мінусів на вашому сайті, а не привернути нових клієнтів. Тому аудит буде платним, але корисним і об'єктивним.

  - У нас є агентство або свій відділ маркетингу, нас все влаштовує. Навіщо проводити аудит їх роботу?

  Причина помилок не тільки непрофесіоналізм. Ваша команда могла втратити якісь моменти, тому що фокусувалася на інших напрямках або не встигла вивчити аспекти бізнесу.

  Незалежна оцінка роботи корисна для всіх: "комплект" теж користується послугами аудиту. Крім того, хороше агентство буде тільки радо отримати об'єктивний відгук про свою роботу.

  - Який тип аудиту вибрати?

  Всі типи аудиту корисні. якщо GoAudit проаналізує для вас всі чотири напрямки - SEO, контекст, конверсії, конкурентів - ви отримаєте повне уявлення про те, як функціонує ваш бізнес в інтернеті.

  Але іноді аудит не підходить для конкретного проекту: наприклад, якщо ви не займаєтеся контекстом, команда, зрозуміло, не візьметься за аудит контекстної реклами. Крім того, у компаній буває обмежений бюджет. В цьому випадку ви можете безкоштовно проконсультуватися з фахівцями і вибрати пріоритетний для вашого бізнесу аудит.

  - А якщо ми не зможемо виправити знайдені помилки?

  Чи зможете. GoAudit не дає суперскладних і нездійсненних рад. Ваше агентство, відділ або інтернет-маркетолог знають, що робити або кого найняти, щоб вирішити проблему. В іншому випадку подумайте над тим, щоб змінити підрядника.

  Приклади рекомендацій по SEO:

  • Зробити тайтли унікальними.
  • Закрити піддомен від індексації, прописавши в файл robots.txt поддомена директиву Disallow: /.
  • Додати посилання на карту сайту в robots.txt директивою Sitemap.

  Звернення до маркетингових агентствам

  Колеги, команда GoAudit із задоволенням з вами попрацює! Усім потрібен погляд з боку: ми і самі залучаємо людей, щоб проводити аудит роботу "комплект".

  Агентства та веб-студії, не бійтеся запрошувати GoAudit - це буде win-win співпрацю. Фахівці проаналізують бізнес вашого клієнта в інтернеті (можна не показувати йому звіт!), А ви виправите всі помилки і допоможете компанії домогтися бажаного результату.

  (Visited 2 568 times, 3 visits today)

  Пробуєте контекст, SEO, ляльки вуду, але не бачите результатів?
  Навіщо платити більше?
  Навіщо робити платний аудит, якщо агентства роблять його безкоштовно?
  Навіщо проводити аудит їх роботу?
  Який тип аудиту вибрати?
  А якщо ми не зможемо виправити знайдені помилки?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»