Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Сервіс SEO для малого бізнесу | Доступні послуги SEO в США

  1. SEO навчання
  2. SEO сайту і огляд огляд
  3. Служба тегів SEO
  4. Моніторинг SEO
  5. Do-It-Yourself SEO

  Пошукова оптимізація - або, як його частіше називають, SEO - це онлайн-маркетингова тактика, яка застосовується до сторінок вашого веб-сайту, повідомлень у блогах і продуктів у вашому інтернет-магазині, щоб допомогти їм зрівнятися із запитом особи, яка шукає в Google для типів вмісту, який ви створюєте, і продуктів або послуг, які ви продаєте Пошукова оптимізація - або, як його частіше називають, "SEO" - це онлайн-маркетингова тактика, яка застосовується до сторінок вашого веб-сайту, повідомлень у блогах і продуктів у вашому інтернет-магазині, щоб допомогти їм "зрівнятися" із запитом особи, яка шукає в Google для типів вмісту, який ви створюєте, і продуктів або послуг, які ви продаєте. Значення, якщо домовласник потребує сантехніка і живе в Каламазу, штат Мічиган, вони можуть сісти за свій комп'ютер, відправитися в Google (або Bing або Yahoo), і набрати щось на кшталт “Сантехніки в Каламазу” або “Доступні каламазу водопровідники” В панель пошуку.

  Якщо ви є водопровідником, чиї веб-сайти були оптимізовані для пошуку, ваша сторінка (и) вийде на сторінку 1 результатів пошуку Google, що значно збільшить ваші шанси, що цей та інші домовласники зателефонують вам замість іншої сантехнічної компанії.

  Реалізація добре досліджених Теги SEO та розумний на сторінці техніки пошукової оптимізації займає багато часу і практики. Оптимізація веб-сайту, інтернет-магазину чи блогу для пошуку, щоб збільшити органічний трафік, який він отримує, - це навички, які повільно відточуються, розміщуючи повідомлення поштою. продукт за продуктом, та сторінки за сторінкою.

  Оскільки ми працюємо з малими підприємствами, ми хотіли б запропонувати варіанти для всіх наших послуг цифрового маркетингу. У нас є 5 SEO послуг, ідеально підходять для будь-якого малого бізнесу бюджету і рівня кваліфікації.

  Ліз приємно працювати і знає свою справу. Мій сайт SEO, здавалося, "завис" за останні кілька місяців. Після декількох сеансів з Liz та деякими змінами вмісту, ми почали бачити різницю протягом 30 днів. ~ Ronda VanBuren, власник малого бізнесу

  SEO навчання

  Для тих власників малого бізнесу, які краще навчаються, коли вони можуть задавати питання і взаємодіяти з іншими, ми пропонуємо варіант навчання SEO . Ця опція особливо велика для тих, хто або має блог-компонент на своєму веб-сайті ( оскільки кожен новий опублікований блог є новим шансом на ранжування за новою ключовою фразою ) або інтернет-магазином, оскільки новий пост блогу та нові продукти будуть постійно додаватися онлайн.

  Наш тренінг SEO включає:

  • Основи SEO
  • Як проводити дослідження ключових слів
  • Як реалізувати на вашому веб-сайті добрі практики SEO ( включаючи написання тегів заголовків, метаописів, тегів ALT, взаємопов'язаних і створення поєднань, багатих на ключові слова )
  • Пропозиції та реалізація плагіна SEO, включаючи активацію функцій мапи сайту та метаданих у соціальних мережах
  • Як проводити конкурентні дослідження SEO
  • Оптимізація одного блогу або сторінки на веб-сайті разом

  Також пропонуються додаткові передові методи SEO, такі як налаштування та використання інструментів Google Webmaster, важливість вашої інформації про компанію Google My Business і перегляд профілів соціальних мереж для оптимізації пошукових систем.

  Доступні варіанти навчання особистих, телефонних та веб-відеоконференцій. Погодинні тарифи застосовуються.

  SEO сайту і огляд огляд

  Якщо ви багато читали про SEO, працювали над впровадженням добрих практик SEO на вашому сайті, і хочете, щоб другий набір очей переглядав SEO, який ви завершили, а також зробили пропозиції для посилення існуючих тегів SEO і ми розглянемо оптимізацію пошукової системи, яку ви зробили на домашній сторінці, статичні сторінки, а також - якщо у вас є блог - до 5 повідомлень.

  Доступні варіанти навчання персоналу, телефону та веб-конференцій. Погодинні тарифи застосовуються.

  Служба тегів SEO

  Ця послуга SEO є оптимальною для власників малого бізнесу, які мають статичний веб-сайт або не мають часу для вивчення та впровадження SEO- тегів. Перш ніж ми почнемо, ми надішлемо вам анкету SEO, щоб безпосередньо почути від вас, як ви описуєте бізнес, клієнтів, продукти або послуги, які обслуговуються, і конкурентів. Звідти ми…

  • Виконайте дослідження ключових слів у вашій галузі, продуктах / послугах та (фізичній) області
  • Дослідження SEO використовуються вашими конкурентами
  • Оптимізуйте вибрані сторінки веб-сайту, додавши унікальні теги і мета-описи назв, додавши теги ALT до зображень і додавши посилання на сторінки та публікації на своєму веб-сайті.
  • Перегляньте та відредагуйте (якщо необхідно) текст на сторінці, щоб належним чином оптимізувати використання ключових слів та заголовки.
  • Додайте плагін SEO (і плагін sitemap, якщо потрібно) і налаштуйте параметри метаданих у соціальних мережах.

  Наша служба тегування SEO оцінюється за сторінку веб-сайту.

  Моніторинг SEO

  Віртуальний ринок може бути конкурентоспроможним. Крім того, правила Google постійно змінюються. Якщо ви хочете, щоб ми стежили за розташуванням вашого бізнесу в результатах пошуку, переконавшись, що ваші конкуренти не зрівняються з вами, ми можемо стежити за вашим рейтингом пошукових систем для вас і на будь-якій частоті, яку ви віддаєте перевагу (як правило, клієнти віддають перевагу SEO моніторинг перевіряється щоквартально або двічі на рік. ) Ціноутворення визначається тим, скільки фраз ми контролюємо, а також скільки конкурентів.

  Do-It-Yourself SEO

  Ви можете провести час, читаючи наші Посади, пов'язані з SEO . Ми йдемо через вас чому SEO є важливим , як вибирайте інтелектуальні теги заголовків, мета-описи та постійні посилання , і поясніть вплив соціальних медіа на пошуки пошукових систем і як оптимізувати свій профіль у соціальних мережах. Ми також надаємо поради для додавання тегів ALT до фотографій , важливість хорошого якоря тексту та інші мудрі техніки на сторінці .

  Ми розуміємо, наскільки важливим є SEO для бізнесу . Ми також розуміємо, що бюджети та часові обмеження сильно відрізняються. Ось чому ми пропонуємо гнучкий підхід з послугами SEO для малого бізнесу.

  Хочете зв'язатися з членом нашої команди, щоб обговорити ваші потреби або дізнатися, як можна розпочати роботу? Ви можете зателефонувати нам за адресою 901-496-3902 Надішліть нам листа на адресу [email protected] або заповніть коротку форму нижче.

  * Фото: My Life Графічний / Shutterstock

  Хочете зв'язатися з членом нашої команди, щоб обговорити ваші потреби або дізнатися, як можна розпочати роботу?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»