Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Сервіси для автоматичного просування сайтів - Блог Вебмастера

  1. SeoPult - сервіс авто-просування сайтів
  2. MegaIndex - система автоматизації просування
  3. Web Effector - автоматизований seo-сервіс
  4. SeoHammer - контрольний агрегатор
  5. Нормативний агрегатор Rookee

  На даний момент існує велика кількість seo-агрегаторів для автоматичного просування сайтів, які замінюють роботу seo-фахівців. Їх робота полягає в покупці зовнішніх посилань на Ваш сайт з метою вивести останній на перші позиції в пошуковій видачі.

  Їх робота полягає в покупці зовнішніх посилань на Ваш сайт з метою вивести останній на перші позиції в пошуковій видачі

  У кожного з цих агрегаторів є свої переваги і свої недоліки. На цій сторінці ми і займемося їх розглядом.

  SeoPult - сервіс авто-просування сайтів

  SeoPult - система автоматизованого просування сайтів в пошукових системах Яндекс і Гугл. Сервіс розроблений в першу чергу для початківців оптимізаторів, мало знайомих з пошуковим просуванням. І з цього весь процес запуску кампанії максимально спрощений.

  Все що потрібно зробити, це ввести адресу сайту, який просувається, далі система проаналізує сайт, підбере відповідні ключові запити, визначить позиції сайту і розрахує приблизну вартість просування.

  Мінімальний бюджет на просування 1-го запиту, 25 рублів на місяць.

  Насправді сеопульт досить універсальний сервіс і крім авто-закупівлі посилань, має безліч корисних, платних і безкоштовних функцій.

  З безкоштовних це: аналіз просувається, рекомендації щодо його оптимізації, аналіз конкурентів, підбір ключових запитів, перевірка позицій, розрахунок вартості просування.

  З платних: просування статтями, поліпшення поведінкових факторів, замовлення контекстної реклами, замовлення сео-контенту.

  MegaIndex - система автоматизації просування

  MegaIndex - багатофункціональний комплекс для автоматизації пошукового просування сайтів. Даний сервіс однаково корисний як початківцям, так досвідченим веб-майстрам.

  Основна перевага мегаіндекса серед більшості подібних проектів, це наявність безлічі різноманітних, безкоштовних інструментів для глибокого сео-аналізу сайту.

  За допомогою безкоштовного функціоналу сервісу можна:

  • підібрати ключі для просування ресурсу
  • дізнатися позиції сайту по потрібним пошуковим запитам
  • перевірити рівень оптимізації контенту
  • перевірити релевантність сторінок вибраних ключових запитах
  • провести аналіз конкурентів і багато іншого

  Просування сайтів в MegaIndex, ґрунтується на авто-закупівлю вхідних посилань, управлінні соціальними та поведінковими чинниками, залученні трафіку за допомогою контекстної і медійної реклами.

  Web Effector - автоматизований seo-сервіс

  Web Effector - зручний інструмент для автоматизації сео-просування сайтів.

  Просування ресурсу полягає в автоматичній закупівлю орендних і вічних посилань, і посилення поведінкових факторів шляхом збільшення пошукового трафіку і активності користувачів на сайті.

  Для запуску компанії є два способи:

  1. Налаштувати і запустити просування самостійно.
  2. Скористатися послугами менеджера, який підбере найбільш підходящі ключові слова і фрази, вибере релевантні сторінки, налаштує генерацію анкоров і правила закупівлі і знімання посилань.

  Додаткові послуги сервісу: повний і частковий аудит сайту, внутрішня оптимізація сайту, написання seo-контенту, послуги особистого вебмастера і консультанта.

  SeoHammer - контрольний агрегатор

  SeoHammer - молодий але вже досить популярний проект, який почав свою діяльність в 2012 році.

  Як і в більшості подібних сервісів, просування в сеохаммер грунтується на автоматичній закупівлю орендних і вічних посилань. Для поліпшення швидкості і якості просування в системі реалізовані такі функції як:

  • покупка посилань в соціальних мережах: лайки, репости і т. д.
  • посилення куплених посилань за допомогою переходів по ним живих користувачів
  • переходи користувачів на сайт з пошукових систем, по просуваються запитам

  Для досвідчених оптимізаторів розроблена додаткова функція - SeoHammerPRO, що дозволяє детально налаштувати сео-компанію.

  Нормативний агрегатор Rookee

  Ще один контрольний агрегатор - Rookee . Тут настройка кампанії просування сайту здійснюється не самою системою, а професійними seo-фахівцями. Клієнт платить 10% від вартості всіх куплених посилань + комісія сервісу.

  Такий спосіб розкрутки дорожче, ніж автоматичний, але і приносить великі результати. Так само ця система може похвалитися зручним інтерфейсом, що важливо для користувача.

  Виходячи з вищесказаного, кожному веб-майстру належить самостійно визначити, який із запропонованих сервісів йому підходить найбільше.

  Читайте також:


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»