Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Сервіси і програми для аудиту (аналізу) сайту

  Для аналізу сайтів існує багато різних інструментів. Зазвичай в них вказується загальна інформація про домен (дата реєстрації, хостинг, код відповіді сервера, кодування та ін.), Інформація про метатегах введеної сторінки. Інформація про посилання в них дається рідко, так як інструментів, які збирають посилання, дуже мало.

  Серед цікавих програм з аналізу сайту можна виділити наступні.

  Seo-monster.ru - надає широкі можливості для аналізу сайту. Наприклад, перевірка кількості проіндексованих сторінок здійснюється зверненням сервісу в пошукову систему за допомогою спеціального запиту. Крім іншого, Seo-monster.ru аналізує конкурентів просувається.

  ru аналізує конкурентів просувається

  Be1.ru - простий у використанні сервіс для аналізу сайту. Він доступний в двох режимах: коли вся інформація представлена ​​на одній сторінці або у вкладках. Цей сервіс допомагає аналізувати, крім інших параметрів, контент сторінки: які слова і словосполучення в процентному співвідношенні до всього тексту присутні на сторінці.

  Цей сервіс допомагає аналізувати, крім інших параметрів, контент сторінки: які слова і словосполучення в процентному співвідношенні до всього тексту присутні на сторінці

  Pr-cy.ru - поєднує в собі технічний і текстовий аналіз сайту, а також пропонує розширений аналіз конкурентів. Для зареєстрованих на сервісі користувачів доступний розширений функціонал.

  Saitomer.ru - тут на одній з вкладок можна подивитися, яку текстову складову бачить на сторінці робот пошукової системи . Текст сторінки, внутрішні і зовнішні посилання зі сторінки - все це також можна проаналізувати в даному сервісі.

  Solomono.ru - за допомогою цього сервісу для аналізу сайту можна дізнатися про кількість посилань, проставлених на сайт, а також вивантажити список посилаються майданчиків (опція доступна після реєстрації в сервісі). Однак потрібно враховувати, що дані не завжди актуальні, відставання в зборі кількості посилань може становити кілька місяців. Аналогічним сервісом, який показує також динаміку посилань за певний період, є сервіс ahrefs.com .

  com

  Validator.w3.org - виявляє помилки в коді сайту, що корисно при проведенні оптимізації. Працювати з сервісом аудиту сайту просто - потрібно всього лише ввести в рядок аналізу URL сайту, після чого сервіс покаже інформацію про помилки.

  Rooletka.ru - проводить повний аналіз технічної складової сайту і контенту кожної сторінки. Кількість перевірених параметрів - більше 40. По кожному з них система дає основні висновки. Також сервіс дає можливість зробити аудит сайту будь-якого конкурента.

  Xenu - незамінна річ для веб-майстра. Програма для аудиту сайту встановлюється на комп'ютер; при введенні URL ресурсу вона проходить по всіх посиланнях сайту. Таким чином можна отримати інформацію про непрацюючих посиланнях (при цьому видно, на якій сторінці розташована бита посилання ), Статус-код сторінки, обсяг тексту на сторінці, рівень вкладеності сторінки, кількість внутрішніх посилань, кодування, тип посилання (текст, картинка, скрипт).

  Таким чином можна отримати інформацію про непрацюючих посиланнях (при цьому видно, на якій сторінці розташована  бита посилання  ), Статус-код сторінки, обсяг тексту на сторінці, рівень вкладеності сторінки, кількість внутрішніх посилань, кодування, тип посилання (текст, картинка, скрипт)


  Повернутися назад: Програми для збору позицій Читати далі: Онлайн сервіси та програми для перевірки тексту   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»