Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Сезонність пошукового трафіку: як змінюється активність користувачів протягом року

  Відвідуваність більшості сайтів схильна до сезонних коливань. Зміни тісно пов'язані з тематикою сайту. Наприклад, збірники рецептів отримують під Новий рік солідну надбавку до трафіку, туристичні проекти оживають влітку і так далі.

  Однак є і загальні тенденції - адже число активних інтернет-користувачів змінюється в залежності від пори року. Влітку ми все-таки вважаємо за краще лежати на пляжі, а не витріщатися в монітор.

  Відстежити закономірності, що стосуються зміни активності в часі, можна за допомогою статистики Liveinternet: https://www.liveinternet.ru/stat/ru/searches.html . Вибірка сайтів там величезна, так що висновки цілком можна переносити на весь Рунет.

  Однак LI.ru створювався все-таки з іншими цілями, тому щоб витягнути більш детальні і точні дані, потрібно попрацювати з «сирий» статистикою.

  Я зробив це на вибірці кілька десятків тисяч сайтів. Для збільшення точності не включав в розгляд ресурси з нульовою відвідуваністю з Яндекса і Google хоча б протягом одного тижня, ввів також ще деякі обмеження.

  У підсумку вийшло ось це (графік інтерактивний, наведіть курсор на точку, щоб дізнатися дату і відвідуваність):

  Дані згруповані по тижнях. Коливання не так величезні, як виглядає на графіку (для наочності відлік починається не з нуля). Мінімум за тиждень - 75 мільйонів відвідувачів, максимум - 100, тобто різниця близько 25%.

  Той же графік з коментарями:
  Той же графік з коментарями:

  Формував цю статистку в основному з цікавості, однак для власників сайтів загальної тематики, які слабо прив'язані до конкретного сезону, знати подібні закономірності корисно. Вона допомагає зрозуміти, наприклад, чи можна списувати провал трафіку влітку на тренд всього Рунета або ж падіння занадто велика і виникли реальні проблеми з сайтом (наприклад, через неправильного переїзду на https ).

  Більше практично корисних даних буде в моїй доповіді на All in Top Conf 16 лютого. Приходьте!


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»