Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Sharp команда представляє SEO інструмент звітності 1.0 | Блог інновацій Sharp | Sharp Innovations, Inc.

  Не багато веб-маркетингових фірм можуть стверджувати, що вони володіють власним інструментом пошукової оптимізації, але тепер завдяки прогресуючому SEO-команді Sharp це стало реальністю не тільки для нашої команди SEO, але й для наших клієнтів. добре. (Це технічно все ще в бета-версії, але ми випускаємо кота з мішка)

  Щомісячна звітність не є новиною для наших десятків клієнтів SEO, насправді це норма, але інструмент, створений спеціально для невеликих підприємств, трохи незвичний, і нам приємно, що ми можемо її запропонувати. Ми знаємо наших клієнтів і їхній бізнес, і тому бачили необхідність створення спеціального інструмента, який надає статистичну презентацію результатів, тенденцій, цифр і багато іншого, що затьмарює загальні звіти.

  Багато в чому наш інструмент SEO спрощує речі. Замість нескінченних списків і вкладок статистичних даних, які ви, мабуть, дуже багато, наш інструмент зосереджує багато уваги на хліб і масло: сесії, конверсії, пошукові запити тощо.

  Як ви можете бачити на наведеному вище знімку, статистика нашого графіка має три рази, відповідно пофарбовані, і охоплюють період від шести місяців (можна налаштувати дату початку). У цьому графіку помаранчевий колір представляє органічні сеанси, сині та загальні сесії та враження від зеленого пошуку. Користувачі можуть вибрати або скасувати вибір будь-якої комбінації цих трьох, щоб упорядкувати графік.

  Те, що наші клієнти знайдуть разом з цим інструментом, є корисним розбиттям даних про їх номери, які збігаються з вищезазначеним графіком органічного трафіку пошуку (вище). У пострілі нижче це стає показником продуктивності для «Органічних сесій». Ця графіка показує загальні органічні сесії порівняно з минулим місяцем, три місяці тому і рік тому. Ми виявили, що це відмінний барометр для постійного вдосконалення SEO.

  Читання органічного трафіку - це лише один аспект інструменту звітності Читання органічного трафіку - це лише один аспект інструменту звітності. Реферали, (звідки надходить трафік) конверсії (бажані дії, наприклад, подання форми) і найпопулярніші пошукові запити (те, що користувачі вводять у Google для переходу на ваш сайт) - це кілька інших показників, які цей інструмент відстежує. Ще однією особливістю нашого інструменту SEO є вкладка, присвячена відгукам клієнтів / клієнтів. Ця сторінка компілює відгуки від Facebook, Yelp та інших, і є великим показником KPI (Key Performance Indicator), коли ваш бізнес розвивається, і ви прагнете створити сприятливу репутацію бренду.

  Інструмент SEO Reporting Tool, версія 1.0, добре доповнює наші пропозиції SEO, що дозволяє сфокусуватися на наших постійних зусиллях, спрямованих на поліпшення повноважень пошукових систем клієнтів. Перевірте наші Портфель SEO щоб побачити типи клієнтів, з якими ми працювали, якщо ви обмірковуєте наслідки і широту наших послуг. Ви також можете перевірити, що входить до наших пакетів і наші ціни, відкриваючи / завантажуючи наш Tier 1 і Tiers 2 & 3 PDF-файли нижче.

  Tier 1 PDF - Рівні 2 і 3 PDF

  Для отримання додаткової інформації зверніться до нашого відділу продажів по телефону або електронною поштою!

  [email protected] - (717) 290-6760


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»