Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Shopify SEO - Які переваги? Гостьовий блог Web Wise Media

  1. 1. Мета інформація включена
  2. 2. Легко продавати свої продукти в Google Shopping
  3. 3. SEO дружні відгуки
  4. 4. Блоги та мапи сайтів
  5. Резюме

  Ця гостьова стаття написана Ден Уайзман , засновник і директор компанії Web Wise Media , компанія веб-дизайну, що базується в Ексетері і Лондоні.

  Shopify - це дуже популярна система веб-сайтів для власників бізнесу, які хочуть продавати свої продукти в Інтернеті. За багато років роботи в індустрії я бачив, як платформа переходить від сили до сили, змінюючись з часом, щоб залишатися корисним для підприємств будь-якого розміру.

  Деякі з наших клієнтів використовують Shopify, щоб продати кілька продуктів тут і там, а наш найбільший клієнт продає 150 000 фунтів стерлінгів на місяць! Це, звичайно, не було б можливим без підтримки Shopify, що підтримує кращі практики SEO та забезпечення міцного фундаменту маркетингових можливостей.

  Це, звичайно, не було б можливим без підтримки Shopify, що підтримує кращі практики SEO та забезпечення міцного фундаменту маркетингових можливостей

  Кредит: Shopify.co.uk

  Отже, які SEO переваги Shopify?

  1. Мета інформація включена

  Ви можете редагувати мета-інформацію, наприклад, назви сторінок і описи з інформаційної панелі Shopify. Це означає, що вам навряд чи потрібен веб-розробник, який би писав код для вас, і ви можете точно налаштувати ключові слова на основі кожного продукту чи категорії.

  Це означає, що вам навряд чи потрібен веб-розробник, який би писав код для вас, і ви можете точно налаштувати ключові слова на основі кожного продукту чи категорії

  Налаштувати метаінформацію легко

  2. Легко продавати свої продукти в Google Shopping

  Прямо в налаштуваннях Shopify можна синхронізувати рекламні ресурси до Google Shopping, щоб продукти відображалися в результатах пошуку. Звичайно, вам все одно буде краще працювати з цифровим маркетинговим агентством (на зразок Клацніть Концентратор !), щоб вони могли оптимізувати ваші оголошення. Але хороша новина полягає в тому, що функціональність вбудована, економить час розробника!

  Але хороша новина полягає в тому, що функціональність вбудована, економить час розробника

  Покупки Google

  3. SEO дружні відгуки

  Один з моїх головних порад полягає в тому, щоб інтегрувати хороший додаток для перегляду в магазин Shopify. Існує безліч програм на вибір, всі з яких можна підключити до магазину Shopify. Переконайтеся, що ви отримуєте SEO дружній!

  Переконайтеся, що ви отримуєте SEO дружній

  Відгуки про Shopify Product Reviews безкоштовні!

  4. Блоги та мапи сайтів

  Ні для кого не секрет, що «зміст є королем», коли мова йде про цифровий маркетинг. Тому не дивно, що ваш магазин Shopify буде більш успішним, коли ви використовуєте вбудовану функцію блогу. Коли ви пишете статті та створюєте сторінки, вони автоматично додаються до вашої "XML sitemap", яка є спеціальним файлом, який Google повинен індексувати ваш сайт.

  Так, ще раз, ви можете зосередитися на написанні та просуванні вашого магазину, в той час як Shopify може обробити нудний технічний аспект. Проте, незважаючи на це, доцільно не зневажати на користь, яку може принести цифрове агентство, щоб оптимізувати вміст вашого блогу та створити авторитет сторінки.

  Інформаційна панель блогу у Shopify

  Резюме

  Крім чотирьох перерахованих тут переваг, звичайно, є багато переваг використання Shopify. Але навіщо ви слухаєте мене, а? Зрештою, ми робимо наші гроші, створюючи красиві Оформлення веб-сайтів для наших клієнтів. Ми можемо звучати трохи упереджено, чи не так?

  Тим не менш, я dabbled з багатьма платформами в моєму 8 + років в галузі, і нічого я намагався може конкурувати з простотою використання і цінність за гроші, які Shopify забезпечує. Якщо ви збираєтеся серйозно розглянути SEO як маркетингову стратегію для вашого сайту, то ви повинні спробувати платформу. Налагодити зв'язок якщо вам потрібна спеціальна безкоштовна пробна версія Shopify.

  Але навіщо ви слухаєте мене, а?
  Ми можемо звучати трохи упереджено, чи не так?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»